John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Dołożyć do tego Angoli i wszyscy będą szczęśliwi.
0
2010: Włochy nie wychodzą z grupy.
2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy.
2018: Niemcy nie wychodzą z grupy.
2022: Loading…
Klątwa trwa? Nie powiem liczę na to. Mbipi jeszcze bardziej "urósłby w piórka".
0
@KlonaZepan Niestety "co wolno wojewodzie, to..."
0
@MrPGG Polska, a po fazie grupowej Argentynie.
0
@notte_amante "(...) ajatollahów" Ciekawe, że akurat takie skojarzenie miała, czemu wprost nie powiedziała księży/biskupów/kat**i. Możliwe, że jest jakimś islamofobem... ;) A taka tolerancyjna była!
1
@Ojciec5tkidzieci Gary Cooper 2022? Wątpię.
0
@arasz1819 Muszę Ci oddać rację teraz zobaczyłem fragment o Rooney'u i Solskjerze... xD
1
Nie powiem, że lepiej wyglądam niż @arasz1819. Co jest prawdą. ;)
0
@Doren01 Odnośnie treningów i nastawienia. Pewnie głównie chodzi ci o przedsezonowe przygotowania Man U i ich olewkę przez CRa. Mega tragiczna rzecz wydarzyła się w życiu Cristiano. Powinni się cieszyć, że chłop się nie załamał.
Ten Hag ma nową wizję i pomysł, w której CRa nie ma. Czemu więc nie pozwolili mu odejść w lecie. Ten Haga twierdził, że Cristiano jest ważny dla zespołu i młodych zawodników, a jednocześnie tego ważnego zawodnika trzymał na ławce. Sam sobie zaprzecza. Było rozwiązać z nim kontrakt i po krzyku.
1
@kulek22 Brak nowych pomysłów! Skąd niby biorą się te wszystkie remake, prequele i sequele. Format się sprzedał, to może dalej się będzie sprzedawał i znowu. Czasami, ale się udaje.
0
@Dembouz1899 Masz długi staż pracy w firmie, w zawodzie ogółem. Masz zasługi dla firmy. Przełożony daje do zrozumienia, że jesteś ważny w zespole. Początkujący pracownicy powinni jakby co u ciebie zasięgać rady. Natomiast później premię nie dostajesz Ty, tylko kandydat na, żółtodziób. Można by pomyśleć, że to co ci wcześniej mówiono było warte tyle co nic. Okłamano Cię.
0
@antymadridista100 Przeca tu jest forum dyskusyjne o CR7! A co nie jest? ;) Wal Gaal potwierdzi...
0
Srjeda, ma być opublikowany ten pełny wywiad czy już gdzieś jest?
2
@Mixtape "Stosowanie zerowej stawki VAT na gaz ziemny i nawozy sztuczne jest niezgodne z unijnym prawem."
https://www.rp.pl/budzet-i-podatki/art37373101-komisja-europejska-stawia-warunek-polskiej-zerowej-stawce-vat
1
@Sau_Ron Tak. Mógł chłop jeszcze te 3 lata zostać w Madrycie. Na pewno jakaś ZP by wleciała i większa liczba goli w LM by była. A potem może emeryturka w Interze Miami.
6
Zdaniem UE obniżony podatek VAT to "NIEDOZWOLONA POMOC publiczna"! XD Fajna jest ta unia, taka dla ludzi...
0
@tristan87 5 meczy z rzędu... Nie za dużo? ;) Na ogół rotacje z Szczęsnym, wiecznie podważany, i dyskusja pseudoekspertów, że pierwszy bramkarz powinien być jeden tj. W. Szczęsny
0
@tristan87 Niby kiedy?
1
@Janiama Wolałbyś żeby byli zamkniętymi w sobie pierdołami? Klich i Grabara znają swoją wartość. Wypowiedzieli się tak a nie inaczej, bo widzą jacy zawodnicy jadą mundial. Szkoda, że takiej cechy nie miał grzeczny Fabiański. Nie kisiłby się tak długo na ławce w Arsenalu i byłby pierwszym bramkarzem repce, a nie (nie)Szczęsny.
0
@FCB24 Dał m.in do zrozumienia, że może zmienić reprezentację na duńską... Ja mu się nie dziwię, skoro na trzeciego jedzie bramkarz, którego agent jest blisko powiązany z prezesem PZPN. Nepotyzm, kolesiostwo a nie wartość sportowa!
1
Linetty gol głową dla Torino z AS Romą. Czesław nie patrz.
0
@NeKenI Babacki mówi prawdę. Pozostali kłamią
1
@Przemek2323 W sumie nic nowego, skoro TUSKowe autostrady na Euro 2012 pękały już 2012 roku... ;)
https://www.fakt.pl/polityka/nowe-autostrady-a-pekaja-jak-stare/cr4wdmw
0
@Compadre Znaczy, że Kaczyński oddałby życie za niemal połowę społeczeństwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Połowa "dyskryminuje i poniża połowę obywateli", a ta druga to co? Fajna i tolerancyjna, a chce "opiłować drugą połowę z przywilejów" i "zarżnąć watahy"... xD
0
@koksik2700 Tusk? Wraz z ministrem przekształceń własnościowych Januszem Lewandowskim oddałby Polskę za symboliczne 1zł.
0
@Przemek2323 Gdyby brał na "czasopisma" jak marszałek Grodzki, to teraz też by jeździł Jaguarem XF.
0
@Kubavilla7 Nie przeszkadzało to by był w szerokiej kadrze.
0
@kuz Bojówkarz, na ochroniarza jak znalazł... :)
0
Myślcie co chcecie. Mi brakuje Góralskiego w kadrze. Może i tartak, ale kto tam w pomocy będzie przerywał akcje rywali? Bielik, który po pierwszym meczu pewnie kontuzja czy koleś biegający workiem kartofli na plecach. 3 mecze i niech robią wycieczkę na wielbłądach.
2
Jędrzejczyk jedzie na mundial, bo w innych reprezentacjach jadą starsi... xD
Grabara powinien jechać jako ten trzeci gk imo, a nie Drągowski.