0

@bartekvisca Skupować najlepszych Polaków z ligi. Jak Legia Warszawa w 90'. Reprezentacja była wówczas dużo gorsza niż teraz...

0

@SuperPatsonFCB Propsy dla zarządzających Rakowem, że nie dają się nabrać na Brazylijczyków z plaży czy podstarzałych Słowaków.
Nie zmienia to jednak istoty mojego postu. Już odległa historia, ale swego czasu Borussia Dortmund była bardziej polska niż obecnie Raków. ;)

0

@tomcias10 To ilu Duńczyków jest w duńskiej drużynie nie powinno interesować Polaka, a Duńczyka. Im powinno być przykro.

0

Raków Częstochowa "polski" zespół... W wyjściowej jedenastce dwóch Polaków (Cebula, Piasecki). xD

FC Kopenhaga równie polska i to nawet bardziej, bo Polak na, bądź co bądź, ważnej pozycji. Do boju Duńczycy! Tj. "Polacy"!

6

7.01.2023 FAJDEK: "Może przestanę wygrywać." Po zajęciu dziewiątego miejsca w plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Jak powiedział, tak zrobił... Szacunek!

2

Sędzia Chojnacki kończy mecz. Polska U-17 zlała w Grodzisku Mazowieckim Walię U-17!
Polska U-17 vs Walia U-17 7:2.

0

Hubert Jasiak trafia w słupek i następnie dobija swój strzał (88'). 4 gole tego zawodnika w 5 meczach na poziomie U-17.
Polska U-17 vs Walia U-17 7:2.

0

@Tasde INFO pierwsze podały niemieckie media! Maerkische Oderzeitung. Pisała też o tym INTERIA.

Interia jest oddziałem TVP? xD Propaganda niemiecka? xD

Następnym razem wysil się nim coś bezmyślnie napiszesz!

1

@Sulimo Oczywiście, że można!
Kibicować Lechowi Posen, FC Barcelonie, rep. Polski i głosować na Platformę Obywatelską (PO)! ;)

Zastrzeżenie. Mnie nie dotyczy.

1

KATASTROFA na Odrze była wynikiem zrzutu gorących ŚCIEKÓW przez NIEMIECKIE fabryki papieru.

Na "szczęście" z pomocą popędziła Marszałek woj. lubuskiego Elżbieta POLAK (PO)... Polityk PLATFORMY OBYWATELSKIEJ twierdziła wówczas, że wina leży po polskiej stronie. Odrę miały ZANIECZYŚCIĆ RTĘCIĄ polskie firmy. O czym mieli ją poinformować, a jakże niemieccy koledzy. xD Winą obarczyła również Min. Środowiska i Wody Polskie o niedopełnienie obowiązków. xD

ŻAL, że w Polsce tylu folksdojczów, którzy na zamówienie są w stanie oczernić swój własny kraj...

0

Błąd bramkarza. Jakub Adkonis (LEGIA Warszawa) z golem (63').
Polska U-17 vs Walia U-17 6:2.

0

Kamil Jakóbczyk z golem.
Polska U-17 vs Walia U-17 5:2.

1

Mateusz Szczepaniak (LEGIA Warszawa) najpierw podaje z prawego skrzydła, potem dobija i strzela swojego drugiego gola.
Polska U-17 vs Walia U-17 4:2.
Koniec I połowy.

0

Cruz Allen w okno!
Polska U-17 vs Walia U-17 3:2

1

Mateusz Szczepaniak (LEGIA Warszawa) z golem.
Polska U-17 vs Walia U-17 3:1
2 gole Polski w ciągu 8 minut od momentu straty bramki.

1

Samobój po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Polska U-17 vs Walia U-17 2:1

1

Gol dla Walii. E. Myles z karnego.
Polska U-17 vs Walia U-17 1:1
Faulował K. Potulski (1. FSV Mainz 05)

3

Patryk Mazur (Stal Rzeszów) z golem.
Póki co Polska U-17 vs Walia U-17 1:0

0

PUCHAR SYRENKI U-17: Polska - Walia. Na youtubie transmisja na żywo.

0

W 2024 kolejny live-action remake klasycznej animacji DISNEY'a
https://zapodaj.net/plik-kRb5aXhDm3

1

Biel widzę. LR przepoczwarza się w notatnik? :(

0

Teraz Sorensen transfer do Kopenhagi.

1

Rollercoaster

1

@Janas11224 Studia oscary mają gdzieś. Najważniejszy jest box office, tu Barbie niszczy.

0

Brawo Kopenhaga! Chce widzieć jak w 4 rundzie Achouri kręci Tudorem.

1

Ależ walną Albańczyk.

0

@Poversky1000
Legia Warszawa vs. Raków Częstochowa
16:1

1

@Kamiloza91 To nie zmienia faktu, która drużyna grała ofensywny futbol, a która anty!

1

Aris 18 strzałów na bramkę, Autobus- PARDON -Raków 4 strzały na bramkę. Raków wygrywa. Ależ futbol jest niesprawiedliwy...

0

@MarioVeB! Tobie zajęłoby dłużej!!! ;) Co tam słychać w Breslau?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?