John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 XDDDD
3
Pytanie III: Czy popierasz likwidację bariery na granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi?
NIE. Nie wiem jak Wam, ale mnie nie napawają optymizmem te obrazki z obozu dla uchodźców na Lampedusie. Hamas przeprowadza ataki terrorystyczne, a oni się cieszą i wykrzykują Allah Akbar. Ktoś chce takich ludzi w Polsce?
0
@Ascend A niby wiek życia wydłuża się...
0
Pytanie II: Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?
Jeśli równouprawnienie bierzemy na poważnie, to TAK. Jednak ciężko sobie wyobrazić 66-letniego murarza czy hydraulika. Nie każdy chodzi do pracy z teczką. To, że kobiety zagłosują NIE jest pewne.
0
@Barcelonka070 Lepiej nie pisz kto wówczas rządził, bo się rzucą na Ciebie... ;)
0
@Kgorecki2500 Może tak jak w 90' za symboliczne 1 zł... ;)
4
Pytanie I: Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?
NIE. Zagraniczny kapitał nie przejmuje polskich firm aby je rozwijać i zatrudniać Polaków, tylko żeby likwidować konkurencję. Przypomnę, że bardzo "zasłużył" się na tym polu Janusz LEWANDOWSKI (PO). Niegdyś minister przekształceń własnościowych.
8
@Criss18Barca "(...) traci Lewica względem poprzednich wyborów" Miód na me uszy. Tak mi mów Panie.
0
@Cygan BRC Też tak myślę. TVN jak w tym memie, wie, ale odwróci wzrok...
1
@Popitek12 Quaresma coś tam pograł. Raczej Freddy Adu. Hype i nic poza tym...
1
@mleczkoo Nie sądzę żeby cokolwiek zmieniło się przy urnach, ale pokazuje to jak przebiegły potrafi być Herr TUSK.
0
@_barti Skąd więc zainteresowanie PO jakie podejmują decyzje wewnętrzne w Konfederacji?
9
M. BANAŚ: „Idzie dobrze! Powiedz szefowi (chodzi o Donalda TUSKA), że będziemy mieli pełną kontrolę i władzę nad tym, co robi KONFEDERACJA, w związku z tym, że Kuba (syn M. Banasia) tam jest.”
Z rozmowy z Markiem Chamajem, wiceprzewodniczącym Trybunału Stanu z rekomendacji, a jakże, Koalicji Obywatelskiej.
Wewnętrzne sondaże dla partii politycznych muszą pokazywać, że Konfa może zdobyć więcej niż te 10%, skoro PO wprowadza tam swojego agenta. ;)
CIEKAWE CZY TVNy podejmą temat?
0
@Torpeda0991 Co ekspert to inna opinia.
6
Wyjazdowy mecz, nie ma najlepszego napastnika i 3 pkt. po niezłej grze. Po 8 miesiącach reprezentacja znowu ma na ławce trenera.
1
@kanver_ Jak gra Lewandowski, to Zieliński sprawia wrażenie przygaszonego imo.
1
Gra lepsza niż wynk. Tylko mecz z Wyspami Owczymi, ale CO się zadziało Z ZIELIŃSKIM? Dobry mecz. Cofał się po piłkę, wychodził do podania, zagrał kilka fajnych piłek. Opaska na niego tak wpłynęła czy nieobecność Lewusa?
0
@Johnnie_Walker Na KONFEDERACJĘ.
2
@Johnnie_Walker A kto pyta? Wyborca Platformy Obywatelskiej może...? :)
0
@q1 Nie pisz komentarzy.
14
@Johnnie_Walker Nie mają pamięci złotej rybki i skalkulowali sobie, że lepiej im się żyje w Polsce, gdy rządzi PiS.
