John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
A to ładne. Szacunek, że pamiętali o swoim byłym zawodniku.
"Rodzina Panathinaikos jest zdruzgotana przedwczesną śmiercią Igora Sipniewskiego, który zmarł w wieku zaledwie 47 lat."
2
@Zazinho Intruz (1946), Sokół maltański (1941),
Kryminalne, niedetektywistyczne: Szkarłatna ulica (1945), Kobieta w oknie (1944)
2
@Faro Nie rozumiem. Tajemnicą poliszynela jest, że Lewandowski chciał do Realu. Zatrudnił po to nawet nowego agenta. Wówczas Lewy był młodszy, to też cena była znacznie wyższa i temat upadł. Obecnie Real wciąż liczy mocno na Benzynę, a i nie kontraktuje już tak wiekowych zawodników. Imo w głowie Lewemu wykiełkowała myśl, gra i sukces w La liga = złota piłka. Stąd ta Barcelona.
3
@RomanHoffer Dokładnie. Ludzie niepełnosprawni, z defektami, a wydają się często jakby byli szczęśliwsi. Problemy zdrowych ludzi przy ich stają się małe, wręcz śmieszne.
0
@macio_944 Może piękni w portkach. Trudno żeby mieli swoje "graty" nosić na wierzchu po ulicy
0
@Transu96 Zapomnij. Elektrycznych zniczy już nie daję na grób. Zbyt szybko się traciły
0
Pomnik ładnie wymyty. Świeci się jak temu psu... oczy. Nowy bukiecik w wazonie. Lampki pozapalne. Na pierwszego gotów.
0
Z okazji tego pogańskiego "święta" ;)
https://zapodaj.net/b0307cc321c6f.jpg.html
0
Typowy Real, a nie... Wróć!
3
@22_LR Podczas wyborów na Węgrzech liberałowie, a D. Tusk swoją osobą na miejscu, wspierali Jobbik. Konfederacja przy Jobbik-u to banda lew**ów
0
@Comentateiro W rankingu FIDE gdyby patrzeć na poszczególne nacje to Węgrzy są wyżej niż Polacy. Tylko ten J.-K. Duda jakoś tutaj nie pasuje.
3
Sondaż. Czy Pani/Pana zdaniem Zachód, by obniżyć ceny energii, powinien złagodzić lub wycofać się z sankcji nałożonych na Rosję?
59,7% NIE; 15,9% TAK; 24,4% Nie mam zdania
https://www.rp.pl/polityka/art37165061-sondaz-zlagodzic-sankcje-wobec-rosji-by-obnizyc-ceny-energii-polacy-przeciw
W podobnym sondażu dla Polityki było to nie 59 a 75%. xDJednocześnie narzekania, że drożyzna. Polacy intelektualnie to dno i wodorosty, statystycznie.
Natomiast Węgrzy idą w przeciwnym kierunku. Ponad 70%.
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1413564%2Csondaz-wegrzy-zdecydowanie-przeciwni-sankcjom-nakladanym-na-rosje.html
0
"Przyjaciel do mojej ostatniej złotówki." xD Pierwszy raz słyszałem to powiedzonko. Bardzo życiowe...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AnnaMarianna Nie. Doda z "BARu" to 10/10. Ta dzisiejsza to już powoli starsza pani. Oczywiście chodzi mi o wygląd.
1
@Herato "10" G. Krychowiak...
0
@ranger3120 Proszę niech mi ktoś powie, że to tylko dowcip
1
@Herato Polska, a po fazie grupowej Argentyna
4
@Xwowrak Ludzie z dużych miast, z wyższym wykształceniem lubią się wywyższać kosztem tych z małych miejscowości. A sami często robią wiochę. Ekonomista musi przecież więcej wiedzieć i umieć niż taki ślusarz... xD A prawda jest taka, że "z miasta ście i du*pa ście".
