John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lucerfi Nie łapię tych tekstów z "antyfutbolem". Mistrzostwo europy Grecji jest mniej warte niż to Hiszpanii.
0
@VegetaPolska No właśnie Szewa. Towarzysko przegrał też z Maltą 0:1. Najwyraźniej to prawda, że nie ma słabych drużyn... ;)
1
@Nano22 Ja dziękuje za taki szacunek.
4
Zwolnić trenera, bo przegrał z Francją 3:1. Następnie zatrudnić trenera, który preferuje ofensywną piłkę i przegrał z Francją 7:1. Faktycznie, to ma sens...
2
@Dzemix111 Nie przejmuj się zaczepkami. Ja chętnie wysłucham Was obu…
1
@Janiama *Dawid
2
Juventus poleci do Serie B?
Za samą zmianę wyglądu herbu obligatoryjnie powinni lecieć.
1
@Kengo Powiedział też, że przez lata Niemcy i Japonia niewiele wydawały na obronność. W Japonii ichniejsza Konstytucja zabrania... :O Inne państwa muszą ponosić ten koszt.
2
Piosenka trochę już zakurzona, ale tak jakby "na czasie".
"A vacation in a foreign land, Uncle Sam does the best he can
You're in the army now, oh-oo-oh you're in the army now.
Now you remember what the draft man said,
Nothing to do all day but stay in bed
You're in the army now," ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Batys Natychmiastowy wzrost liczby powołań kapłańskich... ;)
Btw. Ponoć w Izraelu ortodoksi nie muszą odbywać służby wojskowej.
0
@Lola120 Lepiej byłoby poświęcić trochę czasu i poczytać opinie pod poszczególnymi produktami albo zapytać na elektrodzie. Tutaj wiedzą "wszystko o wszystkich, wszystko o wszystkim", a tak naprawdę nic.
0
@Jakchcesz Ooo, nie wiedziałem, że Polska graniczy z Francją. Wielkie Dzięki!
0
@VegetaPolska Dla niektórych jest... ;)
2
Karolina Pajączkowska, sztos.
https://zapodaj.net/90c3ed9554b62.png.html
!UWAGA! Zdjęcie zawiera lokowanie produktu...
8
@Essos Drugi Vinicius albo drugi McHazard. Bardzo młody, bez kontuzji, głodny sukcesów, wszystko przed nim. Lepiej wybulić za takiego niż 28-letniego dziada, który ma już nogi "skopane". To się może mega dobrze zaamortyzować.
1
@dorkizos Znaczy Lewy nie poprawi skuteczności z rzutów karnych...
4
@MesQueUnClub_87 xD "Wprowadzić bajkowy nastrój"
0
@AbelKabel 43 lata, astma, D. Po co więc piszesz: "A ja nie mam ochoty być szkolony". Ciebie temat nie dotyczy. Nie chcesz, żeby Ci, którzy się nadają byli przeszkoleni?
Zapewne prawda to, że wojny "wywołują durnie". Jednak wyszkolenie społeczeństwa w celach obronnych nie jest durne. W Polsce mamy ministerstwo OBRONY, a nie wojny. Kto powiedział, że będziemy cokolwiek wywoływać. Chodzi jedyne o bycie przygotowanym na obronę przed.
Napisz wprost, że brzydzisz się wojskiem i jakąkolwiek przemocą, nawet tą w obronie własnej. Nie musiałbyś się tyle "produkować". Widzę, że jesteś jednym z tych, którzy nader wszystko próbują wyśmiać tych dostrzegających pozytywy w powrocie poboru. Dobrze, że nie było u nas zbyt wielu ludzi o takich poglądach, bo Polski nie byłoby na mapie dłużej niż 123 lata...
2
@Joe_Pesci +1 Jprd. Prawie zleciałem ze stołka ze śmiechu....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Paulinho1912 Sprowadzasz przeszkolenie wojskowe wyłącznie do "wysłuchiwania darcia mo*dy jakiegoś zgreda", bezsensownych ćwiczeń i braku prywatność. Mamy XXI w. przecież! Ale Ok, umówmy się, że to faktycznie tortura. Moje pytanie? Nie masz może zbyt niskiej samooceny? Możliwe, że ta "tortura" by Cię zahartowała. Więcej optymizmu.
