John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Weghorst zachował się wybitnie chamsko. Miał czelność strzelić Argentynie dwie bramki! xD Przeczytaj komentarz @Doren01. Głos rozsądku na który Ciebie nie stać. Musisz dorosnąć!
0
@Explode Oceniamy zachowania wszystkich jednakowo sprawiedliwie czy jednak niektórym wolno więcej?
0
@Comfortable_ Tak. Przyśpiewka po meczu z Chorwacją
0
@macio_944 Ale nie hipokryta. :)
0
Japończycy po meczu sprzątają szatnię, składają ŁABĘDZIE z papieru. Rezultat właściwej edukacji. Pochwały zewsząd. Modrić po meczu pociesza zawodników przeciwnej drużyny i nie tylko tych, z którymi gra w klubie. „Powinni uczyć takiego zachowania w każdej szkółce piłkarskiej”, słyszę w TV. ARGEŃTYŃCZYCY po meczu… PIER***ENI śpiewają o rywalach [1]. Czego zasługą jest takie zachowanie? Sam również nie przepadam za Anglikami, ale są jakieś granice. Osoby publiczne, a piłkarze takimi są, powinni reprezentować sobą jakiś poziom, ewentualnie pozory. Najlepszy zawodnik Albicelestes po meczu do rywala: „Na co się gapisz, gł**ku, idź dalej” [2]. No cóż, „KLASY” nie można kupić… Zawodnik Holandii po meczu chciał mu uścisnąć dłoń.
[1]
[2]
0
@Encore Kibic Arsenalu. Nie można oczekiwać zbyt wiele...
6
Pełna dominacja Argentyny. Mecz bez historii. Chorwaci nie podjęli rękawicy... Dwie dogrywki najwyraźniej dały o sobie znać. MESSI? Chapeau bas!
1
@Arkadio90 Myślozbrodnia
0
@Matheu12 W normalnym kraju tj. w takim dla którego odpadnięcie ćwierćfinale to powód do wstydu, a nie w takim, który co 36 lat wychodzi z grupy...
3
Z dystansem! Komentarz z meczyków:
"Messi, pryszczaty licealista, chciał wejść do klubu, ale Davids, ochroniarz klubu, go nie wpuścił, bo nie wpuszczają w obuwiu sportowym i Messi zaczął się pruć do właściciela dyskoteki (Van Gaala)" xD
0
@SelloutCrowd Dzięki! Ładnie to uprościłeś. Pracownicy budżetówki to lepszy gatunek człowieka od kasjera... xD
0
@LS Szał krwi (1987). Jest też moment, że się pośmiejesz.
1
@Rastafarnianin URZĘDY miejskie (a w dni powszednie dłużej niż do 14), wszystkie POCZTY (nie tylko ta jedna na drugim końcu miasta i dłużej niż do 20), wszystkie APTEKI (nie tylko ta jedna, która ma aktualnie dyżur) TEŻ?
Czemu nie można iść do tych (i pewnie wielu innych) placówek bezproblemowo w niedzielę. Tak muszę sobie zaplanować czas w dniach roboczych, kurka wodna. ;(
Aptekarze, listonosze, urzędasy znaczy lepszy gatunek człowieka od kasjera w biedrze?! xD
0
Yeah, Sanahy i inne Maty nie potrafio.
0
@RoberDzik Dobrze, że CR7 nie ma EGO porównywalnego z luką VATowską za PO. Wtedy naprawdę byłby problem! :)
3
@Adran360 Zidane jednak wiedział kiedy zejść ze sceny. Materazziemu przywalił aż miło.
0
@Transu96 Ikonowicz to Ty?
0
@cris2706 Hiszpanii nie mieli szans przejść, Portugalii też. Spokojnie. Piękno futbolu.
0
@A4ron Bo nam nie wychodzi.
0
"Gokart" strzela bramę na wejście do 1/2, a "Formuła 1" siedzi w domu.
0
@gumaz Prezesi klubów nie grajo
2
@JohnnyBarca Anglia była mistrzem świata, a my nie... ;(
3
Reakcja Mbappe na niestrzelonego przez H. Kanea karnego.
https://zapodaj.net/1cb8368053282.jpg.html
xD
7
It’s not coming home!
0
@damian.09 Euro czy Ligi narodów nie zdobędzie nigdy :P
0
@arasz1819 Zatem fanboi Messiego Laskowski również powinien dostać zwolnienie.
0
@mekston Ciężko to widzę, żeby buk dogonił... ;)
0
Mam nadzieję, że któryś z Francuzów zrobi na H. Kane "stołeczek". Tak jak on sam nieraz w PL.
https://zapodaj.net/9adfb6be3a139.jpg.html
Przeciwnik wyskakuje do głowy, a Kane podchodzi pod niego, by ten stracił równowagę. W PL gwizdali faul na Kane XD, a to przeciwnik spada z dużej wysokości i zwija się z bólu...
0
@clyde Biedny Grealish ;)
0
@FcPortoFan1999 Nie nabijali posiadania bezsensownymi podaniami. Cała drużyna broni, dobre stałe fragmenty i szybkie kontry. Definicja "antyfutbolu" dla wielu.
Widać, że tam każdy chciał grać z każdym. Drużyna nie grała pod jednego zawodnika, bo tylko on gole zdobywać musi/może.