John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci "(...) der Onet" ;) +1
1
@kynio302 "Za taką samą pracę należy się takie samo wynagrodzenie." ;)
0
@FcBarcelonaFanMSN Równie dobrze mogą to być 72 mln wywalone w błoto. Może być takim następcą Benzemy jak Hazard CRa. Optymizmu odrobina.
0
@Emhyr daj Boże
2
@Emhyr Zaraz po prezentacji Verattiego xD
1
@Comentateiro Antyfutbol, autobus, archaiczny futbol rodem z lat 90tych, jak wolisz. Michniewicz jest jaki jest, ale ich zna, ma teraz doświadczenie i nie ucieknie nigdzie jak szczur/Sousa. Bo niby gdzie? To dla niego i zresztą dla reszty polskich trenerów szczyt.
Pragmatycznie, na nic innego nas nie stać. GDYBY POLACY UMIELI GRAĆ W PIŁKĘ, TO BYLIBY MISTRZAMI ŚWIATA. Ale jest to przeklęte "gdyby". Żaden Bielsa, Renard czy nawet sam Guardiola nie nauczy ich grać w piłkę XXI wieku.
Odpowiedzialnie w obronie, stały fragment i kontra.
0
@Emhyr Pewnie i temu winien jest Władimir Władimirowicz. ;)
0
@Comfortable_ O ile będzie mógł wydawać tyle £ ile w Manchesterze.
1
@zenoowity Gratuluję! Dobrze jest przebywać z ludźmi inteligentniejszymi od siebie.
1
@kamiVeB Dwa dni bez meczy.... Jak żyć?
0
@kynio302 To tak jak z kupowaniem piłkarzy z drużyny spadkowicza. Będziesz grał jak spadkowicz.
1
Polska odpada w 1/8, więc Michniewicz out żeby zatrudnić trenera, najlepiej obcokrajowca, preferującego nowoczesny futbol. Taki jak ten Hiszpanii, która odpadła w 1/8. To ma sens! xD
0
@Kuczek Teraz sobie pływają. Jutro popołudniu ciach, ciach. Może nad ranem jak będą śnięte.
0
Kupowałem dzisiaj żywe karpie. 28 zł za kg w hurtowni. W sklepie rybnym widziałem cenę 33 zł. Możliwe, że były to te gorsze, królewskie. Jeśli dobrze pamiętam, to cena poszła do góry o 5-6 zł na kilogramie w porównaniu z zeszłym rokiem. :( W wigilię zawsze windują cenę. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby ci, co wszystko lubią zostawiać na ostatnią chwilę 24-ego musieliby zapłacić 40...
1
@Sau_Ron 1. Francja; 2 Brazylia; 3. Anglia; 4. Portugalia; 5 Argentyna.
1
@barcanawieki U nas jest przewaga kwasu.
1
Wszyscy na LR mają wyje**ane czy Szpakowski nie myli Koreańczyków.
Szpakowski myli Neymara z Richarlisonem, LR: Rrrrrrrrrrrr!
To jest ku**a TrAgEdIa! xD
1
Raphinia wygląda jakby za chwilę miałby się spłakać.
0
Ależ ten Ronaldo się spasł.
0
@Pitinho Byle nie 8:2 :(
1
Neymar jak z sędzią pograł
0
Son jest synem Sona. Żeby nie było nieporozumień.
0
Z czym do ludzi mikroprocesorki...
0
Jednym z asystentów sędziego jest Klaus Kinski?
1
@ChampionLW Casemiro i Vinicius jr?
1
@kuz Te orliki i tak stoją puste. Małolaty gały przyklejone do iphona. Zaorać i postawić parkingi! Przynajmniej będzie, gdzie postawić samochód.
1
@mariosss20 Maroko i Korea, tak. Szwajcaria to ten sam ściek, co Niemcy.
0
@YeastMoss Ciekawe pytanie. Jednak nie wliczałbym do tych narodów Polaków. Polak Polaka jakby mógł to utopiłby w łyżce wody. Za dużo zawiści.
Węgrów i Gruzinów ze wzajemnością.
0
W sporze o 30 (czy nawet 50) mln od Premiera chodziło o sposób ich podziału... Selekcjoner Michniewcz chciał podzielić premię równo między wszystkich kadrowiczów. Podczas gdy Lewandowski chciał podziału wedle rozegranych minut, co premiowałoby przede wszystkim jego samego. PRAWDZIWY KAPITAN! ;)
Na marginesie. Pamiętajcie żeby nie pisać o selekcjonerze per Czesio, bo to nie Wasz kolega! xD
15
Żal, że Grosicki nie dostał w wcześniej prawdziwej szansy.