John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jest święta trójca! Jędrzejczyk, Grosicki, Krychowiak...
0
Ha ha, Jędrzejczyk....
3
Wiele hałasu o nic!
https://x.com/Slasknet/status/1590494642138943488
Ten sam mecz, wcześniej. Po obronionym karnym kibice Śląska wykrzykują w kierunku Ł. Kosakiewicza: „Taki ch*j, taki ch*j”. Czemu wówczas piłkarze Sandecji niezeszli w geście protestu z boiska?! Mam rozumieć, że biały, to go akurat można wyzywać? Polak, czyli tym bardziej…
Dorosłe chłopisko ten Fall, a na siłę robi z siebie ofiarę. Na co drugim meczu któryś kopacz musiałby się spłakać... xD
0
@FabianMrozek Chodzi Ci o to z meczu Sandecja -Śląsk, z Maissą Fall'em?
3
@Kgorecki2500 30 demokratów
https://www.businessinsider.com/ukraine-30-democrats-urge-biden-to-negotiate-with-russia-2022-10?IR=T
1
LFC eliminuje na Anfield Derby County w Pucharze ligi angielskiej. 0:0 w meczu, w karnych 3:2. C. Kelleher obronił 3 rzuty karne.
2
@tristan87 Jeden z 32 faworytów...
1
Zdaniem Samuela Eto'o mistrzem świata zostanie Kamerun... XD
0
"Tato, jak ja się napatrzę, tak dobrze, i w nocy się przyśni, to jej tak nienawidzę że strach" xD Sami swoi na polsatach.
1
@draxidox Ze mną chodzili na zajęcia ze starszego rocznika i jakoś sobie radzą teraz w życiu, nawet bardzo dobrze. W liceum nie trzeba było być tępym żeby zostać. Parę razy nie przyszedł na lekcję danego przedmiotu, boom, niesklasyfikowany. "Możesz już nie przychodzić. Do zobaczenia za rok!" Lenistwo nie oznacza z góry, że idiota.
1
@barcelonaLM Gdyby sprawdziło się z DeSantisem, to akurat świetna wiadomość. Głosy Afroamerykanów zaklepane dla demokratów, a o Latynosów jeszcze mogą powalczyć.
"Latinos are Republican. They just don't know it yet."
Ronald Reagan
0
@jedrek7000 Żaden z niego autorytet, ale co prawda, to prawda. Polacy kochają schadenfreude, a przede wszystkim jeśli chodzi o innego Polaka.
1
@Sulimo Z La Masii nie, ale generalnie z Barcelony wypożyczony jest PO do Milanu. Ciekawy zawodnik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bartula Większy rynek, więcej klientów, większy zysk?!
https://pbs.twimg.com/media/CQkVtt3WwAADP3w.jpg
2
InSZURY.pl sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski... xD Kto wymyśla te adresy stron? Naprawdę nie można było wpaść na coś ze słowem ubezpieczenia bądź insurances. Użycie słowa insurance byłoby otwarciem na zagranicznego klienta. Z miejsca taki klient kojarzyłby, o co chodzi. Ilu obcokrajowców wpadnie, że INSZURY to trochę fonetyczny zapis insure. Po za tym, czy oni tam myślą, że znajomość angielskiego wśród Polaków można sprowadzić do Katarzyny Figury z Szczęśliwego Nowego Jorku. „ŚUR kochanie!” Możliwe, że źle interpretuję i chodzi o samo słowo SZURY…
Po cinkciarzach już nic nie powinno zaskakiwać. Może jakiś portal towarzyski dla singli? Sugerowana nazwa: zamocz.pl. Za obelżywy język ajm soł sari!
0
@LS Nie. W rejestracji zarejestrują na dzień następny. "Proszę przyjść w godzinach w tych i tych". Recepta to samo. Przepisywane były takie leki, a kończą się. W rejestracji powiesz, że potrzebujesz tego i tyle tego. Następny dzień odbiór recepty. Obojętnie czy ta nowa z kodem czy starego typu od lekarza-emeryta, który dorabia. Natomiast wizyta u specjalisty. To jest, k**wa, bajka. Termin... Jprd! Niejeden człowiek prędzej umrze niż doczeka albo skapituluje i prywatnie za wizytę zapłaci! A niczym się to nie różni. Ten sam lekarz, ten sam gabinet.
Tak jak to powiedział ponoć Piłsudski: "Polska to piękny kraj, ale ludzie k**wy i złodzieje". Pozdrawiam oraz życzę zdrowia i samozaparcia.
0
Kara za bycie samolubem!
1
Lewy, cymbale, daj strzelić Pique!
0
#JeSuisGerardPiqué!
0
@Ali3231 To nie sport tylko clickbait.
0
@Transu96 Mozilla firefox
0
Na trybunach Marta "temu ciągn**am" Linkiewicz. Kolejny gigant intelektu. Poziom gali!
0
Artystka vs. Dietetyczka. Zaraz będą się nawalać motyki
0
Serio, dostęp do tego dziadostwa kosztuje 40zeta?
0
@Volk Portugalia... myślozbrodnia
0
Zdaniem ateistów Boga nie ma, a w Bergamo przecież jest! A Jezus w Londynie.
0
Zieliński jak ten Grealish... Zieliński jak Angol zawsze opuszczał tak nisko skarpety czy może dopiero ostatnio zaczął papugować? Teraz żem przyuważył.
0
Kurła, czemu ten Look man lepiej nie spojrzał? Byłby już remis...
1
@Rust_Cohle U niego piątek będzie trwał do poniedziałku. "Grzeczne dzieci wracają do domu na dzień trzeci". ;)
0
@Luciano99 Kto wie... Maciej Korzym i Dawid Janczyk uchodzili swego czasu za największe polskie talenty. Pamiętam, że w którejś z gazet widziałem pod artykułem o nich rysunek satyryczny, że w Nowym Sączu dzieci rodzą się z piłką ;). Kiedy nastoletni Korzym i Janczyk na poważnie grali już w I lidze (= Ekstraklasa), Lewandowski kopał się w czoło w III lidze i za chwilę miał być odprawiony z Legii... Prowadzenie się i ambicja ma większe znaczenie niż sam talent. Teraz to już tylko takie gdybanie, gdzie Janczyk mógłby zajść. Gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem.