John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie miałem dziś urodzin, a życzenia dostałem od użytkownika LR ;)
https://zapodaj.net/a6a02f9c00c26.bmp.html
0
@kamyk_23 Ja też Cię Pozdrawiam!
0
@kamyk_23 Przypomnij sobie ten swój komentarz, gdy będziesz się udzielał pod tematem o problemie samobójstw...
0
@kamyk_23 xD Dawno już nie pisałeś "komuno wróć!" Słaba forma?
0
@macio_944 Naprawdę trzeba być "wyjątkowym" osobnikiem, żeby obejrzeć nagranie, na którym nastolatek okłada z całej siły 9-latkę i pierwszą myślą nie jest szok, na widok zdarzenia jakie ma na nagraniu miejsce, tylko odwrócić uwagę od treści i obrażać innego użytkownika za rozpowszechnianie.
Vice versa. Mam nadzieję, że będę miał wyłącznie do czynienia z gośćmi a la "facet z flaszką na profilowym", a nie z "Europejczykami".
Wypij ich zdrowie, wielu spośród czarnoskórych siedzi w zimnych celach zakładów karnych... ;)
0
@macio_944 Nie powiem, ładnie tam złamałeś 9.3.2. Nie każdy może bez konsekwencji nazywać innego użytkownika rasistą i ksenofobem bez jakichkolwiek konsekwencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektórzy to faktyczni mają swojego "anioła stróża"...
0
Ależ Cię poratowali @macio_944! Takich głupot dawno nie czytałem... XD
0
@Kondziubarca Niech też dają w innych klubach 8-letnie kontrakty, to koszt transferu w księgach będzie bardziej rozłożony...
0
@Kubavilla7 Może jeszcze śniadanko zrobić i kołderką otulić żebyś dospał? xD
1
@qchulainn +1. Nic dodać, nic ująć.
0
@Rust_Cohle Tak, utrzymuje. Pogoda jak z bajki.
0
@mrboom Natomiast u mnie piękna zima.
0
@Rust_Cohle Póki co śnieg się utrzymuje.
0
Pada i nie ma zamiaru przestać. I dobrze! Zima ma być zimą.
0
Raphinha. Nowy sezon serialu Lost.
1
GAVI. Nikt w FC Barcelona w tym stuleciu, będąc tak młodym, nie rozegrał 50 meczów w lidze. W całej La lidze szybciej to udało się tylko Ikerowi Munianinowi.
0
@Gappeq Nie i mam nadzieje, że tak pozostanie. ;)
0
@Emhyr I potem w Ekstraklasie często nie podają sobie nawet ręki przy okazji następnego meczu, a Zieliński i Zalewski mają potem w repce razem grać... ;)
0
@Recha_0684 Czemu "Co innego jest palić zioło,a co innego dawać w żyłę Krak"? Jeśli alkohol jest legalny, marihuana Twoim zdaniem powinna być, to czemu nie mogą być i heroina, opium, amfetamina legalne? Bo są ludzie, którzy będą je nadużywać?! Ano na pewno będą. Jak marihuana będzie legalna, to będą tacy którzy będą ją nadużywać. Napisałeś, że nadmiar wody może zabić, to pewnie i nadmiar thc może zabić albo, nie wiem czy nie gorsze, upośledzić mózg.
Dziękuję za troskę, u mnie g=9,81m/s2
3
@HighestInTheRoom Jesteś jak ten zegarek, który liczy kroki. ;)
1
@FeriFcb W pierwszym poście generalnie chodziło mi o to, że uzasadnia się legalizację marihuany troską o chorych. Podobnie jest przy temacie adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Piszą, że dzieci zostaną w domu dziecka, bo ich nie adoptują. Tam i tu gra na empatii. Więc odbiłem piłeczkę, czemu nie stosować heroiny w medycynie. Jeśli ma zastosowanie.
Oczywiście, że każdy decyduje o swoich wyborach. Tyle, że wraz legalizacją pojawią się związki plantatorów, grupy interesu, które będą się domagać dofinansowań, dopłat, odszkodowań z budżetu państwa. Znaczy z podatków. Czyich? M.in. i moich. Ja nie chcę pośrednio brać udziału w narkobiznesie.
0
@AbelKabel Byle nie audi, nie? ;)
0
@MikeBajson Okej.
Ja również pozdrawiam.
0
@Recha_0684 Wg mnie nie powinna być zalegalizowana.
Wpływy do budżetu państwa z tytułu podatków od sprzedaży marihuany, to byłyby pieniądze z odurzania społeczeństwa. Niech będzie jasność te z alkoholu też są.
Królestwo Niderlandów to narkopaństwo i mam ich w "poważaniu". Zgniły naród.
Widzisz Ty "(...) może dwa razy zapaliłeś" i wystarczy. Znasz umiar, a są tacy którzy "nie mają wszystkich w doma".
1
@macio_944 Przeklęty RedBull...
3
@Janiama Z filmu Vabank, z głównych ról, to jeszcze została tylko Pani Ewa Szykulska.
0
@speed1 ;) [15 znaków]
0
@Gappeq Mam to samo, co miałbym gdyby ktoś był za legalizacją heroiny czy innego narkotyku. A to, że używa się w tym celu przedmiotowo chorych na raka, to już szczyt.
0
@speed1 Więcej dystansu!
0
@kryhaa Sadzić Palić Aresztować Osądzić!