John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG Te 35,4%, to dla mnie tzw. beton platformy. Bezpieczeństwo to dla ludzi istotna kwestia. Wątpliwe żeby głosowali w tej sprawie wbrew sobie, bo głos na KO, a zwłaszcza na Lewicę takim jest.
1
@Borneo Możliwe, że nie chodziłeś nigdy po urzędach. Wniosek można odrzucić.
Kwestia Turowa i ile podobnych kopalń działa po stronie czeskiej, pokazuje, że Czechom w UE wolno więcej...
2
@BulaKG Sądzisz, że wyborca PiSu czy Konfederacji odpowiedziałby na to pytanie sondażowe tak? ;)
4
@MessiForeverTheBest Kto go tam wie. Raz, że TAK, bo to "ludzie, którzy szukają swojego miejsca". A innym razem, że NIE, bo "Polacy muszą odzyskać kontrolę nad swoimi granicami". TUSK jest jak CHORĄGIEWKA na wietrze.
0
@Survier a dla telewizji...
1
@JimMorrisonFCB Zatem czemu Najsztub nie poszedł siedzieć? ;) Staruszka ze zbyt wielką prędkością weszła mu na pasy... xD
2
Sondaż . Czy Polska powinna przyjmować nielegalnych imigrantów w ramach przymusowej relokacji?
64,6% NIE
15% TAK
20,4% NIE WIEM
Badanie przeprowadzono 3-5 lipca.
A więc PO i Lewica mają poparcie 35,4%. No cóż, lewicowa opozycja będzie rządzić już za 4 lata. Może.
0
@sila101 Nie wiem, co myśli Bellingham.
0
Pierwszy klasyk przegrany.
0
@La Pulgaa Pewnie, że dla RM czy FCB to byłoby w c**j zaoszczędzonych djengów. Chodzi mi o rozwój zawodnika. Taki Bellingham powinien stanowić przykład.
4
Jakby ten Güler był mądry, to poszedłby do Borussii albo do innego Ajaxu, gdzie dają minuty i margines na błędy młodym zawodnikom. U Fritzów czułby się jak u siebie. 2-3 lata i transfer do wielkiego klubu.
3
@Bartek_VEB Brak sumienia, "kręgosłupa moralnego" podciągnąłbym pod umiejętności...
8
Leci na Polsacie Armagedon (1998). Pierwsza scena z Brucem Willisem. Wali piłkami golfowymi w ekologów z Greenpeace'u. ;) Inne czasy. Dzisiaj we filmie by nie przeszło.
0
@Criss18Barca Wielgus jutro, 8.30 u Rudego, dywan.
2
Reklamy generalnie mnie irytują, a jak lecą na okrągło to wręcz zniechęcają do produktu o którym mowa. Jednak reklama ORLENU, w związku z promocją, nawet zabawna. Aż mi się przypomniała reklama Opla z Błaszczykowskim, Lewandowskim i Piszczkiem.
Szczęsny: Szykuje się wielki powrót.
Zieliński: Kuba?
Szczęsny: Nie.
Bednarek: Łukasz?
Szczęsny robi minę.
5
@JaroBoss Polsatowskie WYDARZENIA i INFORMACJE DNIA telewizji TRWAM, to imo najlepsze wieczorne programy informacyjne. Zrównoważone, wypowiedzi każdej ze stron, niewiele linii redakcyjnej. Aczkolwiek na Informacjach dnia przy temacie chociażby aborcji pogląd jest jednoznaczny. Czy można oczekiwać czegoś innego skoro prowadząca program na pożegnanie mówi: "Z Panem Bogiem". Niekatolika może uwierać. Na Tv Trwam nie trzeba też oglądać tych głupich reklam w oczekiwaniu na pogodę. Szkoda, że największą oglądalność w Polsce mają skrajności, Wiadomości i Fakty.
6
@AxelF Wnioskuję po komentarzu, że jesteś przeciwny imigracji do Polski generalnie nie białych ludzi? A to ciekawe...
Była debata. Stanowisko totalnej opozycji (bez Konfederacji, która poparła budowę muru) było jednoznaczne.: Hartwich: "Wpuśćcie tych ludzi! Kim są, ustali się później. Tusk: „Ten mur nie powstanie ani w ciągu roku, ani w ciągu trzech lat”. Frasyniuk o żołnierzach "Wataha psów, śmieci".
