John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
AB: "Powiem coś zanim będziesz mógł nazwać się mężczyzną. Zemsta jest... wspaniała! Fenomenalna! Dlatego jestem z twoją matką. To [tj. zemsta] odróżnia nas od zwierząt. Możesz mieć wiele kobiet w życiu. Ale ta na której się zemścisz jest najsłodsza."
[@AllBundy i Bud się przytulają]
BB: "Dzięki tato!"
Prawdziwa ojcowska rada.
0
@bartas97 Literówka! WyeliminowaŁ jest poprawnie. "Przez" do kosza.
7
Jeszcze Madryt zaprezentuje bordową wyjazdówkę i wróci równowaga we wszechświecie.
8
@michal26 Oglądałem kiedyś dokument "Szwedzka teoria miłości". Wniosek był właśnie taki jak ten paradoks, o którym piszesz. Im społeczeństwo zamożniejsze, lepiej wykształcone, tym większy indywidualizm (czyt. samolubstwo). Większy odpływ ludzi od religii i tradycyjnych wartości. Ludzie bardziej zorientowani na siebie, ja, kariera. Dzieci im do szczęścia nie są potrzebne. Dlatego w Szwecji wielu rodowitych Szwedów umiera w samotności. Natomiast w krajach, gdzie panuje ubóstwo ludzie bardziej trzymają się w kupie. Wiara odgrywa większą rolę w życiu. Jest przyrost naturalny.
0
@DaPidejpi +1. Przyjaźń? Były na stronie komentarze jakie to Ukrainki są super, a Polki to "wielkie panie", niewdzięczne sz.... :P
Napiszesz/powiesz trochę prowdy i ci przyklejają etykietkę żeś ruska onuca albo uległeś rosyjskiej propagandzie... xD
2
@TheNekro94 Istnieje zbiór zasad starszy niż jakakolwiek "mafia kościelna". Praktykujący katolik z mózgiem czy bez powinien przestrzegać piątego przykazania: NIE ZABIJAJ. Niewierzący stosując się do dekalogu nie zrobiliby źle. Chociaż pierwsze trzy możecie sobie odpuścić.
4
@tomek8756 Taki rewanżyzm. ON ją ZGWAŁCIŁ, więc ONA teraz ZABIJE jego DZIECKO... Tylko, że to jest, chcąc nie chcąc, TEŻ JEJ dziecko. Tak jak może po zabiegu aborcji poczuć satysfakcję, że zemściła się na gwałcicielu, tak równie dobrze świadomość, że zabiła WŁASNE dziecko może odbić się na jej zdrowiu psychicznym. Stanie się poniekąd, przede wszystkim we własnych oczach, matkobójczynią. O innych możliwych konsekwencjach aborcji nie wspomnę. Każdy inwazyjny zabieg jest obarczony ryzykiem.
Gdy związek się rozpada na ogół z dziećmi zostają matki. Teraz każda z nich, jak ta Medea, musiałaby się mścić na dziecku byłego męża, chłopaka. Przecież JEGO.
Nie trzeba być osobą wierzącą żeby być przeciwnym aborcji dzieci z gwałtu. Nie katolik też ma chyba wrażliwość na ludzką krzywdę? Zgwałcona jest ofiarą, ale dziecko też. Dla sprawców najgorszych przestępstw nie ma kary śmierci, a dla dzieci już tak, bo ojciec. Nie rozumiem czemu takie matki wolą zabić dziecko, a nie urodzić i oddać je do okna życia. Co za różnica?
1
@mientusek1407 39 x 300 tyś. = 11,7 mln. Trochę mało na mapeta. Chyba jednak we wszystkich sekcjach musieliby się "zrzucić". ;)
4
JE A. Łukaszenka: „Wagnerowcy chcą jechać na wycieczkę do Warszawy i Rzeszowa. Ja nie chcę ich zatrzymywać, bo mają potem zepsute samopoczucie.” xD
3
Wybory w Hiszpanii, Polka tam mieszkająca wypowiada się JAK LEWICA ZMIENIŁA KRAJ NA (…). „Wyjeżdżasz na wakacje. Ktoś ci się włamuje do mieszkania i tam mieszka. Wracasz. Wzywasz policję i nie mogą nic z tym zrobić…” xD W Polsce ludzie wynajmują mieszkania i gdy najemca nie płaci, to trzeba decyzji sądu do eksmisji. Co też trwa miesiącami, a płacenia czynszu za te mieszkanie właścicielowi nikt nie podaruje. Ale żeby włamywacza nie można byłoby wyrzucić z własnego mieszkania. Wyższy poziom ABSURDU. Zachód faktycznie nam odjechał… :)
0
P. Zieliński w Al-Ahli?
2
@panczo +1 Twój wniosek. Tylko wyrażam zaniepokojenie wtrącaniem się Min. S w sądownictwo... ;) Jedni idą siedzieć za wyrwanie torby, a inni nie idą za potrącenie staruszki na pasach (Najsztub).
