1

@barcanawieki Dokładnie. Jeszcze go będą tłumaczyć.

1

@Szreko Z mitologii. Miała przewidywać ZŁĄ przyszłość, ale nikt nie chciał jej wierzyć.

0

Jeśli Polska dzisiaj przerżnie, to niemal na pewno straci szanse na awans na Euro. Lewandowski ma 35 lat. Myślicie, że powie pas grze w reprezentacji?

0

@Szreko Zmień sobie nick na Kassandra...

1

@piasqnfcb Hiszpan. Nie podoba mnie się to...

0

Albania liczy 3 mln mieszkańców, a Polska 38 mln. Na boisku nie będzie żadnej różnicy.

4

Albańskie PiEkŁo czas rozpocząć!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ależ się Lewy zapętlił.

1

Żołnierz I: "Czemu siedzicie na hełmach?"
Żołnierz II: "Żeby jaj nam nie urwało!"
Żołnierz I się śmieje. Chwila zastanowienia. Ściąga hełm i na nim siada. xD

Gdyby ktoś miał dosyć jogi bonito Polaków, to na TVP Historia leci Czas Apokalipsy (1979).

0

@Kazragore W punkt!

0

@BorzyKrzys @Compadre
"Na pytanie "czy powinniśmy nadal pomagać Ukraińcom?" 65 proc. ankietowanych odpowiedziało - tak, a 35 proc. - nie."
https://forsal.pl/swiat/ukraina/artykuly/8730177,powinnismy-nadal-pomagac-ukraincom-sondaz.html

"Zdecydowanie źle badani oceniają pomoc socjalną, jakiej Polska udzieliła uchodźcom z Ukrainy – zrównaniu dostępu do świadczeń, jakie mają Polacy, „nie” mówi dziś już 60 proc. badanych, ponad połowa jest przeciwna także przyznawaniu zasiłków (rok temu było to 37 proc.) i finansowaniu wyżywienia i zakwaterowania Ukraińców (było 20 proc.)"
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art38594331-badania-polacy-mniej-chetni-do-pomocy-ukraincom

Wujek Google i 10s mojego czasu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

@macio_944 Zabierając pieniądze obywateli z OFE i wyprzedając majątek państwowy. Fajno...

12

@wpwelement Godło narodowe ma łączyć, a nie być zarezerwowane dla określonej grupy.

9.3.1"(...)- posiadanie awataru przedstawiającego treści, KTÓRE MOGĄ zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego."

Regulamin łamie awatar, który obraża, ale też ten, który może obrażać. Użytkownika X to nie obraża, ale przykładowo @dniel i tych, którzy polubili jego posta już tak. Podpunkt regulaminu spełniony.

Ze społecznością LGBTQ+ utożsamia się pewne specyficzne "zachowania". Przypisanie ich do godła narodowego jest w porządku?

2

@Compadre Jak pójdziesz do szemranej dzielnicy wieczorem i cię okradną, to też zyskasz... ZYSKASZ wiedzę, że tam o tej porze lepiej nie chodzić. Różnie można rozumieć słowo ZYSK.
@Nieznajomy Nigdzie nie napisałem, że Ukraińcy więcej zyskali niż stracili na wojnie, ale jednak coś zyskali.

0

@maroon Do UE na pewno i będą trzymać z Niemcami.

0

@tristan87 Dla mnie Kazimierz Deyna. Lewandowski z reprezentacją nic nie osiągnął.

0

@Omoziu Skrócili "drogę" do UE i NATO. Mają świetny PR na zachodzie, walka "Dawida" z "Goliatem". Dzięki wojnie, chcąc nie chcąc, zyskali tzw. know how w kwestii obronności. Obyśmy nie musieli takiego "stażu" przechodzić... Coś jednak zyskali.

2

@Pedri16Future Głowa do góry! Może będzie jakaś amnestia...

3

@tristan87 Polacy czekają na mieszkania, a tępa dzida niezadowolonym mówi: "Karma wraca"... XD

5

RYBNIK. Nowe mieszkania dwupokojowe w blokach z czynszem jak w mieszkaniach komunalnych dla uCiEkAjĄcYcH pRzEd WoJnĄ Ukraińców pracujących bądź szukających pracy (czytaj dla wszystkich Ukraińców). TYMCZASEM… Sosnowiec. Kobieta i mężczyzna rano wychodzą na balkon. Balkon się urywa. Kobieta umiera. Mężczyzna w ciężkim stanie. Wypowiada się mieszkanka tejże kamienicy: „Panie! Nic nie remontują, tylko czynsze idą w górę”. Mimo, że ludzie płacą czynsz, a w nim fundusz remontowy XD, kamienicę nie remontowali. Dlaczego? Nie można. Kamienica nie ma właściciela… Tzw. mienie po żydowskie. Źródło: TVS

Wniosek: Dla obcokrajowców (nawet nie płacących czynszu) są nowe mieszkania, a Polokom sufit może lecieć na pysk, byleby płacili… POLSKA

1

Gdzie ta Legia? Odpowiadam, w Lidze Konferencji!

4

Brawo Tobiasz!

0

@Litman FC Zurich

1

@LucasW123 Czytaj ze zrozumieniem! Grając w Lidze Europy nie ogarną. A i najlepszy piłkarz w drużynie kontuzjowany... TYLKO LEGIA!

1

@Qba2312 Trzymam kciuki za Legię. Raków nie ma szans na majstra grając w lidze Europy. Już mają 5 pkt. straty do lidera.

0

Jedna bramka z dystansu i co poniektórzy już widzieli tego Kittela W REPREZENTACJI. XD ON NAWET w Rakowie Częstochowa/Sosnowiec nie łapie się do pierwszego… Wchodzi na podmęczony zespół rywali i nic! Ponoć BONIEK, gdy był prezesem PZPN nie chciał go w reprezentacji i dlatego mimo to, że dostał polski paszport nic z tym nie zrobiono. ŚWIETNA DECYZJA! Bonio „zjadł zęby” na piłce. Wiedział, że to kolejny odrzut. Można by parafrazować Trenera Janasa. U nas takich Kittelów ze dwustu!

0

@Zoker Tylko komarzyce piją krew.

4

@ObiwanKenobi W sumie to było do przewidzenia, skoro obecnie ludzie nie potrafią odróżnić klapsa gdy dziecko coś przeskrobie od bicia, znęcania się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?