John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mbappé. Drugi najmłodszy zawodnik (23 lata 349 dni) w historii po Pelé, który strzelił 5 goli w fazie pucharowej mistrzostw świata.
2018 Rosja: 1/8 z Argentyną (2), finał z Chorwacją (1);
2022 Katar: 1/8 z Polską (2).
Pelé dokonał tego w 1958, mając zaledwie 17 lat 249 dni
1958 Szwecja: 1/4 z Walią (1), 1/2 z Francją (3), finał ze Szwecją (2).
5
Ostatnie siedem goli Francji na mistrzostwach w Katarze:
Mbappé gol
Mbappé asysta
Mbappé gol
Mbappé gol
Mbappé asysta
Mbappé gol
Mbappé gol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@borys27 Tak faktycznie, dzięki!
Sedno jednak nadal jest zachowane. Jak na takiego zawodnika dwie bramki to za mało!
6
W dzisiejszym meczu, dla mnie, Lewandowski był jak ciało obce w drużynie. Lewandowski gdy dostał, w I połowie, piłkę w polu karnym, to zamiast strzelać podał do prawej strony i strata. Podoliński sam zauważył, że szkoda że Lewy nie strzelał. Gdy schodził do boku to spowalniał grę, zamiast ją przyspieszyć, to wycofywał... Zapewne żeby dać sobie czas na powrót na środek ataku. xD Na przekór, często gdy miał być w polu karnym, to go nie było na pozycji, jak przy próbie główki Kamińskiego. On tam powinien być, a nie drobny skrzydłowy. Mbappe jakoś znał swoje miejsce na boisku i kogo miejsce jest w polu karnym, Giroud. W II połowie wpakował w niego Francu,z a on się wydarł (niby na Krychowiaka), że mu nie podchodzi do podania. Co zauważyły Podoliński. Zachowanie małego człowieka, że mu nie idzie, to wyładowuj się, winy szuka u innych. Gol z karnego zaciemnia obraz jego gry. Podczas tego meczu, jak i całego turnieju, był beznadziejny. NAJLEPSZA "9" ŚWIATA strzela zaledwie dwie bramki... Aha i asysta z potężną Arabią Saudyjską... W tej kadrze, przy tej grze więcej strzeliłby Kryszałowicz. Taka subiektywna opinia.
Zieliński PAN PIŁKARZ. Michniewicz swoim pomysłem na grę jeszcze go nie "zabił". Bereszyński i Glik kozaki. Gotówka najlepszy mecz w kadrze, na +, chociaż 2 bramki padły z jego strony. Kamiński też się pokazał z dobrej strony.
0
gokart- 52
bolid f1- 37
16
Nie tylko Polacy mają ubaw.
5
Słowo na dziś. Schadenfreude (czyt. szadenfrojde). Radość z cudzego nieszczęścia.
0
@czosnekfcb Każdy tak ma! ;)
0
Life is good.
0
Sami sobie winni. Po co grali od początku dwa pierwsze spotkania gościem, który przez ostatnie 3,5 roku nie dojeżdża. W pierwszym powinien grać Trossard. 1183 minuty (14 meczy, 7 goli, 3 asysty) w- subiektywna ocena -najlepszej lidze świata, ale musi grać zawodnik, który rozegrał 229 minut. No przecież! Strzelił i asystował z potężnym Celticiem! xD A na ratunek... Lukaku, który rozegrał w sezonie 256 minut (2 gole, 1 asysta). Taki Batshuai 8 goli w klubie, gol na turnieju i nie podnosi się z ławki w ostatnim meczu... Wszędzie kolesiostwo!
Curtois (30), Alderweired (33), Vertonghen (35), Meunier (31), rzeźnik Witsel (33), De Bruyne (31), McHazard (31), Mertens (35), na siłę jeszcze można by dołożyć Carrasco, młodszego Hazarda i Lukaku, wszyscy trzej po 29 lat. Ten Martinez powinien podać się do dymisji. Zmarnował najlepsze piłkarskie pokolenie Belgii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ogorinho1974 Być może. Natomiast Lukaku możliwe, że "ukrzyżują" w Belgii.
2
@Destroyer_of_Worlds W to, że Hiszpania wygrałaby z Brazylią, a później z Messim i spółką mógłbym jeszcze zawierzyć, ale że Portugalia wyeliminuje Anglię bądź Francję nie.
3
Najpierw Australia, w 1/4 Holandia, w 1/2 Brazylia. Finał z żabojadami.
