0

Z okazji Święta Wojska Polskiego. W wojsku polskim służy 12 tysięcy kobiet. Co dziesiąty żołnierz zawodowy w Polsce to kobieta.

Do pomocy strażnikom granicznym przy granicy z Białorusią, w związku z obecnością żołnierzy grupy Wagnera, oddelegowano 10 tysięcy żołnierzy. Po co aż tyle? Sformułować brygadę blondynek i wysłać na granicę polsko-białoruską. Żołnierze grupy Wagnera przejdą na naszą stronę.

0

@Commandement Chodzi mi o to co napisał @SteuerFreiMoney w kontekście tzw. fuch. To już nie byłyby pieniążki do łapy, tylko przelewy.

0

@Commandement PRZECIW. Płacąc gotówką WIDZISZ JAK ci "uciekają" pieniądze z portfela. Płacąc kartą człowiek jest bardziej rozrzutny. Rezygnacja z gotówki? Szeroko pojęty handel już zaciera ręce!
Poza tym przemawia do mnie argument, który już tu wyżej podnoszono, że państwo o wszystkim by wiedziało. Każda transakcja rejestrowana...

0

@Barcelonka070 A czy pamiętasz, że gdy Polska już weszła do UE, to rynek pracy dla Polaków był "zamknięty" w kilku krajach UE. Polacy, obywatele UE, nie mogli na legalu pracować w niektórych krajach UE. Czy taki problem w Polsce mają/mieli obcokrajowcy z UE czy spoza? NIE. Wręcz odwrotnie! Oduczaj od idiotycznego myślenia Niemców i Austriaków. A co do socjali, to najwyraźniej lubisz, że ze twoich podatków finansują Ukraińców...

5

KONFEDERACJA, Stanisław TYSZKA z propozycją pytania do referendum: "Czy Polacy zgadzają się na finansowanie świadczeń socjalnych dla obcokrajowców?"

Pany i jak tu nie głosować na Konfederację!

2

@zodiak_10 xD
Po Qatar 2022 MESSI miał argument. Teraz już się to skończyło. WsZyScY wiedzą kto jest najlepszy w historii.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

ŻÓŁW wznowił treningi i był na meczu P$G. Na notatniku już jadą po nim, bo pewnie znowu przedłuży. xD "Od miłości do nienawiści jeden krok."

1

@Kamilos84 Bayern. Wsadzili im trójkę. ;)

1

Niesamowicie wychodzi spod presji ten Bellingham. Przy takim wzroście fest zwinny. Mijał cymbałów jak pachołki.

0

@clyde Właśnie oglądałem. Świat jest tak jak piszesz...

1

@Firestone Najważniejsze żeby księgowa FCB była zadowolona.

0

@Transu96 Chodzi Ci o "żelusia"? Bayern ze swoją, dotychczas, rozsądną polityką finansową to nie Juve!

0

100 mln podstawy + 20 mln zmiennych za... 30-latka. O pensji nie wspomnę. W Londynie KANE miał, ponoć, 200 tyś. tygodniowo, więc u fritzów spokojnie ponad 300. Wiem, że obecnie piłkarze grają niemal do 40tki, ale bądźmy poważni! To się nie ma prawa zwrócić. Co dwa lata LM musiałaby wpaść. Zupełnie jak nie BAYERN. Świat stanął na głowie. GDZIE te "NIEMIECKIE skąpstwo".

1

@wasacz Przeciw.

0

Spodziewany lewoskrzydłowy w okolicach marca i kwietnia będzie zawsze kontuzjowany?

0

@AmigoBlancos Nie ta strona...

0

Tego, że Iniesta pójdzie w Emiraty się nie spodziewałem.

0

@Essos Koleś na zgrupowaniu kadry się mast***ował. Pasuje do P$G.

1

@aleksandrowielki Ależ ten czas szybko leci... Jakby to było wczoraj.

1

DZIENNIK TVP, zakończenie materiału o tarciach dyplomatycznych między Polską a Ukrainą ws. zakazu importu zboża z Ukrainy, który Polska, mimo UE, chce utrzymać po 15.09:
"Pomoc Ukrainie w konflikcie z Rosją jest w Naszym interesie. Warto żeby Ukraińcy pamiętali, że nasza pomoc nie jest bezwarunkowa."

Powoli opadają klapki z oczu. Dociera jacy są Ukraińcy. Pan Grzegorz Braun, WIESZCZ, mówił o tym ponad rok temu. Nazywali "trollem", "ruską onucą". Banowali na stronach. Dobrze mieć rację. :)

0

@DDM Co tam robi Rafael?

1

@esem91 +1 Wystarczyłoby kilka osób gdzieś w lesie. A tu pełen stadion...

3


Mało! Rozszerzyć program NAWA. Niech więcej przyjmują tych ludzi do Polski. Więcej!

0

Vinicjusz potknął się w polu karnym. Czemu nie ma karnego? Sędzia nie zna przepisów?

2

Gundogan stylem gry i nawet posturą przypomina Xavi'ego. Podoba mnie się to.

0

Ha ha ha Brawo Vinicjusz!

0

@Deviler Gin, tylko w weekendy i nigdy na umór. Piwa nie piłem już może ze dwa lata.

0

@PIWOSZ89 W 90' Legia goliła takich frajerów. Teraz role się odwróciły... :(

0

@Dari0G Można się czegoś więcej spodziewać po sprzedawcy butów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?