John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Dokładnie. Jeszcze go będą tłumaczyć.
1
@Szreko Z mitologii. Miała przewidywać ZŁĄ przyszłość, ale nikt nie chciał jej wierzyć.
0
Jeśli Polska dzisiaj przerżnie, to niemal na pewno straci szanse na awans na Euro. Lewandowski ma 35 lat. Myślicie, że powie pas grze w reprezentacji?
0
@Szreko Zmień sobie nick na Kassandra...
1
@piasqnfcb Hiszpan. Nie podoba mnie się to...
0
Albania liczy 3 mln mieszkańców, a Polska 38 mln. Na boisku nie będzie żadnej różnicy.
4
Albańskie PiEkŁo czas rozpocząć!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ależ się Lewy zapętlił.
1
Żołnierz I: "Czemu siedzicie na hełmach?"
Żołnierz II: "Żeby jaj nam nie urwało!"
Żołnierz I się śmieje. Chwila zastanowienia. Ściąga hełm i na nim siada. xD
Gdyby ktoś miał dosyć jogi bonito Polaków, to na TVP Historia leci Czas Apokalipsy (1979).
0
@Kazragore W punkt!
0
@BorzyKrzys @Compadre
"Na pytanie "czy powinniśmy nadal pomagać Ukraińcom?" 65 proc. ankietowanych odpowiedziało - tak, a 35 proc. - nie."
https://forsal.pl/swiat/ukraina/artykuly/8730177,powinnismy-nadal-pomagac-ukraincom-sondaz.html
"Zdecydowanie źle badani oceniają pomoc socjalną, jakiej Polska udzieliła uchodźcom z Ukrainy – zrównaniu dostępu do świadczeń, jakie mają Polacy, „nie” mówi dziś już 60 proc. badanych, ponad połowa jest przeciwna także przyznawaniu zasiłków (rok temu było to 37 proc.) i finansowaniu wyżywienia i zakwaterowania Ukraińców (było 20 proc.)"
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art38594331-badania-polacy-mniej-chetni-do-pomocy-ukraincom
Wujek Google i 10s mojego czasu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
33
@macio_944 Zabierając pieniądze obywateli z OFE i wyprzedając majątek państwowy. Fajno...
12
@wpwelement Godło narodowe ma łączyć, a nie być zarezerwowane dla określonej grupy.
9.3.1"(...)- posiadanie awataru przedstawiającego treści, KTÓRE MOGĄ zostać uznane za obraźliwe, wulgarne lub naruszające zasady współżycia społecznego."
Regulamin łamie awatar, który obraża, ale też ten, który może obrażać. Użytkownika X to nie obraża, ale przykładowo @dniel i tych, którzy polubili jego posta już tak. Podpunkt regulaminu spełniony.
Ze społecznością LGBTQ+ utożsamia się pewne specyficzne "zachowania". Przypisanie ich do godła narodowego jest w porządku?
2
@Compadre Jak pójdziesz do szemranej dzielnicy wieczorem i cię okradną, to też zyskasz... ZYSKASZ wiedzę, że tam o tej porze lepiej nie chodzić. Różnie można rozumieć słowo ZYSK.
@Nieznajomy Nigdzie nie napisałem, że Ukraińcy więcej zyskali niż stracili na wojnie, ale jednak coś zyskali.
0
@maroon Do UE na pewno i będą trzymać z Niemcami.
0
@tristan87 Dla mnie Kazimierz Deyna. Lewandowski z reprezentacją nic nie osiągnął.
0
@Omoziu Skrócili "drogę" do UE i NATO. Mają świetny PR na zachodzie, walka "Dawida" z "Goliatem". Dzięki wojnie, chcąc nie chcąc, zyskali tzw. know how w kwestii obronności. Obyśmy nie musieli takiego "stażu" przechodzić... Coś jednak zyskali.
2
@Pedri16Future Głowa do góry! Może będzie jakaś amnestia...
3
@tristan87 Polacy czekają na mieszkania, a tępa dzida niezadowolonym mówi: "Karma wraca"... XD
5
RYBNIK. Nowe mieszkania dwupokojowe w blokach z czynszem jak w mieszkaniach komunalnych dla uCiEkAjĄcYcH pRzEd WoJnĄ Ukraińców pracujących bądź szukających pracy (czytaj dla wszystkich Ukraińców). TYMCZASEM… Sosnowiec. Kobieta i mężczyzna rano wychodzą na balkon. Balkon się urywa. Kobieta umiera. Mężczyzna w ciężkim stanie. Wypowiada się mieszkanka tejże kamienicy: „Panie! Nic nie remontują, tylko czynsze idą w górę”. Mimo, że ludzie płacą czynsz, a w nim fundusz remontowy XD, kamienicę nie remontowali. Dlaczego? Nie można. Kamienica nie ma właściciela… Tzw. mienie po żydowskie. Źródło: TVS
Wniosek: Dla obcokrajowców (nawet nie płacących czynszu) są nowe mieszkania, a Polokom sufit może lecieć na pysk, byleby płacili… POLSKA
1
Gdzie ta Legia? Odpowiadam, w Lidze Konferencji!
4
Brawo Tobiasz!
0
@Litman FC Zurich
1
@LucasW123 Czytaj ze zrozumieniem! Grając w Lidze Europy nie ogarną. A i najlepszy piłkarz w drużynie kontuzjowany... TYLKO LEGIA!
1
@Qba2312 Trzymam kciuki za Legię. Raków nie ma szans na majstra grając w lidze Europy. Już mają 5 pkt. straty do lidera.
0
Jedna bramka z dystansu i co poniektórzy już widzieli tego Kittela W REPREZENTACJI. XD ON NAWET w Rakowie Częstochowa/Sosnowiec nie łapie się do pierwszego… Wchodzi na podmęczony zespół rywali i nic! Ponoć BONIEK, gdy był prezesem PZPN nie chciał go w reprezentacji i dlatego mimo to, że dostał polski paszport nic z tym nie zrobiono. ŚWIETNA DECYZJA! Bonio „zjadł zęby” na piłce. Wiedział, że to kolejny odrzut. Można by parafrazować Trenera Janasa. U nas takich Kittelów ze dwustu!
0
@Zoker Tylko komarzyce piją krew.
4
@ObiwanKenobi W sumie to było do przewidzenia, skoro obecnie ludzie nie potrafią odróżnić klapsa gdy dziecko coś przeskrobie od bicia, znęcania się.