John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Odpowiada za czyny syna. Syn jest nieletni. Po za tym jako ojciec całe życie będzie pośrednio odpowiedzialny za jego czyny, nawet gdy syn będzie dorosły. Moralnie. Przecież wychowanie syna, to była jego odpowiedzialność!
A Iwona Arent była kiedykolwiek ministrem sprawiedliwości? :)
4
Adam BODNAR ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym! XD Przypomnę tylko, że JEGO SYN Mikołaj dokonał kilku rozbojów i wymuszeń PRZY UŻYCIU NOŻA...
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C829915%2Csyn-adama-bodnara-ukarany-przez-sad-za-rozboje-z-2019-roku.html
Właściwego zachowania nie potrafi nauczyć własnych dzieci, a będzie ministrem sprawiedliwości...
PS Teka ministra + stanowisko prokuratora generalnego... Nie była aby "totalna" opozycja przeciwnikiem łączenia tych funkcji?! " ;) Co wolno wojewodzie, to..."
0
Alex Jones WRÓCIŁ na twittera! Także są też dobre wiadomości.
0
@Johnnie_Walker xD Pisałem Ci już w jednej dyskusji argumenty, to tylko robiłeś wymyki. A że geopolityka, a że czasy inne były. Do betonu Twojego pokroju najlepszy argument nie trafi...
0
@mekston Znaczy jesteś przeciw kupowaniu niemieckich produktów?! Ano miło to słyszeć!
0
@tomek8756 Vice versa, tyle że TVN!
4
@Kapitan hawk Wszyscy wiedzą, że TVN to tuba propagandowa PO i Hołowni. Niby po co telewizja wojskowych służb na naziemnej?
1
@MESSIah16 Nie będą musiały rodzić też zdrowych płodów, czyli koleżanki będą mogły się p******ć...
5
@arasz1819 Znaczy, że sięgasz nie dalej niż do 2015... xD
0
@RosjaninBut Niemcy, najwięksi sojusznicy Rosji w UE, przestrzegają przed zagrożeniem ze strony Rosji, gdyby w Biały domu znów zaczął urzędować Donald J. Trump, który to w czasie swojej kadencji domagał od państw NATO, krytykując zwłaszcza Niemicy, wypełniania obowiązku co najmniej 2% PKB na obronność i podczas kadencji którego był pokój w Europie. Logiczne. XD
0
@Bartas7VeB XaviBall. Muszą w końcu wyjść ze swojej strefy komfortu... ;)
1
Xavi niech lepień ogarnia profil na linkedinie.
10
@kiper09 https://media.tenor.com/wjQDrTN9WUEAAAAM/that-was-a-good-one.gif
Oj, wielu nie pamięta 8 lat rządów ekipy Herr Tuska... ;)
0
@pt9 Kup kurtkę skórzaną. Nie wypuszcza ciepła i nie dopuszcza zimna z zewnątrz. Jak termos. Pod kurtką sweter i jest git.
0
@tomek8756 Pan? Jemu chyba bardziej odpowiada Towarzysz Leszek Miller... ;)
0
@AbelKabel Chcąc nie chcąc ma wiele wspólnego z wiarą. To nie jest wigilia czyiś urodzin, rocznicy jakieś bitwy, daty wstąpienia do jakieś struktury międzynarodowej, tylko wigilia, tj. przeddzień, BOŻEGO NARODZENIA. Przeddzień jednego z najważniejszych świąt chrześcijańskich. Katolicyzm, o ile wiesz, to również chrześcijaństwo. W Polsce spośród chrześcijan najwięcej jest katolików. Więc propozycja wolnego dnia w wigilię Bożego Narodzenia ich dotyczy najbardziej.
Wigilia dla niewierzącego? Dzień w towarzystwie rodziny i wspólna kolacja. Zwykł dzień powszedni.
Idiotyczne jest to, że przy mniejszej liczbie godzin, Lewica oczekuje utrzymania zarobków.
1
@RosjaninBut Rezygnacja z tego projektu imo to zdecydowane działanie na korzyść finansów. Tyle, że nie polskich... "Für Deutschland"
0
@ferdas_rawa Mam rozumieć, żę jedna osoba winna, więc reszta narodu niewinna? I kto tu generalizuje! :)
3
@draxidox
1. 24-ego powinni pracować wyłącznie NIEWIERZĄCY. Z miejsca fala cudownych nawróceń... ;)
2. TAK. Niech się co poniektórzy w końcu nauczą wygospodarować trochę czasu na zakupy w tygodniu. Ja osobiście nie robię zakupów nawet w te handlowe.
3. Może jest coś takiego jak w piłce nożnej? "Efektywny czas pracy". Jesteś w pracy, to pracujesz, a nie plotkujesz czy zaglądasz do telefonu.
Trzeci postulat idiotyczny. Nic nowego. Można się tego było spodziewać po LEWICY. Pozostałe jednak zaskakują. Lewica szuka wyborców wśród katolików? xD Lewica ma bliżej do PiS niż Konfederacja...
