John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@arasz1819 DONALD TUSK i PO nie mają sekciarskich wyznawców? XD Buhahaha
Ostatnio chyba wyjechałeś w Bieszczady i przegapiłeś relacje z marszów w Warszawie i Poznaniu. Chamskie hasła postkomuny, która straciła przywileje, tzw. sort w najgorszym wydaniu. Sam Tusk "dolewał oliwy do ognia" swoimi przemówieniami. Zero programu, tylko "plucie żółcią" z mównicy.
0
@chosenone Co napisałeś można powiedzieć o każdej partii. Hipotetycznie, gdyby do sejmu weszło PiS, PO i Konfederacja. PiS, PO nie mogą samodzielnie rządzić, to PiS prędzej wejdzie w koalicję z PO niż Konfederacja z PiS.
0
@RoberDzik Touche.
0
@negreanu Jak schowają Brauna i narodowców, to może im nawet rosnąć. PiS tu chroni Polskę przed imigrantami zarobkowymi, a tu Orlen przez Hjundaja zatrudnia 10.000 Azjatów do budowy rafinerii. PO raz mówi, że na 500+ pieniędzy nie ma i to "hodowanie postaw patologicznych", a tu prześciga się, że 800+ nie od nowego roku, tylko od czerwca. Konfederacja nie powinna, nie może tego spieprzyć. 20% jak najbardziej w zasięgu.
13
@ChampionLW Ciekawe czy korzysta z normalnej ubikacji czy postawili mu kuwetę... ;)
7
@Tasde Ależ boli Was poparcie Konfederacji...
0
@ElTomas Szymański w ogóle powinien schować głowę w piasek za samą tą zmarnowaną 100tkę.
0
@Dosq Co nie zmienia faktu, że imo zagrałby wczoraj lepiej niż Kiwior czy Bednarek.
Glik i Pazdan > Kiwior i Bednarek
2
Wczoraj gdyby grał KAMIL GLIK imo Polska na pewno by nie przegrała. Hejterzy powiedzą, że tak dzisiaj się nie gra w obronie. "Obrońca musi wychodzić wyżej". Pejoratywnie, "Glik to libero". Może i Glik wolny, rozgrywa prostymi podaniami, ale NIKT NIE MOŻE odmówić mu umiejętności i doświadczenia gry w obronie. W przeciwieństwie do Bednarka i "nowoczesnego" obrońcy Kiwiora- UWAGA BANAŁ -"nie bałby się wsadzić głowy, gdzie inni boją się wsadzić nogi". Czemu Mołdawianie wygrali? Nie wygrali, bo 3 razy celnie strzelili na polską bramkę. Byli agresywni i zdeterminowani. LAMPKA SIĘ ZAŚWIECIŁA? Z którym polskim reprezentantem kojarzą się Wam te cechy? Ano właśnie m.in. z Glikiem. O sile obrony ma stanowić Bednarek? Gość, który cały mecz ma minę "w poszukiwaniu rozumu". Dla mnie najbardziej przereklamowany obrońca. Oglądam reprezentacją jakiś czas. Nie pamiętam równie bezjajecznego piłkarza. Nie ma żadnych walorów. Dlaczego on trafił do PL i jeszcze się na nim nie poznali? Zagadka. Kiwior? C**j z rozgrywaniem. Obrońca musi przede wszystkim wygrać głowę, odebrać piłkę, sfaulować jeśli trzeba, ustawić go sobie rywala. Glika napastnik przeciwnej drużyny mógł się bać. Ślązak potrafi "zdemolować" rywala. U kogo Kiwior ma wzbudzać strach czy chociaż respekt? Pewnie to grzeczny, sympatyczny chłopak. Można z nim piwko wypić, wiertarkę udarową pożyczy. Reprezentacja potrzebuje łobuzów a nie miłych chłopców. Potrzebuje zawodnika, który, za przeproszeniem, da w r*ja głąbowi, który robi zdjęcie jego dzieciom bawiącym się na posesji. Jak chociażby... Ja osobiście uważałem i nadal uważam, że lepszym bramkarzem w sensie umiejętności był i jest Fabiański, ale grał Szczęsny. Kiwior, Fabiański nie mają tego co ma Szczęsny, Glik CHARAKTER!
Jeśli dla Glika nie ma miejsca w reprezentacji, bo nie jest "nowoczesnym" obrońcą, to sorry, ale dla LEWANDOWSKIEGO nie powinno być miejsca w Barcelonie. Lewandowski nie jest "nowoczesnym" napastnikiem. Potrafi cofnąć i rozegrać? Może z jakimiś "ogórkami", z Kadyksem, jak ma dobry dzień, ale generalnie nie. Kiedy Lewandowski kogoś miną dryblingiem? Dlatego Robercik nie ma podjazdu do Suareza czy nawet, zaraz mnie nazwą madryciokiem, Benzemy. A już o legendarnym Brazylijczyku, RONALDO, nie wspomnę. Tylko ślepiec tego nie dostrzega. W takim klubie jak Barcelona, który słynie z gry opartej na rozgrywaniu, klepaniu, to aż nadto widoczne. Pozdrawiam.
2
@sidi12843 Dobranoc
5
Ion Nicolaescu TOP!
