John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaraz zacznie się walka J. Parker (NZ) vs. D. Wilder (USA).
Let's get ready to rumble!
0
@FrankliN7 2K to tylko liczba startowa.
Potrzebni pracownicy? Zlikwidować licea, zwłaszcza te ogólnokształcące. Tylko zawodówki i technika. Zaostrzyć wymagania na maturze. Ludzie nie będą się cisnąć na idiotyczne kierunki, jak socjologia. Finansować kursy zawodowe. Bezrobotni w Polsce są i Bóg jeden wie ile taki niezarejestrowanych...
W to, że podejdą do tego z głową nie uwierzę. Tak jak za PiSu ludzie mieli poczucie, że rządzący bardziej dbają o Ukraińców, tak za PO-Trzecia droga-Lewica-PSL będą bardziej starać się "doktorów" i "inżynierów" z bliskiego wschodu i Afryki.
1
@VegetaPolska Nigdy nie zrozumieją...
4
@Herato Bartosz Bosacki?
2
@don'T.R.I.P.e Temat rzeka. Co roku jest mowa ile pieniędzy z funduszy przeznaczonych na dany rok Polska nie wykorzystała. Ile z tych funduszy z UE wraca z powrotem, bo kupowaliśmy od nich, kontraktowaliśmy za nie firmy stamtąd. Po za tym Polska też płaci składkę do UE. Ta składka wzrasta. Z czasem staniem się płatnikiem netto UE. Będziemy więcej wpłacać do UE niż wypłacać. To nie jest tak też, że kraje UE nic nie dostały z wejściem Polski do UE. Całkowity, bezcłowy dostęp towarów do rynku. Trochę firmy przez bycie w UE upadło, jak stocznie, bo KE zakazała dofinansować. Ja też mógłbym zapytać, co przeciętnego Polaka obchodzi, że we Francji czy Niemczech mają problem z nielegalnymi imigrantami, których Kanclerz Merkel zaprosiła...
0
@pioz123 Spokojnie! Weź głęboki wdech. Wypuść powietrze. Kilka komentarzy wyżej pisałem: "W kwestii afery wizowej. Powinna być dogłębnie wyjaśniona, a winni ukarani!". Potrafię być krytyczny wobec tych po prawej, jak i po lewej stronie. Widzę, że nie chcesz tego dostrzec..
Ja też Cię pozdrawiam! I życzę Zdrowych i Wesołych Świąt.
1
@AxelF Wysokość tych kar miała wymiar polityczny. Elity w Brukseli ewidentnie mają preferencje, co do ludzi, którzy mają rządzić w Polsce.
Rozumiem, że Twoim zdaniem Polska powinna teraz przyjąć jak najwięcej tych nielegalnych imigrantów, żeby nie płacić kar.
1
@pioz123 Przyjmij więc kilku imigrantów z bliskiego wschodu czy Afryki do siebie! Na pewno coś Ci rzucą na ich utrzymanie... : )
0
@michal26 Jasne, przecież widzę: "Oczywiście dalej lepiej, by to nie było 300m, tylko np. 1 km".
1
@Barca2022 Parzałsta zdrastwujcie! Mienia zawód John Doe. Kak tjebie?
1
@Barca2022 Poszukaj sobie moich wpisów o 5-tce Kaczyńskiego dla zwierząt, o pomocy Polski dla Ukrainy. Nie będzie pasowało do Twojej narracji.
Miłośnik PiSu, a jednocześnie Putina. To jakby być za, a nawet przeciw! Różne mianowniki. To się nie dodaje.
W kwestii afery wizowej. Powinna być dogłębnie wyjaśniona, a winni ukarani!
0
@marcin62 Uznam kogoś le**czkiem, to mogę się tak do niego zwracać na fcbarca.com, bo taka jest prawda? O ile mnie pamięć nie myli, to była dyskusja o tym w gorących i zdanie @wpwelement było jednoznaczne.
1
@Kamilorado Kogo byś chciał w Polsce? Osobę, która stara się o wizę. Która jest weryfikowana przez służby czy kogoś kto przechodzi nielegalnie granicę i na próbę weryfikacji reaguje agresją bądź ucieczką. Przypomnę tylko, że w pakiecie migracyjnym chodzi o tych drugich.
0
@michal26 300 m? A taki wiatrak ma 5 m wysokość i z daleka go nie widać. Ludzie pobudują domy, zainwestują życiowe oszczędności i nikt ich nie zapyta o zgodę na wybudowanie takiego kolosa obok. Pewnie widziałeś jak budują bloki blisko siebie. Ludzie mogą przechodzić do kolegi w drugim bloku przez balkon. Nie oszukujmy się nadużycia były, są i będą. Nie trzeba im tego ułatwiać. Nie sądzę, że za obietnicę tańszego prądu człowiek będzie chciał, żeby mu migało w izbie jak w dyskotece 24/7.
