0

@szymon6847 Tak, jego wybór. A każdy ma prawo do opinii.

3

Mbappe genialny piłkarz, ale zanadto wzoruje się na Ronaldo...
https://zapodaj.net/94f4b91f89d1e.jpg.html
Ines Rau, pierwsza transseksualna playmate w amerykańskim Playboyu!

2

@Comentateiro ;) Wygrali grupę. Grupę z Po**czkami... Apfff

0

@Przemek2323 Ogarniasz, że jedno nie wyklucza drugiego. Można chwalić za świetną grę i jednocześnie krytykować za chamskie zachowanie po meczu. Trzeba być sikofanem żeby dostrzegać tylko jedno.

0

@GeraltzKatalonii +1. Jaki byłem zaskoczony, że trener ściąga Giroud w 41 minucie. Myślałem, że po I połowie już po ptokach.

0

@MesQueUnClub96 Brak żółtej dla Romero za faul na Llorisie w 10 minucie. Dużo fauli po obu stronach, gdzie imo spokojnie mógł dawać kartki, ale mecz generalnie na +. Wychwycenie symulki Thurama, klasa!

8

Za 4 lata mistrzostwa w Kanadzie, Meksyku i USA. Godziny transmisji będą po**bane, tak jak w mundialu w Brazylii. Będziemy tęsknić za tym Katarem.

2

Organizacja mistrzostw listopad grudzień. Nie wyszło najgorzej.

2

Ale na 2,93 skoczyć nie potrafi... xD

2

Szpakowski też w "formie". Messi strzelał karnego Martinezowi na 3:3.

2

W co oni go ubrali? Messi. Szejk futbolu...

0

Ludzie! Covid, a Ci liżą ten puchar...

7

Mbappe i Messi pierwsi podchodzili do 11stek w rzutach karnych.

Neymar pewnie dalej nie rozumie.

2

Mbappe potrafi się zachować. Medal wisiał na karku.

0

Ale gest Martineza... Ordynarne chamstwo!

0

Kylian Mbappé Lottin. Najlepszy strzelec turnieju (8). Dla mnie najlepszy zawodnik finału. 3 bramki. 125 minuta meczu, a on w polu karnym przeciwnika mija trzech rywali. Rzuty karne i jak przystało na najlepszego zawodnika pierwszy podchodzi. "Utrzymywał przy życiu" w finale tą słabą Francję. PAN PIŁKARZ!

ale nie zawodnik turnieju...

3

Cudo. Hitchcock tego by nie wyreżyserował. Najlepszy finał jaki w życiu oglądałem i pewnie długo takiego już nie zobaczę. Brawo Messi! Brawo Argentyna!

1

W Komendzie Głównej Policji eksplodowała paczka, która była prezentem od jednego z szefów ukraińskich służb. Prokuratura bada sprawę.

Wyciekło już nagranie z otwarcia "prezentu" z UKRAINY:
https://thumbs.gfycat.com/ElectricOptimalChrysomelid.webp

2

@ZwyklyKibicBarcy04 No właśnie jest zawsze w kadrze Francji na mecz. Zaznaczony jak piłkarz pauzujący/kontuzjowany.

0

@Encore TAK. A Meksykański głąb daje żółtą Marokańczykowi... Jedyną kartkę w meczu! ;)

0

@Katalonbar Został wytypowany jako największe zagrożenie w finale. Tymczasem Giroud...

0

@Jackazz Tak jak każdy polityk, chce się ogrzać w blasku sportowców.

0

@PatrykBarca II RP chciała kupić Madagaskar... Nic z tego nie wyszło. Piłkarzy stamtąd dobrych zero.

0

Szkoda, że Maroko bez awansu do finału. Aczkolwiek sędzia nieźle ich oszczędzał. Ileż razy ten Hernandez był faulowany. W meczu tylko 1 żółta kartka i to w sytuacji, gdzie można było spokojnie gwizdać w przeciwną stronę, karny dla Maroko.

0

Przed każdym meczem Francji w kadrze zespołu podawane jest nazwisko BENZEMY. Zaznaczony jest jak zawodnik, który pauzuje. Dostanie medal?

1

@Deviler Aspirin Complex!

0

@Explode Gdyby po meczu zwycięski Messi, jak w tenisie, podszedł pierwszy z uśmiechem na twarzy i wyciągniętą dłonią pokazałby im, że nie będzie się do nich równał i jest ponad ich zaczepki. Imo, tym samym po elegancku by ich też upokorzył. Na to trzeba jednak mieć "klasę" i mózg.

0

@lucca87 To z bramkami Weghorsta, tak prześmiewczo. Patrz: "(...) xD"

Boisko boiskiem. Każdy chce wygrać za wszelką cenę. Po meczu powinien z rywalem sobie uścisnąć dłoń, a tak wyszedł na skończonego chama.

0

@4drian0 "Uderz w stół, a nożyce się odezwą" Co racja, to racja! Zlot sikofanów. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?