1

@Ojciec5tkidzieci "(...) der Onet" ;) +1

1

@kynio302 "Za taką samą pracę należy się takie samo wynagrodzenie." ;)

0

@FcBarcelonaFanMSN Równie dobrze mogą to być 72 mln wywalone w błoto. Może być takim następcą Benzemy jak Hazard CRa. Optymizmu odrobina.

0

@Emhyr daj Boże

2

@Emhyr Zaraz po prezentacji Verattiego xD

1

@Comentateiro Antyfutbol, autobus, archaiczny futbol rodem z lat 90tych, jak wolisz. Michniewicz jest jaki jest, ale ich zna, ma teraz doświadczenie i nie ucieknie nigdzie jak szczur/Sousa. Bo niby gdzie? To dla niego i zresztą dla reszty polskich trenerów szczyt.

Pragmatycznie, na nic innego nas nie stać. GDYBY POLACY UMIELI GRAĆ W PIŁKĘ, TO BYLIBY MISTRZAMI ŚWIATA. Ale jest to przeklęte "gdyby". Żaden Bielsa, Renard czy nawet sam Guardiola nie nauczy ich grać w piłkę XXI wieku.

Odpowiedzialnie w obronie, stały fragment i kontra.

0

@Emhyr Pewnie i temu winien jest Władimir Władimirowicz. ;)

0

@Comfortable_ O ile będzie mógł wydawać tyle £ ile w Manchesterze.

1

@zenoowity Gratuluję! Dobrze jest przebywać z ludźmi inteligentniejszymi od siebie.

1

@kamiVeB Dwa dni bez meczy.... Jak żyć?

0

@kynio302 To tak jak z kupowaniem piłkarzy z drużyny spadkowicza. Będziesz grał jak spadkowicz.

1

Polska odpada w 1/8, więc Michniewicz out żeby zatrudnić trenera, najlepiej obcokrajowca, preferującego nowoczesny futbol. Taki jak ten Hiszpanii, która odpadła w 1/8. To ma sens! xD

0

@Kuczek Teraz sobie pływają. Jutro popołudniu ciach, ciach. Może nad ranem jak będą śnięte.

0

Kupowałem dzisiaj żywe karpie. 28 zł za kg w hurtowni. W sklepie rybnym widziałem cenę 33 zł. Możliwe, że były to te gorsze, królewskie. Jeśli dobrze pamiętam, to cena poszła do góry o 5-6 zł na kilogramie w porównaniu z zeszłym rokiem. :( W wigilię zawsze windują cenę. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby ci, co wszystko lubią zostawiać na ostatnią chwilę 24-ego musieliby zapłacić 40...

1

@Sau_Ron 1. Francja; 2 Brazylia; 3. Anglia; 4. Portugalia; 5 Argentyna.

1

@barcanawieki U nas jest przewaga kwasu.

1

Wszyscy na LR mają wyje**ane czy Szpakowski nie myli Koreańczyków.

Szpakowski myli Neymara z Richarlisonem, LR: Rrrrrrrrrrrr!
To jest ku**a TrAgEdIa! xD

1

Raphinia wygląda jakby za chwilę miałby się spłakać.

0

Ależ ten Ronaldo się spasł.

0

@Pitinho Byle nie 8:2 :(

1

Neymar jak z sędzią pograł

0

Son jest synem Sona. Żeby nie było nieporozumień.

0

Z czym do ludzi mikroprocesorki...

0

Jednym z asystentów sędziego jest Klaus Kinski?

1

@ChampionLW Casemiro i Vinicius jr?

1

@kuz Te orliki i tak stoją puste. Małolaty gały przyklejone do iphona. Zaorać i postawić parkingi! Przynajmniej będzie, gdzie postawić samochód.

1

@mariosss20 Maroko i Korea, tak. Szwajcaria to ten sam ściek, co Niemcy.

0

@YeastMoss Ciekawe pytanie. Jednak nie wliczałbym do tych narodów Polaków. Polak Polaka jakby mógł to utopiłby w łyżce wody. Za dużo zawiści.

Węgrów i Gruzinów ze wzajemnością.

0

W sporze o 30 (czy nawet 50) mln od Premiera chodziło o sposób ich podziału... Selekcjoner Michniewcz chciał podzielić premię równo między wszystkich kadrowiczów. Podczas gdy Lewandowski chciał podziału wedle rozegranych minut, co premiowałoby przede wszystkim jego samego. PRAWDZIWY KAPITAN! ;)

Na marginesie. Pamiętajcie żeby nie pisać o selekcjonerze per Czesio, bo to nie Wasz kolega! xD

15

Żal, że Grosicki nie dostał w wcześniej prawdziwej szansy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?