2

@macio_944 Dołożyć do tego Angoli i wszyscy będą szczęśliwi.

0

2010: Włochy nie wychodzą z grupy.
2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy.
2018: Niemcy nie wychodzą z grupy.
2022: Loading…

Klątwa trwa? Nie powiem liczę na to. Mbipi jeszcze bardziej "urósłby w piórka".

0

@KlonaZepan Niestety "co wolno wojewodzie, to..."

0

@MrPGG Polska, a po fazie grupowej Argentynie.

0

@notte_amante "(...) ajatollahów" Ciekawe, że akurat takie skojarzenie miała, czemu wprost nie powiedziała księży/biskupów/kat**i. Możliwe, że jest jakimś islamofobem... ;) A taka tolerancyjna była!

1

@Ojciec5tkidzieci Gary Cooper 2022? Wątpię.

0

@arasz1819 Muszę Ci oddać rację teraz zobaczyłem fragment o Rooney'u i Solskjerze... xD

1

Nie powiem, że lepiej wyglądam niż @arasz1819. Co jest prawdą. ;)

0

@Doren01 Odnośnie treningów i nastawienia. Pewnie głównie chodzi ci o przedsezonowe przygotowania Man U i ich olewkę przez CRa. Mega tragiczna rzecz wydarzyła się w życiu Cristiano. Powinni się cieszyć, że chłop się nie załamał.

Ten Hag ma nową wizję i pomysł, w której CRa nie ma. Czemu więc nie pozwolili mu odejść w lecie. Ten Haga twierdził, że Cristiano jest ważny dla zespołu i młodych zawodników, a jednocześnie tego ważnego zawodnika trzymał na ławce. Sam sobie zaprzecza. Było rozwiązać z nim kontrakt i po krzyku.

1

@kulek22 Brak nowych pomysłów! Skąd niby biorą się te wszystkie remake, prequele i sequele. Format się sprzedał, to może dalej się będzie sprzedawał i znowu. Czasami, ale się udaje.

0

@Dembouz1899 Masz długi staż pracy w firmie, w zawodzie ogółem. Masz zasługi dla firmy. Przełożony daje do zrozumienia, że jesteś ważny w zespole. Początkujący pracownicy powinni jakby co u ciebie zasięgać rady. Natomiast później premię nie dostajesz Ty, tylko kandydat na, żółtodziób. Można by pomyśleć, że to co ci wcześniej mówiono było warte tyle co nic. Okłamano Cię.

0

@antymadridista100 Przeca tu jest forum dyskusyjne o CR7! A co nie jest? ;) Wal Gaal potwierdzi...

0

Srjeda, ma być opublikowany ten pełny wywiad czy już gdzieś jest?

2

@Mixtape "Stosowanie zerowej stawki VAT na gaz ziemny i nawozy sztuczne jest niezgodne z unijnym prawem."
https://www.rp.pl/budzet-i-podatki/art37373101-komisja-europejska-stawia-warunek-polskiej-zerowej-stawce-vat

1

@Sau_Ron Tak. Mógł chłop jeszcze te 3 lata zostać w Madrycie. Na pewno jakaś ZP by wleciała i większa liczba goli w LM by była. A potem może emeryturka w Interze Miami.

6

Zdaniem UE obniżony podatek VAT to "NIEDOZWOLONA POMOC publiczna"! XD Fajna jest ta unia, taka dla ludzi...

0

@tristan87 5 meczy z rzędu... Nie za dużo? ;) Na ogół rotacje z Szczęsnym, wiecznie podważany, i dyskusja pseudoekspertów, że pierwszy bramkarz powinien być jeden tj. W. Szczęsny

0

@tristan87 Niby kiedy?

1

@Janiama Wolałbyś żeby byli zamkniętymi w sobie pierdołami? Klich i Grabara znają swoją wartość. Wypowiedzieli się tak a nie inaczej, bo widzą jacy zawodnicy jadą mundial. Szkoda, że takiej cechy nie miał grzeczny Fabiański. Nie kisiłby się tak długo na ławce w Arsenalu i byłby pierwszym bramkarzem repce, a nie (nie)Szczęsny.

0

@FCB24 Dał m.in do zrozumienia, że może zmienić reprezentację na duńską... Ja mu się nie dziwię, skoro na trzeciego jedzie bramkarz, którego agent jest blisko powiązany z prezesem PZPN. Nepotyzm, kolesiostwo a nie wartość sportowa!

1

Linetty gol głową dla Torino z AS Romą. Czesław nie patrz.

0

@NeKenI Babacki mówi prawdę. Pozostali kłamią

1

@Przemek2323 W sumie nic nowego, skoro TUSKowe autostrady na Euro 2012 pękały już 2012 roku... ;)
https://www.fakt.pl/polityka/nowe-autostrady-a-pekaja-jak-stare/cr4wdmw

0

@Compadre Znaczy, że Kaczyński oddałby życie za niemal połowę społeczeństwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Połowa "dyskryminuje i poniża połowę obywateli", a ta druga to co? Fajna i tolerancyjna, a chce "opiłować drugą połowę z przywilejów" i "zarżnąć watahy"... xD

0

@koksik2700 Tusk? Wraz z ministrem przekształceń własnościowych Januszem Lewandowskim oddałby Polskę za symboliczne 1zł.

0

@Przemek2323 Gdyby brał na "czasopisma" jak marszałek Grodzki, to teraz też by jeździł Jaguarem XF.

0

@Kubavilla7 Nie przeszkadzało to by był w szerokiej kadrze.

0

@kuz Bojówkarz, na ochroniarza jak znalazł... :)

0

Myślcie co chcecie. Mi brakuje Góralskiego w kadrze. Może i tartak, ale kto tam w pomocy będzie przerywał akcje rywali? Bielik, który po pierwszym meczu pewnie kontuzja czy koleś biegający workiem kartofli na plecach. 3 mecze i niech robią wycieczkę na wielbłądach.

2

Jędrzejczyk jedzie na mundial, bo w innych reprezentacjach jadą starsi... xD
Grabara powinien jechać jako ten trzeci gk imo, a nie Drągowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?