0
@tomek8756 No i?
1
@HighestInTheRoom @Moderacja @wpwelement Obrażanie na stronie jest już dopuszczalne? Złamanie 9.3.2
10
@norbi77 Właściwa decyzja Prezydenta Dudy.
1
Podziwiam tych mających zamiar się budować. Nie dość, że ceny materiałów, robocizny. Bez kredyty ani rusz. A tu ci wyrośnie 300 m od domu taki wiatrak. Takiego domu nie sprzedasz. Chyba, że grubo poniżej kosztów... Ustawa? Po co! Wystarczy zwykła UCHWAŁA...
0
@Szklaner :O Padł rekord mimo, że nie było zgody Warszawy na relokację nielegalnych imigrantów. To jaki rekord padnie w 2024, gdy jest taka zgoda?
Btw Te 505 tyś. to niemal wszyscy Ukraińcy. Ludzie bliscy nam kulturowo. Nie jakaś dz*cz z Afryki. Na to też wypadałoby brać poprawkę!
0
@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że masz rację. Chociaż w idąc w centrum Katowic wieczorem odnoszę inne wrażenie. Ukraińcy i imigranci z krajów muzułmańskich jak u siebie, a Polacy pochowani w domach boją się wyjść...
1
@nwchades Nie dostrzegam agresji w mojej odpowiedzi na twój komentarz, wręcz przeciwnie! Vide, że napisałem "Z Całym Szacunkiem (...)". Mało agresywne... ;) Przyznasz?
W przekazie medialnym nielegalni imigranci byli uchodźcami. Młodzi mężczyźni byli samotnymi matkami z małymi dziećmi. Po prostu nie chcesz tego przyznać. Napiszę to jeszcze raz. SŁOWA TRACĄ NA ZNACZENIU.
Wyraźne nie Węgier w kwestii pakietu migracyjnego pokazuje, że rząd Orbana w przeciwieństwie do rządu Tuska w Polsce, ma na uwadze bezpieczeństwo obywateli swojego kraju.
Oczekiwałbym, żeby ci, którzy mają na ustach tolerancję, później się stosowali do tego co mówią. To jest hipokryzja. Wyraźnie co poniektórym, tym tolerancyjnym, przeszkadza moja opinia.
1
@mekston Ja przynajmniej odpowiadam. Czego nie mogę napisać o tobie! Ciągle o jakiś lekach... xD
2
@mekston Wyjaśniłeś mnie tak, że aż się pozbierać nie mogę...
xD x ∞
Odpowiesz w końcu czy kupiłeś ten telefon od Siemensa. Firmy, która wspierała nazistowskie NIEMCY?!
1
@Allbi 313 tyś. km²! Jest miejsce żeby podzielić się tym "bogactwem kulturowym"... ;)
1
@mekston Nigdy nie pisałeś o polityce?! XD
1
@Allbi Mylisz negocjować z akceptować... Czemu więc czekali w Brukseli z zatwierdzeniem do czasu po wyborach w Polsce? Ano wiedzieli, że tak jak Węgry, taki i Polaka powiedziałaby WYRAŹNE NIE!
1
@norbi77 "(...) bzdury, że nas czarna fala uchodźców zaleje."
Ten komentarz może się fatalnie zestarzeć.
1
@nwchades Aż mi się przypomniał świetny post tu na stronie i jeden koleś, w idiotyczny sposób, próbował zdyskredytować cały tekst stwierdzając, że choinka nie jest symbolem chrześcijańskim. Uchodźca czy nielegalny imigrant? Ma to jakieś znaczenie? Słowa tracą swoje znaczenie. Głupek, który świętuje urodziny A. Hitlera w lesie, to taki sam nazista jak ci NIEMCY, co palili ludźmi w piecach? ;) Z Całym Szacunkiem, nie wnosisz nic do tematu, tylko przyczepiasz się do pojedynczego słowa.
4
@Compadre Dość napastliwy wpis. Zero zaskoczenia. Wszech i wobec opowiadacie ładne formułki o prawach człowieka i tolerancji. A jak przyjdzie co do czego, to odmawiacie prawa do opinii. Oj przeszkadza, że ktoś ma inne spojrzenie na daną kwestię.
3
@mekston Kupiłeś sobie w końcu ten telefon Siemensa? Od firmy, która projektowała piece, w których hajcowano ludźmi w Auschwitz...