0
@talizmo Jak się zaczęła pandemia covid-19? Zasługa tych świadomych zagrożeń naukowców. ;) Źle zabezpieczone laboratorium. Ale Jeśli wolisz wierzyć, że pandemię wywołał jakiś nietoperz z targu, to twoja sprawa.
Szury, którzy połączyli kropki? Przeczytaj sobie artykuł. Wypowiada się profesor, że takie badania to "zabawa z ogniem" i powinno się je zabronić.
"(...) myślą ze nadrobili 15 lat nauki lekarzy." Lekarze może uczą się zawodu 15 lat, bo są tacy tępi i tyle lat im potrzeba. Czasem to i tak za mało. Wczoraj, po raz kolejny, dowiedzieliśmy się jak dobrze są wykształceni ci nasi lekarze. 31-latek umarł na udar mózgu, tylko dlatego, że na początku był źle zdiagnozowany. Rodzina będzie pozywać SOR w Koszalinie. Szkoda, że lekarze nie odpowiadają własnym majątkiem. Dowiedzieliśmy się tylko dlatego bo pacjent był dziennikarzem. Codziennie takich sytuacji pewnie jest setki.
0
"80% śmiertelności"
Pracujący w Uniwersytecie Bostońskim zespół naukowców z Florydy i Bostonu wyizolował ze szczepu omikron białko, które łatwo się wchłania w i atakuje ludzkie komórki. Naukowcy przeszczepili ów białko do oryginalnego szczepu wirusa, który pojawił się po raz pierwszy w Wuhan na początku pandemii. Porównano jak myszy reagują na nową hybrydę w porównaniu do omikrona. Ani jedna spośród mysz zarażonych omikronem nie zmarła. Natomiast 8 z 10 mysz zainfekowanych hybrydą wirusa, omikronem-S, zmarło. „Człowiek to najokrutniejsze zwierzę.” Fryderyk Nietzsche. Nie wiem, ale pewno jedno z głupszych.
https://www.dailymail.co.uk/health/article-11323677/Outrage-Boston-University-CREATES-Covid-strain-80-kill-rate.html
Hipotetyczna sytuacja. Któryś z naukowców ma problemy osobiste. Może rzuciła go dziewczyna. Dopadła depresja. Nie jest w pełni skoncentrowany na swojej pracy. Wystarczy chwila nieuwagi. Coś sobie ubzdurał. Przykładowo, że Apokalipsa nadchodzi! Fanatyczni ekolodzy przeprowadzają jakąś akcję proekologiczną. „12 małp”, elegancki film! Póki tylko stoją z transparentami „Ratujcie misie polarne” wszystko jest w jak najlepszym porządku. Tak na marginesie, gdzie się podziały te nagie aktywistki? To były kampanie społeczne, które budziły w człowieku empatię! :)
0
Jan Urban... Ekspertem na klasyk. xD
Po co nam Lewandowski?! Mamy Arruabarrenę!
0
@draxidox Jeden zespół pewny siebie, nawet jak straci, to wie że i tak odzyska, a drugi z pełnymi gaciami, myli się w rozgrywaniu na własnej połowie. Zgadnij który?
0
@Pewex Tylko mental styknie.
1
@tomek8756 +1 "Oszukany przez elity 3RP"... XD Piękne!
1
Okładka Mundo... ;) Co to ma być?
https://zapodaj.net/4048883016c52.jpg.html
Pique do Dembele: "Może i odpadniemy z LM, ale i tak musisz mi wypucować..."
0
@arasz1819 + Puchar Gampera... ;)
0
Pique... xD
https://zapodaj.net/863b43e5bc2df.jpg.html
0
@tristan87 Lepiej się sprawdza jako wahadłowy niż lewy obrońca. Do Interu by pasował aż miło. W Chelsea dobrze wykonywał wolne.
0
Co Wy, kurła, już wystawiacie białą flagę?! xD Benzema jest bez formy! Cień zawodnika z zeszłego sezonu. Więcej optymizmu!