John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W Borussi PISZCZEK i Błaszczykowski trzymali się razem. Nie specjalnie się lubili z LEWUSEM. Może być ciekawie...
4
@kubix05 niech się przyzwyczaja do ławki.
0
@Atencjuszek Któryś z polskich trenerów-asystentów będzie podsuwał mu powołania. Takie żeby zadowolić dziennikarzy, agentów i Lewandowskiego. Santos będzie od tego żeby powiedzieć parę słów przed meczem i postać przy ławce w jego trakcie.
0
@arasz1819 No tak lepiej nie wygrywać Euro, ale za to grać pięknie...
0
@barcelonaLM Messi właściwie nie drybluje, tylko mija balansem ciała, szybkimi zwrotami. Boateng potwierdzi!
1
@Kgorecki2500 Miałem klocki, ale jakoś mnie to nie bawiło. No chyba, że ktoś, nie ja, nadepnął gołą stopą...
0
@Deviler Nie chcesz Polaka, bo jesteś czarny? ;)
1
@Comentateiro Dla mnie też słaby wybór. Zadowoleni są wyłącznie zawistni Polacy, którzy z obcokrajowca na stanowisku selekcjonera zrobili sobie FETYSZ, byleby trenerem nie został Polak. "Zagraniczne to lepsze". Ludzie zrozumcie w końcu, że z tej mąki chleba nie będzie. W reprezentacji jest jeden pomocnik, który ogarnia rozgrywanie. I to nie w każdym meczu, ale to inny temat. Jedyny skrzydłowy, który potrafi minąć rywala za chwilę będzie mieć lat 35. A narybku nie widać. Selekcjonerem imo powinien być Polak, aczkolwiek trochę się napaliłem, że mógłby zostać Bielsa, Bento czy Petković też nie byliby najgorsi. Doświadczenie w pracy z reprezentacjami mają. Byleby nie ukr.
0
Mielcarski albo Juskowiak asystentem? ;)
0
@macio_944 Przed rodziną, przyjaciółmi to byłoby zwracanie na siebie uwagi, a że przez internet to urasta do lansu.
1
Fernando SANTOS. Iks de! Aczkolwiek nie będzie bał się usadzić Robercika, gdy słabiej zagra.
0
Przy tym spalonym nie było "absorbowania uwagi bramkarza" przez innych zawodników Athleticu?
0
Od czwartku Bjelica albo Szewczenko.
0
@Toretto Ja też mam wątpliwości. Przeszkadza jedynie, że piszą niewinny bo najpierw dobrowolnie poszła.
0
@HighestInTheRoom A czy ja Alvesa skazałem? Chociaż widzę, że wielu już uniewinnia...
0
@daniel32778 Ja też go nie oskarżam. Przeszkadza tylko z góry uznawanie za niewinnego, bo najpierw chciała...
0
@kynio302 Całkiem możliwe. Pytanie czy prostytutce nie może się coś nie spodobać w trakcie i powiedzieć, że już nie chce?
1
Kobieta idzie do ubikacji z mężczyzną, celem współżycia. On chce i ona chce. Są w kabinie. Zaczyna się... Ale kobiecie coś się nie spodobało, nie istotne co, już nie chce i daje mężczyźnie o tym do zrozumienia. Mężczyzna to ignoruje i kontynuuje. Obmacywanie wbrew jej woli. Napaść seksualna! Doszło do penetracji. Gwałt! Szarpnął, uderzył. Dopisać do pakietu przemoc. Co to jest za okoliczność łagodząca, że SAMA CHCIAŁA... Mogła chcieć najpierw. Chciała to zrobić ze znanym. Chciała, bo liczyła, że później dostanie prezenciki. Chciała i w pewnym momencie powiedziała NIE! To się liczy. Kolejny Robinho... Koniec.
1
@marcin62 Piszę to 22 stycznia. Osoba urodzona 23 stycznia 2005 nie jest dzisiaj, 22 stycznia, uprawniona do legalnego zakupu alkoholu, papierosów, a więc też do ich użytkowania. Jutro 23 stycznia ta osoba będzie. Dojrzałość emocjonalna nie ma tu nic do rzeczy. Gdyby od dojrzałości uzależnić prawo palenia papierosów, to palić mógłby pewnie nie jeden 14-latek, a co poniektórzy 30, 40-latkowie nie.
0
"Nie wyobrażam sobie (...)", a teraz "Jak uważacie? Czy związek (...)"
Z deszczu pod rynnę. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Mudryk pozdrawia! ;)
https://zapodaj.net/0001681be3bfe.png.html
0
@marcin62 17, 11 bez różnicy. Nie ma 18, więc za smarkaty na papieroski.
Zielone za "(...) słabe zachowanie policjanta, paragraf powinien znać jednak"
1
@DonCarletto Format rozgrywek? Dla mnie liga najsprawiedliwsza. ;)
1
@Pawel13sz Xavi out!
1
@sendesara LaRamblowy Hendrix!?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Deviler Przeca Selekcjoner Probierz musi mieć kilku asystentów. Niech się chłopaki uczą zawodu trenera.
0
Quique Setién i Vinicius od kiedy takie amigosy?
1
@Barca1992 Rymanowski już na początku chciał go wytrącić z równowagi. Zwrócił się do Mentzena panie pośle, a potem się poprawił prezesie "Pan posłem jeszcze nie jest"... XD Później pytanie o możliwą koalicję z Solidarną Polską i tradycyjnie o Brauna. Ze wszystkie Mentzen wybrnął.