11

A to ładne. Szacunek, że pamiętali o swoim byłym zawodniku.



"Rodzina Panathinaikos jest zdruzgotana przedwczesną śmiercią Igora Sipniewskiego, który zmarł w wieku zaledwie 47 lat."

2

@Zazinho Intruz (1946), Sokół maltański (1941),
Kryminalne, niedetektywistyczne: Szkarłatna ulica (1945), Kobieta w oknie (1944)

2

@Faro Nie rozumiem. Tajemnicą poliszynela jest, że Lewandowski chciał do Realu. Zatrudnił po to nawet nowego agenta. Wówczas Lewy był młodszy, to też cena była znacznie wyższa i temat upadł. Obecnie Real wciąż liczy mocno na Benzynę, a i nie kontraktuje już tak wiekowych zawodników. Imo w głowie Lewemu wykiełkowała myśl, gra i sukces w La liga = złota piłka. Stąd ta Barcelona.

3

@RomanHoffer Dokładnie. Ludzie niepełnosprawni, z defektami, a wydają się często jakby byli szczęśliwsi. Problemy zdrowych ludzi przy ich stają się małe, wręcz śmieszne.

0

@macio_944 Może piękni w portkach. Trudno żeby mieli swoje "graty" nosić na wierzchu po ulicy

0

@Transu96 Zapomnij. Elektrycznych zniczy już nie daję na grób. Zbyt szybko się traciły

0

Pomnik ładnie wymyty. Świeci się jak temu psu... oczy. Nowy bukiecik w wazonie. Lampki pozapalne. Na pierwszego gotów.

0

Z okazji tego pogańskiego "święta" ;)
https://zapodaj.net/b0307cc321c6f.jpg.html

0

Typowy Real, a nie... Wróć!

3

@22_LR Podczas wyborów na Węgrzech liberałowie, a D. Tusk swoją osobą na miejscu, wspierali Jobbik. Konfederacja przy Jobbik-u to banda lew**ów

0

@Comentateiro W rankingu FIDE gdyby patrzeć na poszczególne nacje to Węgrzy są wyżej niż Polacy. Tylko ten J.-K. Duda jakoś tutaj nie pasuje.

3

Sondaż. Czy Pani/Pana zdaniem Zachód, by obniżyć ceny energii, powinien złagodzić lub wycofać się z sankcji nałożonych na Rosję?
59,7% NIE; 15,9% TAK; 24,4% Nie mam zdania
https://www.rp.pl/polityka/art37165061-sondaz-zlagodzic-sankcje-wobec-rosji-by-obnizyc-ceny-energii-polacy-przeciw

W podobnym sondażu dla Polityki było to nie 59 a 75%. xDJednocześnie narzekania, że drożyzna. Polacy intelektualnie to dno i wodorosty, statystycznie.

Natomiast Węgrzy idą w przeciwnym kierunku. Ponad 70%.
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1413564%2Csondaz-wegrzy-zdecydowanie-przeciwni-sankcjom-nakladanym-na-rosje.html

0

"Przyjaciel do mojej ostatniej złotówki." xD Pierwszy raz słyszałem to powiedzonko. Bardzo życiowe...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AnnaMarianna Nie. Doda z "BARu" to 10/10. Ta dzisiejsza to już powoli starsza pani. Oczywiście chodzi mi o wygląd.

1

@Herato "10" G. Krychowiak...

0

@ranger3120 Proszę niech mi ktoś powie, że to tylko dowcip

1

@Herato Polska, a po fazie grupowej Argentyna

4

@Xwowrak Ludzie z dużych miast, z wyższym wykształceniem lubią się wywyższać kosztem tych z małych miejscowości. A sami często robią wiochę. Ekonomista musi przecież więcej wiedzieć i umieć niż taki ślusarz... xD A prawda jest taka, że "z miasta ście i du*pa ście".

