John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Przestało padać... Dzięki!
0
@borzowporzo Czyli nie czują się jak u siebie!
0
@HighestInTheRoom Gdy któraś z partii zrobi coś, TWOIM ZDANIEM, w porządku, to znaczy, że już jesteś "zaklepany". Dożywocie? Nie masz prawa krytykować? Każda partia/ustrój zrobił coś dobrego i wiele spie***lił.
0
@MadafakinGuy Sędzia powinien natychmiast wznowić walkę albo go liczyć, a nie dawać mu czas na odpoczynek....
0
@MadafakinGuy "Święto sportu"? W studiu są zgodni. Przekręcili Duboisa!
0
@hayek Naprawdę potrafisz postawić znak "="? ;) Polacy w US, to siedzą na miejscach z lornetkami...
0
@borzowporzo Zapraszasz gości, a oni ci meble przestawiają... xD
1
Ewidentnie cios w pas!
1
Polska, Wrocław, a UKRAIŃCY jak u siebie... DRAMAT to nasze państwo. Nie ma narodu. Zero godności.
PiS ma wolną drogę. Państwo SPRZEDALI już korporacjom. Tylko robić miejsce dla przyjezdnych.
0
@Mario96w "Ecipeci" będą się zgadzać, to dojdzie do walki!
1
Zawiódł mnie ten Dubois. Gdyby wygrał byłem w stanie klęknąć. ;(
Cygan pokaże gdzie jego miejsce.
1
Noc z 26 na 27 sierpnia A.D. 2023, Breslau, Polska. Ukrainiec na deskach. Daniel Dubois mistrzem WBA, IBF i WBO w królewskiej kategorii. Tak będzie!
0
@MessiForeverTheBest Możliwe ego to ona ma... ;)
4
@DiorPrada Fest dobra rada… Wszystko po połowie, a najprawdopodobniej tylko to, za co on zapłacił bądź ona zostaje z domem. Dziecko z matką muszą gdzieś mieszkać przecież. Tymczasem on latami i tak nadal będzie spłacał kredyt za dom, w którym mogą już mieszkać całkiem obcy ludzie bądź ona z nowym lujem. Nieistotne, że związek się rozpadł z jej winy i tak dziecko zostanie z nią! Polskie sądy… Zatem alimenty na dziecko. Jeśli pracuje i zarabia mniej niż on, to i alimenty na nią, bo w opinii sądu musi być utrzymany jej standard życia…
@Ramaj77 Macie małe dziecko. To nie jest miłe być dzieckiem z rozbitej rodziny. Przy rozstaniu godność będzie Cię w c**j kosztować.
1
@VegetaPolska
0
@tomek8756 Chyba raczej "angry"
0
Wjechał nowy avatar.
24. 08.2023 areszt; Georgia, US
0
@sidi12843 Mój również, gdy nie wykorzystuje karnego w trykocie RM.
1
@MesQueUnClub96 Adolf DYMSZA?
0
@Hosh Nie interesuje mnie, że ludzie wydali na chłopaka wyrok skazujący nim zrobiły to sądy.
Wątpliwość (2008). Ciekawy film. Polecam.
0
@marcin62 Oczyszczony z zarzutów czy wycofane zarzuty, bez różnicy. Do kryminału go nie zamkną. Koleś za chwilę pójdzie za grosze do jakiegoś Milanu i będzie wymiatał. Okazja na rynku.
0
@MessiForeverTheBest Na to samo wychodzi.
0
GREENWOOD. Zagra na lewym, na prawym skrzydle. Bez różnicy. Drybling i zejście do środka ze strzałem ma. Nie uderza piłki bezmyślnie na siłę, tylko płasko w krótki róg bądź dokręca w przeciwny. Schodząc do środka ściąga za sobą obrońców, przez co za nim robi się pusta przestrzeń na skrzydle. Idealne „środowisko do życia” dla takiego ofensywnego bocznego obrońcy jak CANCELO. W PL oszukiwał obrońców, że zejdzie do środka na strzał lewą, po czym zmieniał nogę i uciekał obrońcy w innym kierunku żeby podać bądź strzelić prawą. Przez to, że jest obunożny obrońca nie wie, w którą stronę ma go wypychać. Grając na środku potrafi się cofnąć do rozegrania, ścigać się z obrońcą do zagranej długiej piłki i grać tyłem do bramki. Serio, który środkowy obrońca lubi grać na napastnika, który w mgnieniu oka potrafi zmienić nogę i kierunek prowadzenia piłki. Spytajcie Boatenga... xD Rzuty wolne wykonywał z każdej nogi. Nie istotnie, jakie macie zdanie o sprawie domniemanej próby gwałtu i przemocy. Chłopak został oczyszczony z zarzutów. United ogłosiło właśnie, że nie ma dla niego miejsca w klubie i najlepiej byłoby się rozstać. Jedynym znakiem zapytania jest to, że 1,5 roku nie grał i jak to na niego wpłynęło. Imo lepsza i tańsza opcja niż ten RUI COSTA 2.0 z Atletico. Zwłaszcza dla takiego klubu jak FC Barcelona, gdzie się nie przelewa i trzeba oglądać kilka razy każdy grosz.
0
@TheNekro94 Najwyraźniej masz ograniczone zdolności poznawcze. Mógłbym ująć to jednym słowem, ale zastosowałem ten sam zabieg, co @macio_944 w dyskusji z gorących.
1
@TheNekro94 Trzeba być tumanem żeby nie wpaść, co pisze "między wierszami"...
0
@jacobFCB Równi i równiejsi... ;)
1
@wpwelement Czy można na forum (bez)pośrednio nazwać bądź porównać innego użytkownika do narządów zewnętrznych człowieka? Pytam, bo taka sytuacja ma miejsce w "gorących" i nie reagujecie. Pozdrawiam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LS Niech ino Platforma Obywatelska wygra wybory...
1
@macio_944 Duma, szukanie pozytywów po przegranej w meczu u siebie... xD Porażka to porażka. Przed losowaniem to samo. Kalkulowanie. Lepiej trafić na tą drużynę, bo .... Na tą drużynę lepiej nie, bo .... Liczenie na innych, a nie patrzenie na siebie. Raków chce grać w LM z "dużymi chłopcami", to taka Kopenhaga nie powinna stanowić problemu.