0

@zadafcb Najbardziej żal tego karnego z Meksykiem...

0

Dla powodzenia Polski najlepiej żeby Argentyna zremisowała z Meksykiem, a Hiszpania jutro wygrała z frycami.

0

Lewy beznadziejnie presuje. Natomiast Milik wręcz przeciwnie, co chwila wraca głęboko do obrony.

2

@Jacu327 Takie samo odniosłem wrażenie, chociaż "Gotówkę" mógł już wysłać pod prysznic.

7

FAUL ewidentny Zielińskiego! Uderzył Sauda łokciem fantomowym.

1

@Kamilos84 T: Hiszpania, Francja, Brazylia
F: Identyko

0

Kto strzeli więcej goli na MŚ Mitrović czy Robercik?

3

Przestawić zwrotnicę na LR! Z Cristiano na Vinicius Jr.

1

@Ptasior To w ogóle dość dziwne. Niby najlepsi w historii w tej dyscyplinie sportu, a na MŚ strzelali bramki tylko w fazie grupowej

1

@Deviler Lepiej Son Heung-min

0

Cristiano RONALDO vs. Lionel Messi. Who is better?

* C. RONALDO 0,44 bramki na mecz. Strzelił 8 goli w 18 meczach.
* L. Messi 0,35 bramki na mecz. Strzelił 7 goli w 20 meczach.
Case closed. I proved my point!

0

@maniak33333 1/16 Szwajcaria bądź Serbia, 1/4 Belgia, 1/2 Francja bądź Anglia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nudne te mecze dzisiaj... xD

1

Warto to jest strzelić bramkę jak cię potem zmienią za karę...

1

Gra ze złamanym nosem, a i tak bramę strzelił!

0

Cristiano RONALDO stał się pierwszym zawodnikiem, który strzelił przynajmniej jednego gola na pięciu różnych turniejach mistrzostw świata.
* Cristiano RONALDO (Portugalia) jak dotąd 8 goli, 18 meczów na pięciu turniejach, skuteczność 0,44
[2006 (6/1), 2010 (4/1), 2014 (3/1), 2018 (4/4), 2022 (1/1)] cdn.
MaSzYnAaaaa!

Zawodnicy z przynajmniej jedną bramką na czterech różnych turniejach mistrzostw świata:
* PELE (Brazylia) 12 goli, 14 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,86
[1958 (4/6), 1962 (2/1), 1966 (2/1), 1970 (6/4)]

* Uwe SELLER (Niemcy) 9 goli, 21 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,43
[1958 (5/2), 1962 (4/2), 1966 (6/2), 1970 (6/3)]

* Mirosław Józef KLOSE (Niemcy) 16 goli, 24 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,67
[2002 (7/5), 2006 (7/5), 2010 (5/4), 2014 (5/2)]

* Lionel MESSI (Argentyna) póki co 7 goli, 20 meczów na pięciu turniejach, skuteczność 0,35
[2006 (3/1), 2010 (5/0) 2014 (7/4), 2018 (4/1), 2022 (1/1)] cdn.

2

@BartqRKO Każda z bramek strzelonych przez Japończyków. :)

0

Laskowski: Czekamy na bramki! Czekamy na COKOLWIEK! ;)

My też...

4

Zgromadzenie Narodowe musiało się zebrać i głosować żeby Prezydent Portugalii uzyskał zgodę na wyjazd do Kataru... xD

3

@Davvd Węgiel jest drogi we wydobyciu przez kiepską kadrę kierowniczą polskich kopalń. Trafnie to kiedyś na taśmach ujęła Elżbieta Bieńkowska (PO): "BYŁY PIENIĄDZE, A ONI WIESZ PILI, LULKI PALILI, SWOICH LUDZI POOBSTAWIALI, SAM WIESZ ILE ZARABIALI I NAGLE PIERDYKNĘŁO". Definicja zarządzania majątkiem publicznym w Polsce. Państwowe, czyli niczyje... xD Dobre pensje, dodatki i przywileje górników też swoje zrobiły! Z drugiej strony, robić jak ten kret za takie pieniądze... Prawnicy, lekarze, pracownicy IT jakoś masowo nie rzucają roboty, bo na grubie mieliby się lepiej.

Polski węgiel "brudny" i "gorszy jakościowo"?! xD Może jeszcze mniej energetyczny. Dawno takiej BZDURY nie przeczytałem. Kwestionowano ostatnio jakość węgla, ale tego importowanego z zagranicy. To samo zresztą było z tym węglem importowanym z Rosji. Był po prostu tańszy od polskiego i blisko. Po za tym czy państwo polskie może zakazać prywatnej firmie sprowadzać węgiel z zagranicy czy też nakazać samorządom, spółkom publicznym kupowanie wyłącznie węgla z polskich kopalń? NIE kurła! Reguły konkurencji i przepisy antymonopolowe UE.

"Z Unii więcej kasy dostaliśmy niż my oddaliśmy." Wiesz, że to były takie pożyczki. Gdy Polska stanie się płatnikiem netto do UE, to zwrócimy te pieniądze z nawiązką! O tym jak wydawano te środki i tym czy partycypowały w tym wyłącznie polskie firmy, nie wspomnę. A może Unia dała Polsce hajs, a zagraniczne firmy sobie je "pobrały"? ;)

1

Niemcy vs. Japonia. Aż mi się przypomniał występ Marcina Dańca.

Niemcy przed meczem:


Niemcy po meczu:

0

@Colon Świąteczny, bo w ramach protestu chce skoczyć z dachu budynku w wigilię Bożego Narodzenia. ;)

0

@pax Ty to powiedziałeś, nie ja!

2

"Prawdziwe źródło niepokoju w Polsce to jest: czy to zrobili Rosjanie? To są te najgroźniejsze spekulacje" mówił dawniej Donald TUSK.
Ciekawe czy nadal tak uważa?

0

@jaras121 Na krótką chwilę odsuń na bok stosunek do Macierewicza, PiSu. Za wschodnią granicą od niemal 9 miesięcy toczy się wojna. Na prawdę, w świetle najnowszych wydarzeń, potrafisz ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że nie było żadnego udziału Rosjan w katastrofie/zamachu (niepotrzebne skreślić) smoleńskim?

0

Nie ma transmisji w TV, to Live tylko na LR!

0

@BulaKG Do Ukrainy w końcu wróci Przemyśl! ;)

2

@LeoKing10 TAK.

0

@mekston Z naszej perspektywy lepiej żeby nie wyszli. Gdybyśmy jakimś cudem zajęli drugie miejsce, to w 1/8 ze zwycięzcą grupy D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?