3

Jest święta trójca! Jędrzejczyk, Grosicki, Krychowiak...

0

Ha ha, Jędrzejczyk....

3

Wiele hałasu o nic!
https://x.com/Slasknet/status/1590494642138943488

Ten sam mecz, wcześniej. Po obronionym karnym kibice Śląska wykrzykują w kierunku Ł. Kosakiewicza: „Taki ch*j, taki ch*j”. Czemu wówczas piłkarze Sandecji niezeszli w geście protestu z boiska?! Mam rozumieć, że biały, to go akurat można wyzywać? Polak, czyli tym bardziej…



Dorosłe chłopisko ten Fall, a na siłę robi z siebie ofiarę. Na co drugim meczu któryś kopacz musiałby się spłakać... xD

0

@FabianMrozek Chodzi Ci o to z meczu Sandecja -Śląsk, z Maissą Fall'em?

1

LFC eliminuje na Anfield Derby County w Pucharze ligi angielskiej. 0:0 w meczu, w karnych 3:2. C. Kelleher obronił 3 rzuty karne.

2

@tristan87 Jeden z 32 faworytów...

1

Zdaniem Samuela Eto'o mistrzem świata zostanie Kamerun... XD

0

"Tato, jak ja się napatrzę, tak dobrze, i w nocy się przyśni, to jej tak nienawidzę że strach" xD Sami swoi na polsatach.

1

@draxidox Ze mną chodzili na zajęcia ze starszego rocznika i jakoś sobie radzą teraz w życiu, nawet bardzo dobrze. W liceum nie trzeba było być tępym żeby zostać. Parę razy nie przyszedł na lekcję danego przedmiotu, boom, niesklasyfikowany. "Możesz już nie przychodzić. Do zobaczenia za rok!" Lenistwo nie oznacza z góry, że idiota.

1

@barcelonaLM Gdyby sprawdziło się z DeSantisem, to akurat świetna wiadomość. Głosy Afroamerykanów zaklepane dla demokratów, a o Latynosów jeszcze mogą powalczyć.

"Latinos are Republican. They just don't know it yet."
Ronald Reagan

0

@jedrek7000 Żaden z niego autorytet, ale co prawda, to prawda. Polacy kochają schadenfreude, a przede wszystkim jeśli chodzi o innego Polaka.

1

@Sulimo Z La Masii nie, ale generalnie z Barcelony wypożyczony jest PO do Milanu. Ciekawy zawodnik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bartula Większy rynek, więcej klientów, większy zysk?!
https://pbs.twimg.com/media/CQkVtt3WwAADP3w.jpg

2

InSZURY.pl sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski... xD Kto wymyśla te adresy stron? Naprawdę nie można było wpaść na coś ze słowem ubezpieczenia bądź insurances. Użycie słowa insurance byłoby otwarciem na zagranicznego klienta. Z miejsca taki klient kojarzyłby, o co chodzi. Ilu obcokrajowców wpadnie, że INSZURY to trochę fonetyczny zapis insure. Po za tym, czy oni tam myślą, że znajomość angielskiego wśród Polaków można sprowadzić do Katarzyny Figury z Szczęśliwego Nowego Jorku. „ŚUR kochanie!” Możliwe, że źle interpretuję i chodzi o samo słowo SZURY…


Po cinkciarzach już nic nie powinno zaskakiwać. Może jakiś portal towarzyski dla singli? Sugerowana nazwa: zamocz.pl. Za obelżywy język ajm soł sari!

0

@LS Nie. W rejestracji zarejestrują na dzień następny. "Proszę przyjść w godzinach w tych i tych". Recepta to samo. Przepisywane były takie leki, a kończą się. W rejestracji powiesz, że potrzebujesz tego i tyle tego. Następny dzień odbiór recepty. Obojętnie czy ta nowa z kodem czy starego typu od lekarza-emeryta, który dorabia. Natomiast wizyta u specjalisty. To jest, k**wa, bajka. Termin... Jprd! Niejeden człowiek prędzej umrze niż doczeka albo skapituluje i prywatnie za wizytę zapłaci! A niczym się to nie różni. Ten sam lekarz, ten sam gabinet.

Tak jak to powiedział ponoć Piłsudski: "Polska to piękny kraj, ale ludzie k**wy i złodzieje". Pozdrawiam oraz życzę zdrowia i samozaparcia.

0

Kara za bycie samolubem!

1

Lewy, cymbale, daj strzelić Pique!

0

#JeSuisGerardPiqué!

0

@Ali3231 To nie sport tylko clickbait.

0

@Transu96 Mozilla firefox

0

Na trybunach Marta "temu ciągn**am" Linkiewicz. Kolejny gigant intelektu. Poziom gali!

0

Artystka vs. Dietetyczka. Zaraz będą się nawalać motyki

0

Serio, dostęp do tego dziadostwa kosztuje 40zeta?

0

@Volk Portugalia... myślozbrodnia

0

Zdaniem ateistów Boga nie ma, a w Bergamo przecież jest! A Jezus w Londynie.

0

Zieliński jak ten Grealish... Zieliński jak Angol zawsze opuszczał tak nisko skarpety czy może dopiero ostatnio zaczął papugować? Teraz żem przyuważył.

0

Kurła, czemu ten Look man lepiej nie spojrzał? Byłby już remis...

1

@Rust_Cohle U niego piątek będzie trwał do poniedziałku. "Grzeczne dzieci wracają do domu na dzień trzeci". ;)

0

@Luciano99 Kto wie... Maciej Korzym i Dawid Janczyk uchodzili swego czasu za największe polskie talenty. Pamiętam, że w którejś z gazet widziałem pod artykułem o nich rysunek satyryczny, że w Nowym Sączu dzieci rodzą się z piłką ;). Kiedy nastoletni Korzym i Janczyk na poważnie grali już w I lidze (= Ekstraklasa), Lewandowski kopał się w czoło w III lidze i za chwilę miał być odprawiony z Legii... Prowadzenie się i ambicja ma większe znaczenie niż sam talent. Teraz to już tylko takie gdybanie, gdzie Janczyk mógłby zajść. Gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?