2
@Emhyr Van Dijk flopem? Do kontuzji czyścił wszystko. Mówiło się nawet o ZP. Tylko ten ebany Pickford się przydarzył.
0
@MESSIah16 Za rozbój w biały dzień! Tj. za próbę wyrwania torby za 15 zł.
3
ZIOBRO po raz kolejny niszczy polski wymiar sprawiedliwości . Minister Sprawiedliwości i Prokurator generalny w jednej osobie zawiesił wykonywanie kary skazanej. O co chodzi? W 2020 roku podczas parady „równości” 18-letnia wówczas Marika dopuściła się rozboju. Mianowicie, usiłowała wyszarpać kobiecie torbę zdobioną flagą LGBT. Za co sąd w Poznaniu skazał ją na 3 lata bezwzględnego więzienia. W ostatnich czasach często mówi się o LEWICOwych bojówkach zw. antifą. Warto tu zauważyć, że Marika również należała do zbrojnej organizacji. Organizacji o charakterze PRAWICOwym. Była harcerką. Nasuwa się pytanie. Czy demokratyczna opozycja i jej lider Donald TUSK oraz Unia Europejska zajmą w tej sprawie stanowisko. To jawna INGERENCJA we władzę sądowniczą. WSTYD, WSTYD Panie Zbigniewie Ziobro. Dzisiaj, 21-letnia już Marika po odsiedzeniu roku ma wyjść na wolność. Tym razem ręka sprawiedliwości jej nie dosięgła. Życzmy jej oby zeszła z drogi zbrodni, którą nie tak dawno temu sobie obrała…
https://zapodaj.net/plik-HPgc3HM8cs
@Przemek2323 @arasz1819 @Comentateiro @Don-Corleone
1
@DLFCB Jeśli go jeszcze ma.
0
https://zapodaj.net/plik-X9eQjR7aln
Rikkie Valerie Kollé miss Hollandii 2023! 22 lata, na co dzień mieszka w Bredzie. PODOBA się? xD
“She has a strong story with a clear mission. The jury is convinced that the organisation will enjoy working with THIS YOUNG WOMAN." xD
1
@Borneo Dziwnym trafem inwazja na Ukrainę, a i aneksja Krymu też, miała miejsce gdy w Białym domu urzędował demokrata.
Dla budowy dobrych relacji trzeba rozwiązania konfliktów z przeszłości. No, chyba, że Twoim zdaniem za to co złe, to tylko my mamy przepraszać, a nas to nie. Wręcz przeciwnie powinniśmy jeszcze dziękować...
Twoja "psychoanaliza" mojej osoby, to kiepskie prowo. Musisz się bardziej postarać!
1
@paweldunajecfcb Liroy to ten, który zarabia na narkobiznesie? :)
2
@Comentateiro Nie wiem czy wiesz, ale od 43' minęło już trochę czasu. Okazji na było w brud. Skoro nie przepraszają teraz gdy Polska, Polacy im pomagają, to, powiedzmy sobie szczerze, nie przeproszą nigdy.
Wojna to właśnie idealny czas. Doświadczają tego czego Polska doświadczyła w latach czterdziestych. Z tą różnicą, że oni wówczas nie pomagali Polakom, a opowiedzieli się po stronie agresora, byli sojusznikiem nazistów (czyt. Niemców). Kiedy mamy liczyć na ich wrażliwość na tragedie pomordowanych w 1943 Polaków jak nie dziś?
0
@Borneo "(...) nowy silny sojusz między polską a ukdainą" "(...)ukraina to realny sojusznik gdzue jeśli ktoś na nas napadnie np Rosja to oni bedą puerwsi którzy przyjdą z wdziecxności bronić nasz kraj" XD Buhahaha Pierwszorzędny stand up.