0
@ferdas_rawa Sorry, że tak późno. Nie logowałem się. Może ktoś im przetłumaczył naszą dyskusję na LR i dlatego ją wykluczyli... ;) Teraz na poważnie, trafna decyzja związku. Oby rozeszła się echem!
0
@ferdas_rawa Fałszywe przeprosiny. Dokładnie. Nie wiem, gdzie w "Narobiła smrodu, to UZG miał obowiązek posprzątać. PR" się dopatrzyłeś ukrytej sugestii żeby ich, tu cytat, „wygonić z kraju” czy, tu cytat, „ganiać po ulicach”. Przypisujesz mi to, co sam myślisz może? ;) Ja tu nie rozsiewam paniki.
Myślisz, że tak łatwo kogoś wydalić z kraju? ;)
Czytając mój komentarz wypadałoby żebyś też przeczytał komentarz użytkownika, do którego ten komentarz był kierowany. Kto pierwszy pisał o „stronach”? Nie ja. Ów użytkownik skojarzył piszących o Ukraińcach ze „stroną”, więc i ja skojarzyłem piszących w innym świetle o Ukraińcach z inną „stroną”. Jemu wolno, a mnie już nie? xD Gdzie pluralizm? Użytkownik ten pierwszy generalizował na podstawie jednego przykładu. Natomiast ja nie generalizowałem, a odwróciłem jego tezę.
Nie żal mi tych, którzy wspierają Ukraińców, a tych, którzy wyłącznie wady potrafią dostrzec we własnym kraju, narodzie, a o u obcokrajowców już nie. Dokonasz krytyki Ukraińca, obcokrajowca, nieistotne, nie Polaka to rzucą się na ciebie jak wściekłe psy. Krytykować wolno tylko Polaków... Jeśli jesteś jednym z nich, to mi autentycznie przykro.
Pisanie, że jest jedna Ukrainka, która „gryzie wyciągniętą do niej dłoń”, to nie generalizowanie. Tylko stwierdzenie faktu. A nie wymienienie jej nazwiska, to też żaden argument na poparcie tej tezy. Nie jest warta, żeby jakikolwiek pamiętał o jej istnieniu!
Czytaj ze zrozumieniem.
1
@TR3YWAY Polska miała zagrać na MŚ, to MC robił z siebie wielkiego Polaka! "I love pierogi!" Imo kolejny "farbowany lis", ale Polacy i tak się nie nauczą... "Cudzie chwalicie"
0
@adi7adi8 Że są Ukraińcy w Polce, którzy gryzą dłoń, która im pomogła. Przynajmniej jedna!
1
@ferdas_rawa Narobiła smrodu, to UZG miał obowiązek posprzątać. PR.
Nie sprowadzałem wszystkich do jednego. I odwrotnie, nie stwierdzałem, że to „wyjątek potwierdzający regułę”. Jeden z użytkowników strony zarzucił mi, że generalizuje cały naród. Odpowiedziałem, że sam to robi. Na co jest dowód w tej dyskusji trochę wyżej. Mu, im wolno, to nie znaczy, że tobie też…
„(…) każdy będzie teraz szukał tego banderyzmu i pewnie go znajdzie, tak jak wśród Polaków można znaleść, komunistów, bolszewików czy nawet faszystów”.
Gdy coś się wydarzy, to MAMY TO PRZEMILCZEĆ? Polak coś nawyczynia, to mamy komentować, wyśmiewać, bo musimy się samobiczować. Natomiast, gdy chodzi o obcokrajowca, to najlepiej nic, bo nazwą Nas ksenofobami, nie będziemy fajni, nowocześni, tolerancyjni. Wychodzę z założenia, że jak jedno, to i drugie. Niech będzie równowaga w przyrodzie.
1
@mkord W jednym na pewno się zgadzamy, że to tę*a dz*da. :)
2
@Deviler Jeśli wejdą w koalicję, to czterech posłów Konfederacji, członkowie KKPu (w tym G. BRAUN) odejdą z partii.
0
@Kubsoleon Dziękuję za zainteresowanie. Jestem zdrów. Btw, nie wnosisz nic konstruktywnego do tematu poza MARNĄ próbą prowokowania.
1
@macio_944 Dziękuję, że dostrzegłeś obłudę w swoim wpisie. Skoro tobie wolno generalizować, upraszczać, to czemu innym miałoby nie być?! Sprawiedliwie.
Obrażać się jak już, to ja pierwszy powinienem. Ty dyskusję ukierunkowałeś na "wasza strona".
3
@macio_944 Natomiast Wasza strona wszystko, co niepolskie "wynosi na piedestał". Macie kompleks niższości związany z Waszym pochodzeniem. Po prostu wstydzicie się, że jesteście Polakami. W sumie, to MI nawet WAS ŻAL jest.
"(...) na podstawie jednej osoby to generalizowanie nie ma absolutnie żadnych merytorycznych podstaw" pisze osoba, która sama GENERALIZUJE cały naród, bo nad jego mamą mieszka kobieta, która, podobno, bardzo jej pomaga. XD
0
@MesQueUnClub_87 No i pozwie Polskę do jakiegoś trybunału i państwo, znaczy my wszyscy będziemy musieli złożyć się na pieniążki dla tej „ofiary”. ;)