0

Rodzinka "Atomickich" w spotach reklamowych MŚiK wspomni o tym, że elektrownie JĄDROWE w przypadku WOJNY mogą stanowić źródło dodatkowego ZAGROŻENIA, m.in. promieniowanie radioaktywne. Kwestię elektrowni jądrowych jako ewentualnego celu wojskowego reguluje Konwencja Genewska z 1949 roku, a bywa z tym różnie...

PROPAGANDA (nie)przekupnych „zielonych”. Elektrownie węglowe najbezpieczniejszym i najstabilniejszym źródłem energii!

1

@Kgorecki2500 Nieznacznie Portugalia... Strzela ulubiony Portugol i cała LR szaleje!

1

Jacek Zieliński: "Liczę na błysk Cristiano Ronaldo."

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@betonito Szwajcaria! ;)

1

@Mixtape + Rafał "po co budować w Polsce, skoro jest w Niemczech" Trzaskowski

5

"Po co nam awans, skoro w Niemczech jest reprezentacja"

0

@VegetaPolska Dla mnie najbardziej irytujący jednak jest Gikiewicz.

0

A mogło być tak pięknie! ;(

0

C. Ronaldo pewnie szczęśliwy, że rozwiązał kontrakt. Oni już nawet z Marokiem nie potrafią wygrać!

2

Everyone's opinion matters
https://zapodaj.net/b31c36752e73a.bmp.html

6

Kurtua nawet lepiej teraz drybluje niż Hazard.

2

11 lat temu minęło od śmierci Garego Speeda. 27 listopada 2011 znaleziono jego ciało w przydomowym garażu. 42-letni selekcjoner Walii, były piłkarz m.in Leeds, Evertonu i Newcastle, powiesił się.

11

@mariosss20 Dlatego też jest ciekawy.

3

Kostaryka dzisiaj niszczycielem kuponów... ;)

4

Hiszpania > Kostaryka > Japonia > Niemcy. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comfortable_ Nie zmienia to faktu, że karny powinien być powtórzony. A wtedy bramka mogłaby paść, przebieg i wynik spotkania mógłby się zmienić. Ale nie o to mi chodziło. Tą obroną Szczęsnemu tutaj SPIJALI SOBIE Z DZIÓBKÓW, że ci, którzy mieli czelność realnie oceniać Szczęsnego, to hejterzy, a oni to zawsze mieli rację... XD

0

@adi7adi8 Milimetrowy spalony, to wciąż spalony! Albo robimy margines błędu, a potem margines błędu od tego marginesu. To samo z pozycją bramkarza przy karnym.

0

ŁYŻKA DZIEGCIU. Lewandowski MVP meczu z Arabią Saudyjską. Wyróżnienie to powinno trafić w ręce SZCZĘSNEGO, bo obronił rzut karny, bla, bla, bla.
A TERAZ FAKTY:

https://zapodaj.net/e1c5df64d4f24.bmp.html

https://zapodaj.net/238b6a8e3e200.bmp.html

„Podczas wykonywania rzutu karnego bramkarz do momentu kopnięcia piłki przez wykonującego rzut karny zobowiązany jest dotykać linii bramkowej przynajmniej jedną nogą,(…)”

Obrona Szczęsnego przy dobitce- przyznaję -ŚWIETNA, ale tyleż istotna, co gol po spalonym. Interwencja VAR-u i karny powinien zostać powtórzony. Szansa obrony powtórzonego karnego, niewielka. Łatwo zostać bohaterem gdy się oszukuje. HEJT? Nie, konstruktywna ocena.

0

@Emhyr Byle niemiaszki do domu!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Ying Na wojnę by nie poszli, ale pierwsi byliby do orderów! ;)

0

Ale Czesio naszych przygotował. Drugi mecz będą zaraz grać!

0

@Krzysztof1987 Zwycięzca grupy D (w której jest Francja) w kolejnej fazie turnieju zagra z drugą drużyną grupy C (w której jest Polska). I odwrotnie. Zwycięzca grupy C zagra z drugą drużyną grupy D.

4

Francuzi teraz się zastanawiają czy nie lepiej zając drugie miejsce w grupie D. ;)

0

@tomek8756 Remis, tj. strata punktów obu

1

MichniewczBall. Drugi mecz bez straty gola.

0

@derlysy1979 Meksyk miałby wtedy też 4 punkty, a przed nimi jeszcze mecz z Arabusami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?