1
@Mazi Koleś jak Konfa będzie-daj Bóg- miała dobry wynik we wyborach, to PiS i PO będą przyjacioły, byle ich zatrzymać.
2
@FcPortoFan1999 Wyszło im to na dobre, że biedni. Przyszedłby obcokrajowiec, efekt z tego żaden, a wydoił klub z pieniędzy. Może mieliby sprawy w sądzie o zaległości. A tak postawili na swoich chłopaków.
"(...),gardzą młodymi Polakami". Na to nie wpadłem. Aczkolwiek trudno mi uwierzyć, że tam też tradycyjna polska zawiść Polaka do Polaka odgrywa rolę.
2
Niebiescy awansowali do Ekstraklasy. W Ruchu Chorzów jeden obcokrajowiec! Co? To tak można? Muszą mieć fest wielki budżet przy Cichej 6? Nie, jeden z najmniejszych budżetów w I lidze! Nie może być...
Stara wymówka polskich trenerów i działaczy, rodzimi piłkarze nie mają jakości albo są drożsi w utrzymaniu. Taniej wychodzi jakiegoś podstarzałego Słowaka, Hiszpana z 4 ligi czy fawelarza prosto z plaży. Już nawet nie wspomnę jak Wisła się kiedyś skompromitowała testując studenta z Rumunii.
Mam nadzieje, że w Chorzowie nie przejdą na złą stronę mocy, a i więcej klubów w Polsce pójdzie tą drogą. Pożytek przede wszystkim dla Polskiej reprezentacji i dla samego klubu. Gdy polskie kluby sprzedają piłkarza zagranicę, to na kim mają największy zarobek? Odpowiadam, na młodych Polakach.
0
@dv7wisnia DoppelHerz, fitolizynę? xD
1
@Comentateiro Ależ masz wenę na bait. ;)
0
@clyde Nie zmienia w kwestii gwałtu i zabójstwa, oczywiście. Zmienia w kwestii tych spekulacji, że doszło do porwania. Od początku była bezmyślna.
1
@BorzyKrzys Muszę Ci zepsuć teorię z trójkątem. Katowice, centrum, trzeba byłoby dopisać. Wieczorem ma się wrażenie, że Polacy stanowią mniejszość.
0
@ranger3120 W TV pokazali. Zaskoczyło mnie to fest. Podejrzany o zabójstwo, a nie zniekształcili jego twarzy.
1
@TheNekro94 Widziano jak bez przymusu wchodzi na motocykl g**ja.
0
Pokazali jak prowadzą zakutego tego 32-letniego Pakistańczyka, który zamordował POLKĘ na greckiej wyspie Kos. Przystojniaczek. Nie wierzę w żadne porwanie. Wpierw poszła dobrowolnie. Nieoficjalne, w gwałcie i zabójstwie mogło brać nawet 5- 6 osób. Także robili se kolejkę…, a jak już dogorywał to JĄ któryś wykończył...
Rodzina zamordowanej odmawia jakiegokolwiek komentarza. Gdybym był na ich miejscu- BOŻE BROŃ-, tym bardziej chciałbym wystąpić w polskiej i zagranicznej telewizji. Rozumiem, że cierpią, ale zgwałcili i zabili moje dziecko. Chciałbym wzbudzić dodatkowe współczucie, żeby sprawcy dostali wyższą karę. Niemniej, jakakolwiek kara by nie była nic im nie zadośćuczyni.
0
@HighestInTheRoom Jeśli o PKRD piszesz "pisowski spend", to nie możesz być dalej od prawdy. Nie było tam nic politycznego.
2
@HighestInTheRoom Zabrałbyś małe dziecko na manifestację, jej idea nie istotna, na której padają wulgaryzmy i sformułowania, które można podciągnąć pod groźby karalne?
0
@Przemek2323 Wnioskuję, że w Warszawie 4 czerwca Cię nie było, to dobrze!
0
@dariooo Piszę co widziałem!
3
Na TRWAM była transmisja z Pielgrzymki PKRD na Jasną Górę. Dobrze się to oglądało. Ładny koncert i msza św.
Zgoła inaczej to wyglądało niż ten marsz 4 czerwca. Kontrast był ogromny. Na Jasnej Górze rodzice z dziećmi tańczyli i śpiewali piosenki religijne i patriotyczne. Prośba o pokój na Ukrainie i świecie. Natomiast we Warszawie rodzice z dziećmi, gdzie na ustach i transparentach obrzydliwe hasła, a główny mówca potrafi tylko "pluć żółcią". MOPSy powinni zakładać "niebieską kartę" takim rodzinom.
0
@kuz Tak widzę! ;)
2
Dopiero, co mówił o nim, że ma- tu cytat -"PEŁNE GACIE", a teraz:
Przekonanie graniczące z pewnością, że mało szczere...
0
@Deviler Nie. Wysokiemu można przynajmniej powiedzieć za Pawlakiem "Wielki do nieba, głupi jak trzeba."
9
Wynycjusz został tym, wysokim komisarzem ds. rasizmu we FIFA i jego współpracownikowi grożono bananem... Uklęknijmy w geście solidarności! #BlackLivesMatter