John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymon6847 Tak, jego wybór. A każdy ma prawo do opinii.
3
Mbappe genialny piłkarz, ale zanadto wzoruje się na Ronaldo...
https://zapodaj.net/94f4b91f89d1e.jpg.html
Ines Rau, pierwsza transseksualna playmate w amerykańskim Playboyu!
2
@Comentateiro ;) Wygrali grupę. Grupę z Po**czkami... Apfff
0
@Przemek2323 Ogarniasz, że jedno nie wyklucza drugiego. Można chwalić za świetną grę i jednocześnie krytykować za chamskie zachowanie po meczu. Trzeba być sikofanem żeby dostrzegać tylko jedno.
0
@GeraltzKatalonii +1. Jaki byłem zaskoczony, że trener ściąga Giroud w 41 minucie. Myślałem, że po I połowie już po ptokach.
0
@MesQueUnClub96 Brak żółtej dla Romero za faul na Llorisie w 10 minucie. Dużo fauli po obu stronach, gdzie imo spokojnie mógł dawać kartki, ale mecz generalnie na +. Wychwycenie symulki Thurama, klasa!
8
Za 4 lata mistrzostwa w Kanadzie, Meksyku i USA. Godziny transmisji będą po**bane, tak jak w mundialu w Brazylii. Będziemy tęsknić za tym Katarem.
2
Organizacja mistrzostw listopad grudzień. Nie wyszło najgorzej.
2
Ale na 2,93 skoczyć nie potrafi... xD
2
Szpakowski też w "formie". Messi strzelał karnego Martinezowi na 3:3.
2
W co oni go ubrali? Messi. Szejk futbolu...
0
Ludzie! Covid, a Ci liżą ten puchar...
7
Mbappe i Messi pierwsi podchodzili do 11stek w rzutach karnych.
Neymar pewnie dalej nie rozumie.
2
Mbappe potrafi się zachować. Medal wisiał na karku.
0
Ale gest Martineza... Ordynarne chamstwo!
0
Kylian Mbappé Lottin. Najlepszy strzelec turnieju (8). Dla mnie najlepszy zawodnik finału. 3 bramki. 125 minuta meczu, a on w polu karnym przeciwnika mija trzech rywali. Rzuty karne i jak przystało na najlepszego zawodnika pierwszy podchodzi. "Utrzymywał przy życiu" w finale tą słabą Francję. PAN PIŁKARZ!
ale nie zawodnik turnieju...
3
Cudo. Hitchcock tego by nie wyreżyserował. Najlepszy finał jaki w życiu oglądałem i pewnie długo takiego już nie zobaczę. Brawo Messi! Brawo Argentyna!
0
@TheNekro94 https://www.rmf24.pl/polityka/news-wybuch-w-komendzie-glownej-policji-media-to-komendant-przypa,nId,6474799#crp_state=1
1
W Komendzie Głównej Policji eksplodowała paczka, która była prezentem od jednego z szefów ukraińskich służb. Prokuratura bada sprawę.
Wyciekło już nagranie z otwarcia "prezentu" z UKRAINY:
https://thumbs.gfycat.com/ElectricOptimalChrysomelid.webp
2
@ZwyklyKibicBarcy04 No właśnie jest zawsze w kadrze Francji na mecz. Zaznaczony jak piłkarz pauzujący/kontuzjowany.
0
@Encore TAK. A Meksykański głąb daje żółtą Marokańczykowi... Jedyną kartkę w meczu! ;)
0
@Katalonbar Został wytypowany jako największe zagrożenie w finale. Tymczasem Giroud...
0
@Jackazz Tak jak każdy polityk, chce się ogrzać w blasku sportowców.
0
@PatrykBarca II RP chciała kupić Madagaskar... Nic z tego nie wyszło. Piłkarzy stamtąd dobrych zero.
0
Szkoda, że Maroko bez awansu do finału. Aczkolwiek sędzia nieźle ich oszczędzał. Ileż razy ten Hernandez był faulowany. W meczu tylko 1 żółta kartka i to w sytuacji, gdzie można było spokojnie gwizdać w przeciwną stronę, karny dla Maroko.
0
Przed każdym meczem Francji w kadrze zespołu podawane jest nazwisko BENZEMY. Zaznaczony jest jak zawodnik, który pauzuje. Dostanie medal?
1
@Deviler Aspirin Complex!
0
@Explode Gdyby po meczu zwycięski Messi, jak w tenisie, podszedł pierwszy z uśmiechem na twarzy i wyciągniętą dłonią pokazałby im, że nie będzie się do nich równał i jest ponad ich zaczepki. Imo, tym samym po elegancku by ich też upokorzył. Na to trzeba jednak mieć "klasę" i mózg.
0
@lucca87 To z bramkami Weghorsta, tak prześmiewczo. Patrz: "(...) xD"
Boisko boiskiem. Każdy chce wygrać za wszelką cenę. Po meczu powinien z rywalem sobie uścisnąć dłoń, a tak wyszedł na skończonego chama.
0
@4drian0 "Uderz w stół, a nożyce się odezwą" Co racja, to racja! Zlot sikofanów. ;)