"0" kontrargumentów na to co napisałem, więc idziesz w ad personam.
0
@fcbarcafan19 Wiesz Polska ma kiepskie sąsiedztwo...
0
@Comentateiro 11 lipca 1943 to zły moment na przeprosiny? ;) Dużo czasu by mu to nie zajęło. Przeprosiny po wojnie, czyli NIGDY!
Niby siedzi w bunkrze, a co rusz jeździ po całej Europie i do USA agitować.
15
Polska, Czechy i kraje nadbałtyckie były pierwszymi orędownikami wsparcia dla Ukrainy w obliczu konfliktu z Rosją. Pomoc militarna. Pomoc obywatelom uciekającym przed wojną. Ukraińcy w Polsce mogą liczyć na pomoc na jaką nie mogą liczyć sami Polacy, w swoim kraju. Ba! Polacy traktują Ukraińców często życzliwiej niż swoich rodaków. "Polak Polakowi wilkiem." Polska w samym zeszłym roku wydała na pomoc Ukrainie 30 mld zł.
Mimo to nadal żadna prominentna persona po ukraińskiej stronie nie raczyła przeprosić za śmierć 100 tysięcy naszych rodaków. [Niektóre szacunki mówią nawet o 200 tysiącach.] Zamordowanych w okrutny sposób przez Ukraińców. Jak to inaczej nazwać, skoro w relacjach świadków można usłyszeć: Ukrainiec nabił na widły polskie dziecko i mówił "Patrzcie! NIOSĘ POLSKIEGO ORŁA."
Po co te przeprosiny? Move on. Stara historia. Minęło 80 lat... Czemu pokolenie dzisiejszych Ukraińców ma odpowiadać za to co zrobili ich dziadkowie, pradziadkowie? Odbijam piłeczkę. Czemu więc Prezydent Kwaśniewski w imieniu wszystkich Polaków przepraszał za Jedwabne. Co JA mam wspólnego z tym, że spalono, podobno, 400 Żydów w stodole. Piszę podobno, bo strona izraelska nie zgodziła się ekshumacje... Czemu ja mam być moralnie i pewnie też przez podatki finansowo odpowiedzialny za coś co miało miejsce kiedy na świecie nie było jeszcze moich rodziców. Ukraińcy muszą przeprosić! Jak nie dziś, to kiedy? Lepszego czasu nie było i nie będzie!
Jednak przeprosin nie było i nie będzie. Skąd to wiem? Dowódcy UPA są bohaterami Ukrainy. Spytajcie któregokolwiek Ukraińca, co sądzi o UPA... Weterani OUNu od 2019 roku mają premie za "służbę wojskową". Слава Україні, jak to mieli w zwyczaju pozdrawiać się banderowcy.
80 rocznica "KRWAWEJ NIEDZIELI" 11 lipca 1943.
1
@Explode XD
0
@Survier Super express i fronda też piszą, że uniewinniono trzech, więc jakiś spisek chyba... xD TVN24 sprawy nie "dotknie".
0
@Survier Przecież piszą, że wpadł jeden, a potem dwóch. 1+ 2 = 3. "Sąd Rejonowy w Malmoe uniewinnił trzech mężczyzn (...)"
14
Sąd w Szwecji uniewinnił trzech "uchodźców" z Iraku, którzy zgwałcili nieletnią! Powód? "Mogli nie wiedzieć, że ofiara ma 14 lat" i sąd nie jest w stanie udowodnić, że dziewczyna była pijana tzn. "znajdowała się w stanie bezbronnym", bo każdy wie, że przeciętna 14-latka da sobie radę z trzema dorosłymi mężczyznami... Ręce opadają.
[edit] na życzenie
https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/we-trzech-zgwalcili-14-latke-na-plazy-wpadli-po-ponad-10-latach-sad-ich-uniewinnil-aa-shDY-G8nG-ZBGr.html
1
@Borneo Polska ma w regionie jedną kopalnię, Czesi pięć, a Niemcy sześć. Akurat właśnie polską trzeba zamknąć... Czemu Czesi i Niemcy nie pozamykają sobie swoich kopalń i dadzą nam przykład? Los środowiska chyba nie leży im na sercu... ;) Zwykły biznes. Chcieli wyeliminować konkurencję i tyle.
0
@BulaKG "Nie mieszaj systemów walutowych".