John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezła zmiana Panie Ancelotti!
0
Alaba. Pierwsze dotknięcie piłki i gol...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PolskiBarcelonista10 Więc po co ława, skoro i tak nie chcieli ryzykować...
0
Mecz z Salernitaną, a Nicola tylko ławka. Ze składu wygryzł go gościu, który cały poprzedni sezon przesiedział na L4. Zalewski kolejny wielki talent, zbawca polskiej piłki...
Sаlеrnіtаnа vs Rоma 0:1 po golu Cristante (33')
3
"Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę." Mateusz 6, 2
9
Wartościowe cytaty.
[toast] "Za alkohol! Przyczynę i rozwiązanie wszystkich życiowych problemów"
Homer Simpson
2
@Comentateiro Skład LFC w I połowie:
1. Alisson Becker, 80. Tyler Morton, 52. Isaac Mabaya, 19. Harvey Elliott, 28. Fabio Carvalho, 14. Jordan Henderson, 12. Joseph Gomez, 9. Roberto Firmino, 47. Nathaniel Phillips, 88. Luke Chambers, 23. Luis Diaz
Skład ManU w I połowie:
1. David De Gea, 20. Diogo Dalot, 8. Bruno Fernande, 9. Anthony Martial, 2. Victor Nilsson,39. Scott McTominay,19. Raphael Varane,10. Marcus Rashford, 23. Luke Shaw, 25. Jadon Sancho, 17. Fred ;)
6
Wchodzi Darwin Nunez. Pierwszy mecz w barwach LFC
1
@MesQueUnClub96 Całkowicie niepotrzebny trud! Jeden już jest "w domu", a imię jego Sergi.
0
@Jakchcesz Barcelona jest w ostatnim czasie jak "dom publiczny"? Nowe nie znałem.
5
@Eto'o9 R10 Rozumiem, że wg Ciebie my mamy się samobiczować za 400 osób, za Jedwabne. Natomiast wnuczków, prawnuczków, tych co wymordowali 60 tyś. Polaków, mamy po rączkach całować. Broń Boże nic nie mówić o jakimś Wołyniu. A niech żyją sobie na koszt polskiego podatnika!
4
79. rocznica RZEZI wołyńskiej, ale filmu "Wołyń" Smarzowskiego w państwowej puścić nie wolno...
Obraziliby się nowi goście/lokatorzy/gospodarze! [niepotrzebne skreślić]
0
@Foton 75 lat, to już darmowe leki mu się należą.
1
@Sau_Ron silencer?
1
@Kondziubarca Warto. Smuda wolał od Lewandowskiego.
0
Gdyby transfer R. Lewandowskiego do Barcelony się nie powiódł, można by Hernana Rengifo. Piłkarz jak najbardziej do wyciągnięcia.
2
@Encore Gdyby nie chodziło o Michniewicza, a o Fornalika, Brzęczka bądź kogokolwiek spoza kręgu zaprzyjaźnionych z warszawką czy nielubianych przez pana redaktora, Stanowski pierwszy pisałby felietony, twitty jaki to zły PR dla reprezentacji Polski, nie zostawiłby suchej nitki na selekcjonerze.
5
@Medium Stallone nieźle się trzyma. Chłop 75 lat, a wygląda jakby mógł pozamiatać jeszcze niejednym młodzikiem.
1
@MesQueUnClub96 Zawsze wyciągną na człowieka jakieś brudy, nawet jak chce być dobry...
0
53,99 PLN za 1L Finlandii w biedrze jeszcze tylko dzisiaj i jak który niewierzący, to i w niedzielę. Niby promocja, ale ja wiem komu to zawdzięczamy. Dziękuję Panie Premierze MORAWIECKI i Wam dobrzy ludzie z Jeronimo Martins, z ojczyzny najlepszego piłkarza w historii, Cristiano Ronaldo. TARCZA antyinflacyjna DZIAŁA!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 "Kurczak" to gołębie, a "wołowina" szczury bądź bezpańskie koty.
1
@jordus100 xD I vice versa
0
@Karokilla Dopuszczasz możliwość, że u kobiety, która zdecydowała się na zabieg aborcji, może się po nim "odezwać" sumienie. Może żałować tego co zrobiła. Co może się negatywnie odbić na jej psychice?
Kat w tym przypadku to z mojej strony taki nie ładny skrót myślowy. Gwałciciel ją zgwałcił. Wyrządził jej niewyobrażalną krzywdę. W wyniku gwałtu zaszła w ciążę. Teraz ona będzie mogła odegrać na nim i usunąć (= zabić) jego, gwałciciela, dziecko. Słynne: "on ją zgwałcił, a ona musi jeszcze urodzić mu dziecko". Błędne myślenie. Dziecko niczemu nie zawiniło.
2
@Tasde
Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie.
5
@jacobFCB Zgodzę się, że disco polo to muzyka niskich lotów, ale do zabawy najlepsza.
0
@Messiah10 Gdyby ktoś pytał: Kiedy to było?
*
Gdy Robben jeszcze miał włosy na głowie, znaczy dawno.
1
@jordus100
Sąd z przewagą liberalnych sędziów utrzymałby obowiązujące orzeczenie. Orzeczenie odbierające poczętemu dziecku podstawowe prawo, PRAWO DO ŻYCIA.
Wyrok sądu uderzy w najbiedniejszych... Skoro są biedni, to po co robią dzieci? Pierwsza myśl, nieodpowiedzialność. Za co chcą te dziecko, dzieci utrzymać? Ludzie, nie powiem bogaci, tylko tacy, którzy mają w swoim życiu wszystko na właściwym miejscu mają najczęściej jedno, max dwoje dzieci. Natomiast biedny, bo jest biedny, to musi bezmyślnie iść w masówkę...
Przez odpowiedzialność miałem na myśli, teraz przed stosunkiem strona/y się zabezpieczą, pomyślą kilka razy za nim z kimś nieodpowiednim pójdą do łóżka. Było pomyśleć przed, a nie tą aborcją "zamiatać pod dywan". Czytam jednak i wnioskuję, że Ty wolisz "hulaj dusza, piekła niema", czyli bez zastanowienia, bez zabezpieczeń, z kimkolwiek, okazjonalnie, chorób nie ma, a i zobowiązań też, bo aborcja...
Na pewno 17-latce, która zaszła w ciążę w wyniku gwałtu, w traumie ulży jeśli sama odbierze prawo do egzystencji drugiemu człowiekowi. Ofiara zmienia się w kata. Trochę takie schadenfreude.
Musiał bardzo cię zaboleć mój komentarz, skoro idziesz w ad personam? Skąd wiesz, że mi coś w życiu nie wychodzi? Komunikat! Mam się w tej materii bez zarzutu i 0 zł alimentów. ;)
5
@Gaucho Kounde, bo sprawdził się w La liga.
1
@vangoor Borówka to jagoda na sterydach. Bez różnicy.