0

@talizmo Jak się zaczęła pandemia covid-19? Zasługa tych świadomych zagrożeń naukowców. ;) Źle zabezpieczone laboratorium. Ale Jeśli wolisz wierzyć, że pandemię wywołał jakiś nietoperz z targu, to twoja sprawa.

Szury, którzy połączyli kropki? Przeczytaj sobie artykuł. Wypowiada się profesor, że takie badania to "zabawa z ogniem" i powinno się je zabronić.

"(...) myślą ze nadrobili 15 lat nauki lekarzy." Lekarze może uczą się zawodu 15 lat, bo są tacy tępi i tyle lat im potrzeba. Czasem to i tak za mało. Wczoraj, po raz kolejny, dowiedzieliśmy się jak dobrze są wykształceni ci nasi lekarze. 31-latek umarł na udar mózgu, tylko dlatego, że na początku był źle zdiagnozowany. Rodzina będzie pozywać SOR w Koszalinie. Szkoda, że lekarze nie odpowiadają własnym majątkiem. Dowiedzieliśmy się tylko dlatego bo pacjent był dziennikarzem. Codziennie takich sytuacji pewnie jest setki.

0

"80% śmiertelności"

Pracujący w Uniwersytecie Bostońskim zespół naukowców z Florydy i Bostonu wyizolował ze szczepu omikron białko, które łatwo się wchłania w i atakuje ludzkie komórki. Naukowcy przeszczepili ów białko do oryginalnego szczepu wirusa, który pojawił się po raz pierwszy w Wuhan na początku pandemii. Porównano jak myszy reagują na nową hybrydę w porównaniu do omikrona. Ani jedna spośród mysz zarażonych omikronem nie zmarła. Natomiast 8 z 10 mysz zainfekowanych hybrydą wirusa, omikronem-S, zmarło. „Człowiek to najokrutniejsze zwierzę.” Fryderyk Nietzsche. Nie wiem, ale pewno jedno z głupszych.

https://www.dailymail.co.uk/health/article-11323677/Outrage-Boston-University-CREATES-Covid-strain-80-kill-rate.html

Hipotetyczna sytuacja. Któryś z naukowców ma problemy osobiste. Może rzuciła go dziewczyna. Dopadła depresja. Nie jest w pełni skoncentrowany na swojej pracy. Wystarczy chwila nieuwagi. Coś sobie ubzdurał. Przykładowo, że Apokalipsa nadchodzi! Fanatyczni ekolodzy przeprowadzają jakąś akcję proekologiczną. „12 małp”, elegancki film! Póki tylko stoją z transparentami „Ratujcie misie polarne” wszystko jest w jak najlepszym porządku. Tak na marginesie, gdzie się podziały te nagie aktywistki? To były kampanie społeczne, które budziły w człowieku empatię! :)

0

Jan Urban... Ekspertem na klasyk. xD
Po co nam Lewandowski?! Mamy Arruabarrenę!

0

@draxidox Jeden zespół pewny siebie, nawet jak straci, to wie że i tak odzyska, a drugi z pełnymi gaciami, myli się w rozgrywaniu na własnej połowie. Zgadnij który?

0

@Pewex Tylko mental styknie.

1

@tomek8756 +1 "Oszukany przez elity 3RP"... XD Piękne!

1

Okładka Mundo... ;) Co to ma być?
https://zapodaj.net/4048883016c52.jpg.html
Pique do Dembele: "Może i odpadniemy z LM, ale i tak musisz mi wypucować..."

0

@arasz1819 + Puchar Gampera... ;)

0

0

@tristan87 Lepiej się sprawdza jako wahadłowy niż lewy obrońca. Do Interu by pasował aż miło. W Chelsea dobrze wykonywał wolne.

0

Co Wy, kurła, już wystawiacie białą flagę?! xD Benzema jest bez formy! Cień zawodnika z zeszłego sezonu. Więcej optymizmu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?