0
@AbelKabel Hipotetyczna sytuacja. Konflikt zbrojny na terenie Polski. Nie zdążyłeś uciec- PARDON -ewakuować się za granicę. ŻW po Ciebie przyjechało. Capnęli Cię! ;) Nie jesteś starym dzi**em i jesteś w miarę zdrów. Nie oszukujmy się, nie masz nic do gadania! Wymówki typu "nie mam czasu" i "spłacam kredyt" raczej nic nie pomogą. Wolisz mieć jakiekolwiek pojęcie (= być przeszkolonym) czy nie?
0
@YeastMoss Zasadnicza służba wojskowa trwała kiedyś 2 i 3 lata. Kolesia wysyłali do jednostki na drugi koniec Polski. Obecnie to chyba 9 miesięcy. Naprawdę żal ci ZALEDWIE 30 dni na przeszkolenie. OK. Widzę, że jesteś zbyt wartościową dla społeczeństwa jednostką żeby tracić czas na "marnotrawstwo czasu". Liczę, że za 30 dnie dowiem się, że Pan Doktor znalazł lek na raka.
Dofinansować wojsko? Przecież politycy z opozycji i wojskowi z nią sympatyzujący twierdzą, że modernizacja armii to megalomania. Kosiniak-Kamysz chciał likwidacji WOTu... ;). Obyśmy mieli w Polsce liczne, dobrze wyszkolone, dysponujące nowoczesny sprzętem wojsko. To nadal nie zmienia faktu, że społeczeństwo powinno być przeszkolone.
0
@Prorokk +1 Myślozbrodnia. "Światowcy" Cię nie polubią.
0
@AbelKabel Ciągle to mieszanie wojny ze zwykłym przeszkoleniem. PRZESZKOLIĆ obywateli kraju, to nie żadna idea polityczna a rozsądne działanie. "Chuchanie na zimne."
0
@BartqRKO Dlaczego bzdura? Wytłumacz proszę!
0
@QuentinTarantino Żal ci utraty czasu na szkolenie wojskowe, więc po co tracisz czas na komentowanie treści postu z którym kompletnie się nie zgadzasz?
Moja odpowiedź do tego co piszesz o depresji: XD!!!
Patrzcie, a ja myślałem, że ludzie wycofani, samotni są bardziej narażeni na depresję. Zamknięcie się w czterech ścianach, twoim zdaniem jest zdrowe? Jakoś im pomoże? Nie i jeszcze raz nie. Stwierdziłem fakt. Jak lubisz przeinaczać czyjeś słowa i dorabiać do tego "historię", to rób na drugi raz sprawniej.
"Aha, i tylko (...)". Gdyby doszło do mobilizacji, to wolałbym być po szkoleniu. Najlepiej przeprowadzonym przez profesjonalistów. Na takiej samej zasadzie, w razie choroby chciałbym aby leczył mnie lekarz a nie znachor.
0
@AnnaMarianna Pewnie, że tak! Bardzo pouczający film.
0
@s0nar Brak kontrargumentów, to się człowiek uczepia pojedynczych sformułowań ("sprawdzaj") żeby odejść jak najdalej od istoty.
Komu mam dać spokój? Nikogo na siłę nigdzie nie pcham, nie ciągnę. Nie zachęcam nawet. Napisałem cokolwiek à la "idźcie na szkolenie"? NIE! Wyraziłem swoją opinię, co do domniemanego obowiązkowego szkolenia wojskowego. Z którego może wyjść coś pozytywnego. Jak chęć rozpoczęcia kariery żołnierza zawodowego. Mój post był w kontrze do panikarstwa jakie pojawiło się na forum w związku z plotą, że zaraz to wszystkich będą powoływać. Czytaj ze zrozumieniem.
Szkolenie ma trwać ponoć 30 dni... ;) Pardon! Wkradł mi się błąd! ZALEDWIE 30 dni!- Uwaga sarkazm -Nie dziwie się, że w Polsce brakuje hydraulików i rąk do pracy w wielu zawodach. Sami naukowcy tutaj żyją. Czego by ci ludzie nie wymyśliliby dla dobra ludzkości, gdyby nie musieli stracić te 30 dni... Koniec. Nie będę marnować Pana cennego czasu na- tu cytat -"pier**ły i zabawy w żołnierzyków".