0

@MesQueUnClub96


Piłkarze też.

1

@Kondziubarca Czas wrócić do Religia.tv

0

Elektoraty się nie dodają. Skąd teza, że PO, dajmy na to mające przykładowo 30% poparcia, Lewica 10%, 2050 10%, PSL 10% idąc wspólnie w koalicji będą mieli zsumowane poparcie? Elektorat wiejski PSL-u, który nie uciekł do PIS, aż rwie się żeby głosować na koalicję w której są zwolennicy aborcji. Wyborcy Lewicy przełkną koalicję z PO, gdzie są jeszcze centryści i uciekinierzy z PIS? Głównym atutem Polska 2050 było to, że nie są PO..., a teraz mają być wchłonieni jak partia Petru. Nie po to Mucha się ewakuowała. Co by nie mówić o Hołowni, to beksa dobrze to zdiagnozował. Na koalicji więcej stracą niż zyskają.

4

Oskarżaliście SASINA! Chcieliście go zobaczyć za kratami. Teraz PRZEPROŚCIE! Pakiety za 70 mln do głosowania we wyborach kopertowych zostały zmielone. Poszły na makulaturę. Możliwe, że zrobią z nich papier toaletowy. Zatem Minister aktywów państwowych Jacek SASIN MIAŁ RACJĘ. Pakiety wyborcze trafią do wyborców, tak czy siak

1

Ależ Stanowski ocenił Kiwiora i Bednarka w porównaniu do Glika. Miękkie pały vs. charakterny piłkarz.

25

Dziennikarz do Bednarka "Niczego takiego nie przeżyłeś (...)" xD

Akurat on był zaangażowany w jedne z najwyższych porażek w historii PL.

1

Meczycho! Nigdy tego nie zapomnę...

0

@MesQueUnClub96 Właśnie Lewus po porażkach szuka winnych, byleby nie siebie.

1

0

@mate92 teraz jest 1,5.

4

Ahoj!

1

Zaryzykuję tezę, że z Michniewiczem na ławce wynik byłby lepszy.

3

@barcanawieki Dla mnie mężczyzna, który się pakuje w taki związek to definicja frajera. Kobiety kiedyś na takich mówiły jelenie, a teraz chyba łosie. ;)

0

22 reprezentacja w rankingu FIFA gra z 38. Zgadnij która? Odpowiedź może Was zaskoczyć!

[LINK]

1

Obrona reprezentacji bez tego "dziadka" KAMILA GLIKA, ale hej jest lewonożny KIWIOR, nowoczesny obrońca z wyprowadzeniem. Idzie nowe!

2

Santos wyjaśnia aż miło... Źle się zestarzało. ;)
https://zapodaj.net/8e80de19dd1f5.bmp.html

0

@tomek8756 Jej ojciec pewnie jak ten struś z głową w piasku. Wstyd mu wyjść z domu. Żal mi chłopa.

1

DYREKTOR i szef inwestycji BANKU CREDIT SUISSE. Philip Bounce.
https://zapodaj.net/62d4ebec9671b.bmp.html
Pardon. Poprawniej byłoby tytułować imieniem stosownym do zdjęcia, PIPPA Bounce. Płeć płynna... Kurka wodna, jak ten Credit Suisse mógł ZBANKRUTOWAĆ? Zastanawiające… ;)

Philip albo Pippa, nieistotne, był wybrany do listy TOP 100 KOBIET W BIZNESIE dziennika Financial Times. xD British diversity award 2022. Wśród 10 inspirujących leaderów British LGBT awards. Co się nawygrywał to jego.

2

"Pep subbing Haaland off to save what's left of Messi's CL legacy. That’s why he’s the greatest coach ever." ;)

0

@bartas97 D. Núñez z hattrickiem jutro i na pewno wlatuje nowy! :)

1

@require Normalka, gdzie gra toczy się o wielką kasę.

0

@Trojanek23 Tak. Nigdzie nie napisałem, że Haaland imo jest lepszy od Ronaldo z Brazylii. Norweg na pewno jest efektywniejszy. W kopanej mimo wszystko najważniejsze są bramki, a nie doznania artystyczne. Haaland statystyki już teraz ma świetne i o to przede wszystkim mi chodziło.

10

@Janiama głąb Cię zwyzywał, wyśmiał co napisałeś. Zwyzywaj i wyśmiej głąba. I vice versa. Usunięte posty. Może po przymusowym "urlopie" i po sprawie. Nie rozumiem. Po co od razu usuwać konto? Swoją decyzją o usunięciu konta dajesz im SATYSFAKCJĘ. Kolejny skalp. Nowa odznaka harcerska. Loguj się rzadziej i tyle.

1

@Klaudiaa8 Masz recht. Dzięki!

1

@Colon W wieku 22 lat...

1

@DonCarletto To co robili na boisku, ile goli zdobywali, wydawało mi się za dzieciaka niesamowite.
Haaland: "I can do better than that"... ;)

6

Najlepsi strzelcy w historii LM:
1. Cristiano RONALDO 140 goli (w 183 występach)
2. Lionel MESSI 129 goli (w 163 występach)
3. Robert LEWANDOWSKI 91 goli (w 111 występach)
4. Karim BENZEMA 88 goli (w 147 występach)
5. RAUL 71 goli (w 142 występach)
*
*
*
23. Erling HAALAND 33 gole (!!! w 25 występach !!!) w wieku 22 lat i 352 dni.

Łyknął m.in.: Eto'o, Rooneya, Kakę, Makaaya, Suareza Rivaldo. Skurczysyn niszczy moje wspomnienia…

0

Piszcie, że ma słabą technikę, ale robi to co od napadziora się wymaga. Wali bramy aż miło. Obecnie najlepszy napastnik na świecie. Lewy i kamerzysta nie są nawet blisko.

0

Bestia

1

@Pawel13sz +1 Cóż, z faktami nie da się dyskutować...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?