John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb Najbardziej żal tego karnego z Meksykiem...
0
Dla powodzenia Polski najlepiej żeby Argentyna zremisowała z Meksykiem, a Hiszpania jutro wygrała z frycami.
0
Lewy beznadziejnie presuje. Natomiast Milik wręcz przeciwnie, co chwila wraca głęboko do obrony.
2
@Jacu327 Takie samo odniosłem wrażenie, chociaż "Gotówkę" mógł już wysłać pod prysznic.
7
FAUL ewidentny Zielińskiego! Uderzył Sauda łokciem fantomowym.
1
@Kamilos84 T: Hiszpania, Francja, Brazylia
F: Identyko
0
Kto strzeli więcej goli na MŚ Mitrović czy Robercik?
3
Przestawić zwrotnicę na LR! Z Cristiano na Vinicius Jr.
1
@Ptasior To w ogóle dość dziwne. Niby najlepsi w historii w tej dyscyplinie sportu, a na MŚ strzelali bramki tylko w fazie grupowej
1
@Deviler Lepiej Son Heung-min
0
Cristiano RONALDO vs. Lionel Messi. Who is better?
* C. RONALDO 0,44 bramki na mecz. Strzelił 8 goli w 18 meczach.
* L. Messi 0,35 bramki na mecz. Strzelił 7 goli w 20 meczach.
Case closed. I proved my point!
0
@maniak33333 1/16 Szwajcaria bądź Serbia, 1/4 Belgia, 1/2 Francja bądź Anglia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nudne te mecze dzisiaj... xD
1
Warto to jest strzelić bramkę jak cię potem zmienią za karę...
1
Gra ze złamanym nosem, a i tak bramę strzelił!
0
Cristiano RONALDO stał się pierwszym zawodnikiem, który strzelił przynajmniej jednego gola na pięciu różnych turniejach mistrzostw świata.
* Cristiano RONALDO (Portugalia) jak dotąd 8 goli, 18 meczów na pięciu turniejach, skuteczność 0,44
[2006 (6/1), 2010 (4/1), 2014 (3/1), 2018 (4/4), 2022 (1/1)] cdn.
MaSzYnAaaaa!
Zawodnicy z przynajmniej jedną bramką na czterech różnych turniejach mistrzostw świata:
* PELE (Brazylia) 12 goli, 14 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,86
[1958 (4/6), 1962 (2/1), 1966 (2/1), 1970 (6/4)]
* Uwe SELLER (Niemcy) 9 goli, 21 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,43
[1958 (5/2), 1962 (4/2), 1966 (6/2), 1970 (6/3)]
* Mirosław Józef KLOSE (Niemcy) 16 goli, 24 meczów na czterech turniejach, skuteczność 0,67
[2002 (7/5), 2006 (7/5), 2010 (5/4), 2014 (5/2)]
* Lionel MESSI (Argentyna) póki co 7 goli, 20 meczów na pięciu turniejach, skuteczność 0,35
[2006 (3/1), 2010 (5/0) 2014 (7/4), 2018 (4/1), 2022 (1/1)] cdn.
2
@BartqRKO Każda z bramek strzelonych przez Japończyków. :)
0
Laskowski: Czekamy na bramki! Czekamy na COKOLWIEK! ;)
My też...
4
Zgromadzenie Narodowe musiało się zebrać i głosować żeby Prezydent Portugalii uzyskał zgodę na wyjazd do Kataru... xD
3
@Davvd Węgiel jest drogi we wydobyciu przez kiepską kadrę kierowniczą polskich kopalń. Trafnie to kiedyś na taśmach ujęła Elżbieta Bieńkowska (PO): "BYŁY PIENIĄDZE, A ONI WIESZ PILI, LULKI PALILI, SWOICH LUDZI POOBSTAWIALI, SAM WIESZ ILE ZARABIALI I NAGLE PIERDYKNĘŁO". Definicja zarządzania majątkiem publicznym w Polsce. Państwowe, czyli niczyje... xD Dobre pensje, dodatki i przywileje górników też swoje zrobiły! Z drugiej strony, robić jak ten kret za takie pieniądze... Prawnicy, lekarze, pracownicy IT jakoś masowo nie rzucają roboty, bo na grubie mieliby się lepiej.
Polski węgiel "brudny" i "gorszy jakościowo"?! xD Może jeszcze mniej energetyczny. Dawno takiej BZDURY nie przeczytałem. Kwestionowano ostatnio jakość węgla, ale tego importowanego z zagranicy. To samo zresztą było z tym węglem importowanym z Rosji. Był po prostu tańszy od polskiego i blisko. Po za tym czy państwo polskie może zakazać prywatnej firmie sprowadzać węgiel z zagranicy czy też nakazać samorządom, spółkom publicznym kupowanie wyłącznie węgla z polskich kopalń? NIE kurła! Reguły konkurencji i przepisy antymonopolowe UE.
"Z Unii więcej kasy dostaliśmy niż my oddaliśmy." Wiesz, że to były takie pożyczki. Gdy Polska stanie się płatnikiem netto do UE, to zwrócimy te pieniądze z nawiązką! O tym jak wydawano te środki i tym czy partycypowały w tym wyłącznie polskie firmy, nie wspomnę. A może Unia dała Polsce hajs, a zagraniczne firmy sobie je "pobrały"? ;)
1
Niemcy vs. Japonia. Aż mi się przypomniał występ Marcina Dańca.
Niemcy przed meczem:
Niemcy po meczu:
0
@Colon Świąteczny, bo w ramach protestu chce skoczyć z dachu budynku w wigilię Bożego Narodzenia. ;)
0
@pax Ty to powiedziałeś, nie ja!
2
"Prawdziwe źródło niepokoju w Polsce to jest: czy to zrobili Rosjanie? To są te najgroźniejsze spekulacje" mówił dawniej Donald TUSK.
Ciekawe czy nadal tak uważa?
0
@jaras121 Na krótką chwilę odsuń na bok stosunek do Macierewicza, PiSu. Za wschodnią granicą od niemal 9 miesięcy toczy się wojna. Na prawdę, w świetle najnowszych wydarzeń, potrafisz ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że nie było żadnego udziału Rosjan w katastrofie/zamachu (niepotrzebne skreślić) smoleńskim?
0
Nie ma transmisji w TV, to Live tylko na LR!
0
@BulaKG Do Ukrainy w końcu wróci Przemyśl! ;)
2
@LeoKing10 TAK.
0
@mekston Z naszej perspektywy lepiej żeby nie wyszli. Gdybyśmy jakimś cudem zajęli drugie miejsce, to w 1/8 ze zwycięzcą grupy D.