1

@vangoor Nie! Lody na patyku Marletto, jagodowe w białej czekoladzie. Podziękujesz mi później.

0

@Luciano99 Mam wątpliwości czy te curriculum jest wiarygodne.

1

@tomek8756 W SN najwyższym przewagę głosów mają sędziowie tzw. konserwatyści, to i głosują/orzekają zgodnie ze swoimi poglądami. Myślicie, że gdyby było odwrotnie, sąd nie orzekałby "skręcając w lewo"? Oczywistość.

Zwycięstwo demokracji! W każdym stanie o dostępności aborcji będą decydować jego mieszkańcy wybierając oficjeli, którzy będą przedłużeniem ich przekonań.

Taka zmiana w prawie wymusi na ludziach większą odpowiedzialność za swoje czyny.

0

@kkbarca Te darmowe transfery to tylko z nazwy. Premia dla piłkarza, premia dla agenta/ów i oczywiście premia dla dawcy nasienia, tatusia... Pewnie też i wyższa tygodniówka.

4

!Ousmane Dembélé podpisze kontrakt z PSG!
Wróć!!! Nie z P$G, a z New York Kniks. Nie Dembélé, a Dieng. Ale Francuz? Ano tyż!

1

39,99 PLN 1 kg kawy ziarnistej expresso/creme pod nazwą… RL9. + Flaga reprezentacji Polski. W prezencie od Roberta rzecz jasna! Robert Lewandowski ma potężną wartość marketingową i merchandising to dla niego dodatkowe źródło dochodu. GRATULUJĘ! Zapewne każdy chciałby znaleźć w podobnym położeniu, ale bez przesady. Potrafię zrozumieć sprzęt sportowy, odzież, żywność dla prowadzących aktywny tryb życia, cokolwiek związanego z piłką nożną bądź szeroko pojętym sportem, ale kawa… Lewy chyba nie biduje. Naprawdę musi aż tak wyciskać tą cytrynę do ostatniej kropli? Wszędzie wstawi swoje nazwisko? Za chwilę będą ręczniki kuchenne RL9. „Jakich ręczników kuchennych używa Robert LewandowskI, zadajesz sobie pewnie pytanie? Teraz i Ty możesz poczuć się w kuchni jak najlepszy strzelec w historii polskiej reprezentacji! Za jedyne…”. Tak wiem, że sportowcy reklamują swoim nazwiskiem wiele produktów nie związanych stricte ze sportem, przykładowo elektronikę, perfumy. Imo po prostu trzeba mieć granicę.

Czy była kawa od Roberta w wersji dla Ukraińców z flagą Ukrainy? Nie. Może istnieje, ale w Kauflandzie nie było.

0

@DonAndrzejos Taki sobie. Młody Cruise i jeszcze wówczas młoda Elisabeth Shue.

1

@Mario96w Njet, do drzewa na Marsie ktoś pieska przywiązał i zostawił.

1

1

W plebiscycie Golden Boy dziennika Tuttosport w głosowaniu internetowym póki co:
1. E. Camavinga (Fra) 54489 głosów (37,3 %);
2. P. Hincapié (Ecu) 38302 głosów (26,2 %);
3. P. Gavi (Spa) 15290 głosów (10,5 %);
4. N. Zalewski (Pol) 13552 głosów (9,3 %);
5. Illia Zabarnyi (Ukr) 4116 głosów (2,8 %).

Głosowanie: https://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2022/06/14-93803020/vota_il_golden_boy_2022_ecco_la_lista_dei_100_candidati

3

@Jacu327 Jan Laguna

0

[SPOILER Z "NA KRAŃCU ŚWIATA"] Nauczyciel wyjeżdża na urlopie świąteczny. Trafia do miasteczka. Czas mu konsumuje m.in hazard, pijaństwo i narkotyki. W pewnym momencie, mimo, że sam już chce, trudno mu się stamtąd wydostać.
W filmie jest scena polowania nocą na kangury. Oglądając film pierwszy raz myślałem, że to fałszywka. Sprawny montaż. Fragment prawdziwego polowania przeplatany z przesadzoną fałszywką. W internetach piszą, że zatrudnieni do sceny polowania we filmie sobie popili i "dali czadu"... BESTIALSTWO niesamowite.
Ogólnie o ten film w wersji lektorskiej trudno w internecie, więc jak ktoś jest zainteresowany: KANAŁ RED CARPET, dzisiaj 21.50.

5

Kilka osób ma ból d**ska chyba o ten 1 mln i ZPLR BI. Czekał/li aż BI napiszę wg nich za dużo... Żeby móc rozpocząć jazdę! No i się trafiło... "(...) spocona"... Serio?! Nawet z kontekstu twitta wynika, że to nie jego słowa. Jak się ma 0 argumentów, to się czepia słówek. Na te owsiki zw. ZAWIŚCIĄ, to i czosnek nie pomoże! ;) Poza tym niech pierwszy rzuci kamieniem, który/a nie wklejał/a linka do czyjejś wypowiedzi z tt!

1

@FC1899Barca Myślałem, że prezesa Kaczyńskiego. xD

0

Ciekawe co będzie z tym Greenwood'em. Dobry grajek, obunożny. W Anglii odlecieli na punkcie MeToo, więc w United już pewnie nie zagra. Tani by był. Tylko jakby zareagowali sponsorzy klubu, takie Nike przestało go sponsorować.

0

@Gaucho gol z P$G

4

@bartas97 22.11 przegrana, 26.11 wygrana, 30.11 żenująca porażka.
1. Argentyna 9 pkt.
2. Meksyk 6 pkt.
3. Polska 3 pkt.
4. Arabia Saudyjska 0 pkt.

2

@MesQueUnClub96 Wiadomość dla mojego oficera prowadzącego.

1

@Kgorecki2500 Mecz miał być w Moskwie... 50/50

4

Zaryzykuję tezę, że gdyby nie inwazja Rosjan na Ukrainę, Polska nie awansowałaby na mistrzostwa świata w Katarze.
Благодарность Президенту Российской Федерации Владимиру Владимировичу Путину.

8

Top Gun: Maverick może zostać wycofany z kin przez prawa autorskie. Top Gun, oryginał z 1986 roku oparto na artykule w California magazine z 1983. Twórcy "jedynki" oczywiście zakupili prawa do historii od autora artykułu, ale rodzina autora twierdzi, że licencja wygasła po 35 latach w 2018 roku. Wytwórnia Paramount twierdzi, że prace nad filmem zaczęły już w 2018 roku. Jednak zdaniem powodów miało to miejsce w 2019.

1

@dawidor9 dąb Chrobry...

1

@koksik2700 Dobrze, że we Włoszech a nie w Polsce. U nas na 100% znalazłby się jakiś idiota, który by je podpalił.

2

@ranger3120 74 chyba

1

Gdyby w tenisie był Szkot grający w kilcie, też byłoby tyle zbliżeń i slow motion?

1

Derek Chauvin w spódnicy. I to z Polski. Jak mi wstyd jest teraz... ;(

1

@Ironman Byle nie Magdalena Środa.

14

Ale wylało szambo białej supremacji. Ja w Ciebie Coco wierzę. Tobie się to zwycięstwo należy w ramach reparacji. Za niewolnictwo! Za siedzenie z tyłu autobusu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@hayek Zapachniało Korwinem ;)

1

Pique niewinny! Ona winna. Ona...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?