6

@tobiasson92 Ciężko nazwać jakąkolwiek decyzję Polski ludowej za wiążącą. Pytanie, czy uchwała podjęta jednoosobowo (przez Bieruta) nie ma wad prawnych?! Ponadto Polska wówczas nie była państwem suwerennym, tylko niemal "16 republiką".

Osobiście bardzo mnie dziwi i smuci, że są w Polsce Polacy, którzy bagatelizują konieczność zadośćuczynienia przez kraj oprawców (NIEMCY) krajowi ofiar (POLSCE) za wymordowanie milionów jej obywateli, zrabowanie i zniszczenie kraju. Przykładowo, pewnie jesteś świadom jakie ceny osiągają dzieła sztuki, antyki na aukcjach, prawda? Jaki rachunek powinien być wystawiony za zniszczenie PRZEZ NIEMCÓW Zamku Królewskiego w Warszawie. Siedzibę polskich królów. Tego nie sposób oszacować.

Jakoś nic nie przeszkadzało Niemcom zapłacić w 2010 roku Francji i W. Brytanii ostatnią ratę odszkodowań za I WOJNĘ ŚWIATOWĄ prawie 100 lat po jej zakończeniu...

0

Sprzedać wszystkich! Kupić wszystkich!

10

@Emhyr Mocna kandydatura do nagrody Darwina!

4

Michaił Gorbaczow zmarł w wieku 91 lat. W uproszczeniu, ten z "Ameryką" na czole.


2

@supraomnes1Ucierpiałby jego PR, "marka". Taki piłkarz tylko w Lidze Europy... ;) Może to ego. Rekord bramek w LM, a Messi dość blisko.

Jak CR7 odejdzie z MU, to najbardziej będzie się cieszyć klubowa księgowa. Szatni pewnie też ciąży ta primadonna.

0

@qchulainn Dzięki! Jakie przestępstwo popełnić?

0

@MESSIah16 "America's got talent"? Myślałem, że Polska ma talent... Szybko można zmienić obywatelstwo w dzisiejszych czasach, a i pewnie niewiele znaczy. No chyba, że się jest przestępcą. Można uciec do ojczyzny II.

0

@Bobert_Kubicki Jeśli wolisz trenera, który przepis gry młodymi Polakami w Ekstraklasie nazywa, tu cytat, "osłabianiem drużyny", to proszę bardzo.

1

@KrychaFCB Śmiech to zdrowie!

0

Ani trochę mi nie żal, że Raków Częstochowa odpadł. Trener PAPSZUN, właściwie manager, bo taka jest jego rola. On chce wyłącznie gotowców. Nawet PROBIERZ miał/ma lepszy stosunek do stawiania na młodzieżowców, a i Polaków również niż "trener" Rakowa.

4

@Criss18Barca Pewnie ze 7, 8. Teraz piwo wywołuje u mnie wstręt. Lepsza czyściocha.

1

@hayek Z PiSu? Ponownie wystawiliby K. Płażyńskiego.

W punkt. Ładnie to nazwałeś. "Akt szacunku". Oto mi właśnie chodziło.

9

@macio_944 Lewicowi obrońcy PO zawsze na posterunku?! xD

4

TAK! Prawda to,że PO i PiS różnią się diametralnie:
*
PO: Marka Rosiaka, polityka PiS, zabił 19.10.2010 członek Platformy Obywatelskiej Ryszard Cyba. Zaraz po zatrzymaniu ponoć twierdził: "Chciałem zabić Kaczyńskiego, tylko za małą broń miałem".
https://tvn24.pl/polska/chcialem-zabic-kaczynskiego-tylko-za-mala-bron-mialem-ra212595-3596831
PiS: nikt
*
PO: W tragicznych okolicznościach ginie Prezydent Lech Kaczyński. PO wystawia swojego kandydatach do przedterminowych wyborów prezydenckich.
PiS: Zamordowany zostaje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. PiS nie wystawia swojego kandydata do przedterminowych wyborów w Gdańsku uznając, że powinien piastować je współpracownik ŚP P. Adamowicza. Chociaż P. Adamowicz uzyskał reelekcję w 2018 w II turze wygrywając z kandydatem właśnie PiS, Kacprem Płażyńskim
https://wiadomosci.wp.pl/pis-nie-wystawi-wlasnego-kandydata-w-wyborach-uzupelniajacych-na-prezydenta-gdanska-informacje-wp-potwierdzil-kaczynski-6338919355516545a

0

@ef "Zwykły Kowalski jak weźmie ciągiem swoje wolne to też wyjdzie z półtora miesiąca wolnego (...)"
Dobry dowcip. Spytaj kasjera czy wydadzą mu tak wolne... ;)

"jest to tak naprawdę jeden z trudniejszych i ważnych zawodów"
Uczyło mnie sporo nauczycieli. Imo niewielu dobrych i wielu złych. Różni ludzie I różne powody mojej ich oceny. Jednak zawsze jedną cechę mieli wspólną, co widzę czytając twój komentarz nie zanikło wśród przedstawicieli tej grupy zawodowej, mianowicie przekonanie o swojej "wyższości".

5

Bałwanek tylko na trybunie i od razu ManU 3 pkt.

0

115 113 dla AJ 115 112 dla Usyka 116 112 dla Usyka

1

Niezła odpowiedź Usyka na dobrą rundę AJ

0

@Qlewer Wielka szkoda, mógł być mistrzem świata.

3

Lenox Lewis wytarłby Joshuą podłogę, a Usykiem wypolerował.

1

@MesQueUnClub96 Przypomina mi gościa z Questa, tylko ten Joshua do Van Damma nie podobny

0

@Medium Thank you, sir!

0

Ten Usyk wygląda jak jakiś mongoł

2

Let's get ready to rumble!

0

Jak niby on chciał strzelić ten karny? Niemal bez rozbiegu!

0

@kuz A nie Biały Rosjanin? Big Lebowski fajny film. ;)

1

40g czystej + 40g kahuli + 40g śmietanki

0

@yoodash Gorszy z piłką przy nodze od Iniesty, a od Xavi'ego gorszy w rozgrywaniu

0

"Starego misia na sztuczny miód się nie weźmie", a ludzie się śmieją ze Szpaka.

0

Rocznikowo 37 lat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?