PO rządziło. Lewica, tj. okres komuny i SLD, rządziła. Partię tego beksy nawet nie biorę pod uwagę. Tym bardziej, że przygarnęli Ryśka Petru. NIGDY w Polsce NIE RZĄDZIŁA PRAWICA
4
@Zoker BO SĄ ZAKOMPLEKSIENI. Chłopak, który wyjechał ze wsi ukrywa swoje pochodzenie i udaje miastowego, byleby mu nikt niewypomniał, że "słoma mu jeszcze z butów wychodzi". Tak też wyborcy KO, "tolerancyjni", generalnie ludzie o liberalno-lewicowych poglądach mają KOMPLEKS POCHODZENIA. Za wszelką cenę chcą wyprzeć, przynajmniej ze swojego umysłu, prawdę, że są z Polski. A jednocześnie mają KOMPLEKS NIŻSZOŚCI wobec ludzi z zachodu. Wszystko co z zachodu jest dla nich lepsze, bo nie polskie... Na siłę schlebiają obcokrajowcom z zachodu, nawet jak ci nimi, tam na zachodzie gardzą. Po pierwsze są xD Europejczykami, dopiero później, jeśli w ogóle, Polakami.
2
@qbuteq Osobiście będę głosował NA KONFEDERACJĘ, ale głupszego postu dawno nie było na tej stronie…
„(…) obsadzili swoimi stołki w niemal każdej ważnej instytucji”
A inne partie, gdy rządziły, to nie obsadzały stanowisk swoimi ludźmi? xD
„wydoili nas z ciężko zarobionych pieniędzy przez bandyckie marże za paliwa”
Za Tuska też paliwo było drogie. Szczegół tkwi w tym ile wtedy się zarabiało, a ile teraz? I jaka była sytuacja na rynku pracy wówczas, a jaka jest teraz. Ponadto mam niewielkie zaufanie do człowieka, który po wyborach mówił : „TERAZ TO PALIWO MOŻE BYĆ I PO 7 ZŁ”. Autor: Herr Tusk.
Nie wiem czy wiesz, ale energią handluje się na dwóch giełdach. Tam ustalają ceny. Jedna z nich jest, a jakże, we Frankfurcie. Polityka UE w kwestii „zanieczyszczenia” środowiska też robi swoje.
„(...) napędzili inflację” Gdzieś Ty się schował w Bieszczadach, że o covidzie i konflikcie na Ukrainie nie słyszałeś?
„(...) skłócili Polskę niemal z każdym na arenie międzynarodowej” Jeśli to oznacza, że nie będą robić co Niemcy każą, to jestem jak najbardziej ZA. Niech kłócą się dalej!
5
Helsińska Fundacja „Praw” Człowieka domagała się zakazu wypowiadania się na temat NIELEGALNEJ migracji…
W OBRONIE praw człowieka walczą w sądzie o odebranie prawa do wolności słowa. xD
https://www.pap.pl/aktualnosci/sady-przyznaly-pis-prawo-do-krytyki-polityki-migracyjnej-ue-i-mechanizmow-relokacji
1
@DragonxNF Dzięki. Poprawione
0
SONDAŻ Reuters/Ipsos.
*Czy USA POWINNY WYSYŁAĆ BROŃ NA UKRAINĘ?
41% TAK
W podobnym sondażu w czerwcu 2023 inicjatywę wysyłki broni na Ukrainę popierało 65% Amerykanów. W ciągu czterech miesięcy SPADEK O 24 punkty procentowe!
Uwzględniając preferencje polityczne.
52% DEMOKRATÓW popiera wysyłkę broni na Ukrainę. Jeszcze w czerwcu 2023 inicjatywa cieszyła się poparciem 81% demokratów. SPADEK O 29 punktów procentowych.
35% REPUBLIKANÓW popiera wysyłkę broni na Ukrainę. Jeszcze w czerwcu 2023 inicjatywa cieszyła się poparciem 56% republikanów. SPADEK O 21 punktów procentowych.
Finansowe, niemilitarne, wsparcie Ukrainy cieszy się jeszcze mniejszym poparciem. Takie rozwiązanie popiera 37% respondentów. 51% demokratów, 26% republikanów i 41% niezależnych.
https://thehill.com/policy/defense/4240664-fewer-americans-support-arming-ukraine-poll/
Za chwilę Ukrainę na wojnie będą wspierać tylko polski rząd i le**cy na TikToku.
#TRUMP2024
0
@barcelonaLM "Give someone a taste of their own medicine"
0
@Barca1922 Może i oczekuje poklasku, ale koleś zrobił hałas i teraz trudniej będzie ukręcić sprawie łeb.
1
@michal26 Piesek będzie ujadał na kogo mu niemiecki pan każe.
2
@Kidd Comentateiro. Nie stosuje tanich chwytów wobec tych, którzy mają odmienne zdanie i regularnie robi hat-tricki.