2
@Gruak Na wiadomościach był materiał zbitka całkowicie przeciwstawnych wypowiedzi Tuska, a w tym też ta wypowiedź Grabowskiego. Czyżby redaktorzy Wiadomości TVP mieli konto na LR? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chicago, stoisko z hot dogami. Kłótnia między mężczyzną a kobietą. Mężczyzna kilkakrotnie uderza kobietę. Jej 14-letni syn wyciąga broń i strzela. 32-letni Jeremy Brown ginie na miejscu.
https://www.tiktok.com/@lilwitch05_4/video/7250628491992108334
Matkę i jej syna oskarżono o morderstwo pierwszego stopnia, tj. działali umyślnie, czyn był zaplanowany. Zarzuty wycofano. Obrona konieczna. Teraz kobieta pozywa miasto. $$$
15
Kompletnie nie rozumiecie idei adopcji dzieci przez pary LGBTIQA+. Nie chodzi o zapewnienie dziecku z bidula domu rodzinnego. Nie chodzi o zaspokojenie potrzeby posiadania dziecka u pary lesbijek czy pary gejów. Chodzi wyłącznie o WERBOWANIE nowych członków IDEOLOGII.
0
@Borneo xD Uzyskam odpowiedź dlaczego PO nie wybudowało tego tunelu podczas swoich rządów? Pewnie nie. Jak pogłębią Odrę to też pewnie będzie bardziej zasługa PO i UE niż obecnego rządu... ;)
1
@takisobiektos W takim razie w Polsce czarnoskórych, arabów, muzułmanów powinno być 0, bo Polska nie miała żadnych kolonii.
@Sulimo Przykro mi, ale napisanie "nie jestem rasista" Cię nie uratuje. "Tolerancyjni" już wpisali Cię w poczet... ;)
0
@HighestInTheRoom No i co z tego? Środków z UE PO jak rządziło nie mogło pozyskać?
Nie chciało im się/Nie potrafili/Czekali na pozwolenie od Merkel.
Który wariant poprawny? A może wszystkie...
0
@Zoker Zapewne kibice, którzy "nie znają historii klubu któremu podobno kibicują" albo "chociaż raz w życiu nie raczyli przeczytać statut klubu". xD
0
W związku z otwarciem tunelu pod Świną w Świnoujściu chciałbym tylko to tu zostawić.
1
@Comentateiro z faktami się nie dyskutuje ¯\_(ツ)_/¯
0
xD Na czasie.
3
@KamQiX KONFEDERACJA, BO w tym kraju NIGDY NIE RZĄDZIŁA PRAWICA. PO? Jak ktoś chce znowu „zimną wodę w kranie”, to proszę bardzo. Zabawne, że kiedy rządziła ta „nowoczesna” partia, to z Polski wyjeżdżało najwięcej młodych Polaków nie widząc dla siebie przyszłości. Mnie katolika żaden Sławomir NITRAS, nikt nie opiłuje z przywilejów. Chociaż nadal nie wiem, jakie te przywileje faktycznie są… LEWICA, czyli ko***iści + tę***wi? Nie, dziękuję. SLD już rządziło. Pamiętam to bezrobocie. POLSKA 2050, czyli Nowoczesna 2.0. Ciekawe czy jak wejdą do sejmu, to będą potrafili rozliczyć się ze subwencji? Partia Ryśka „POLECAM KREDYTY FRANKOWE” PETRU do dziś się nie rozliczyła, a i mają ją zwrócić, co orzekł Sąd Najwyższy. PSL czy ZSL, nieistotne, jak dla mnie mogą w ogóle nie wejść do sejmu. PiS i tak „zaklepał” wieś. PO „wchodzi w rów” Niemcom i UE, a PiS jankesom i Ukraińcom.
2
@Vampir707 SM powiedział, że w razie, odpukać w niemalowane, wojny wojsko zawodowe to za mało. Trzeba mieć przeszkolone rezerwy. Tylko wraz z likwidacją poboru tych rezerw nie ma. W razie mobilizacji nie będzie czasu na żadne szkolenia.
Względem tego mema. Imo, TAK dla kobiet we wojsku, tylko jeśli spełniają identyczne wymagania jakie muszą spełniać mężczyźni.