1
Lewandowski dla TVP Sport: "(...) Jak przeanalizujemy naszą grę z piłką przy nodze, to zagramy lepsze spotkanie (z Francją)." XD
1
@Barca1992 2. Glik, 3. Bereszyński.
Lewandowski, pardon, bramka i asysta z Arabią Saudyjską to za mało. Od takie piłkarza należy wymagać więcej.
7
Gdyby Orlen i D. Obajtek nie sprzedał tych rafinerii Saudi Aramco Meksyk wygrałby z arabusami dużo wyżej!
Może jednak powinniśmy wrócić do tej transakcji z karakalami?
1
@Emhyr Kibicowanie reprezentacji Polski to masochizm
0
@Ying Środek tarczy, 10, w punkt! Dziękuję. Jeden, który oglądał mecz.
Btw. Awansowaliśmy tylko dlatego, że Arabia S. i Meksyk były w tej grupie jeszcze bardziej pier**łowate od nas.
0
@Deviler Tu nie chodzi nawet o brak bramki czy asysty w meczu, tylko o brak zaangażowania. Jak nie dostawał piłki od partnerów, co jest nie prawdą, to czemu nie wrócił po nią do obrony, bronić jak Świderski, czy Milik w meczu ze Saudami.
0
@El Plutoninho Każdy ma prawo do subiektywnej opinii, ale bądźmy obiektywni! Potrafił Lewandowski zastawić się z piłką i poczekać na partnerów? Nie. Wybita przez Szczęsnego ball. Potrafił Lewandowski wygrać o nią głowę? Nie. Nic, czego można by oczekiwać od tzw. typowej 9.
0
@tobiasson92 Taka właśnie różnica. Messi przyjmie piłkę, pociągnie do przodu, może nawet minie jednego, dwóch i poda prostopadle, dośrodkuje na drugie skrzydło, albo odda strzał. Natomiast Lewem muszą podać przed linię bramkową...
1
Lewandowski, z całym SZACUNKIEM dla jego osoby i dokonań, w tym meczu przefatalny. ZERO zagrożenia z jego strony na bramkę Argentyńczyków. Nawet Glik był bliżej zdobycia bramki, pardon, Pan Prof. Glik. ZERO, kompletnie nic nie wynikało z pressingu Lewandowskiego. ZERO powrotów by pomagać w obronie. Tylko sobie chodził od argentyńskiego obrońcy do obrońcy. Jak Kamiński pobiegł z piłką i mu podał, to przyjąć nawet nie potrafił. ZERO BEZWZGLĘDNE, nie o skalę kalwina tutaj chodzi, na murawie. Najlepszy napastnik świata! Ponoć jeden z najlepszych piłkarzy świata. Kandydat co roku do ZP. Sezon z turniejem reprezentacyjnym. Najważniejszy mecz polskiej piłki od lat, a ten sobie drepta. Są tu krytycy Messiego, że nieraz nie jest zaangażowany jak na kapitana przystało, że jak zespołowi nie idzie, to i jemu nie idzie. Chodzi sobie, drepta, ale jak dostanie piłkę to umi tak nacisnąć, że odmieni mecz, a Lewandowski... DŹWIĘK ŚWIERSZCZA.
Z drugiej strony, jak kamera pod koniec meczu pokazała Milika, to normalnie szkoda mi się chłopa zrobiło. Co śmiechy, chichy z jego celności, to nasze, ale ze Saudami zagrał dobrze. W obronie i ataku. Był blisko strzelenia bramki. Zrobił poprzeczkę. Gdyby nie ta bramka Lewego, to nawet lepiej się zaprezentował niż nasz "kapitan". I co z tego? W nagrodę nie podniósł się z ławki.
4
To się nazywa "mięć więcej szczęścia niż rozumu". ;)
0
Lahoz jak to on, pozwalał na troszkę więcej. Szkoda tylko, że gwizdał na ogół w jedną stronę...
1
@maroon Dla mnie karny był w pierwszej połowie. Irańczyk (11) chciał dobiec do piłki, a Amerykanin (20) biegnący obok wpakował w niego. Widać, że był kompletnie niezainteresowany piłką.
1
@MesQueUnClub96 Przyznajesz się do winy?
0
"Staje ON przed szansą" xD
0
@maroon Najwyraźniej niewielkie, bo trzeba te zagrożenie przybliżyć i budować u siebie... ;)