0

@JordiAlbion Całowaliby po rękach emira.

1

Zaloty do Mbappe średnio się udały. Może P$G teraz wyciągnie kogoś z Realu w ramach rewanżu.

3

Here we go again!
https://edition.cnn.com/2022/05/19/health/what-is-monkeypox-virus-explainer-wellness/index.html

https://www.cnbc.com/2022/05/20/what-is-monkeypox-and-how-dangerous-is-it-cases-are-rising-globally.html

https://tvn24.pl/swiat/malpia-ospa-dotarla-do-niemiec-podejrzane-przypadki-w-holandii-coraz-wiecej-chorych-w-europie-5718223

https://www.tvp.info/60259519/malpia-ospa-atakuje-w-europie-kilkadziesiat-przypadkow-zarazen-sluzby-medyczne-apeluja-do-homoseksualnych-mezczyzn

Zdrowie jest najważniejsze! Zwłaszcza teraz polskie państwo ma obowiązek zapewnić każdemu swojemu obywatelowi dostęp do opieki zdrowotnej. Dopóki rząd nie zabezpieczy u producenta odpowiedniej ilości szczepionek i większość Polaków nie zostanie zaszczepiona- nie widzę innego rozwiązania -powinniśmy zamknąć gospodarkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obowiązkiem każdego jest zadbanie o zdrowie swoje i swoich najbliższych. WspierajMY się nawzajem! :)

0

Niech się buja ten Gabryś. Frajer. Po przetopieniu pewnie same skwarki.

0

@YouTuber brazylijski Ronaldo; M. Jordan; M. Tyson; R. Federer; W. Gretzky, nie zawracam sobie uwagi świetlicowym sportem; brak

1

@Sysia11 Za 300 mln € bonusu sprzedałbym własnego ojca. Serio, nawet powieka by mi nie drgnęła.

2

@ranger3120 chyba matriarchat

15

@Janas11224 Zdobycie czterech LM? :(

4

Przez żółwia kolejna opcja ucieka RM.

0

@Kengo ""Nie zadzwonili do (...)" Piękna odpowiedź Pani McGillis. Niektórzy nie potrafią się starzeć z godnością. Zachowują się jak nie na swoje lata. Przykład z naszego, polskiego podwórka? Ten 58-letni nastolatek Kuba Wojewódzki.

Dieta, trening, tak. Operacje plastyczne? Nie ma mowy.

1

@hayek Tak jak sprawiedliwość w sądach... ;)

0

@kapibara Dla Mbappé odpuścili sobie ostatecznie Norwega, a terez Francuz da im kosza. xD Niby dwie takie gwiazdy w zespole to za dużo... Lewandowski tyle razy, bez skutku, przymierzany do Realu, za chwilę w Barcy. Imo będą się bujać jak najdłużej z Benzemą do kopiując mu piłkarzy na ławę à la Mariano, a w 2024 kupią Endricka z Palmeiras.

0

@Vampir707 Mentalność plemienna odgrywa ogromną rolę.

17

Porządne chłopisko.


0

Dyskusja o niestrzelonym przez Ramsey'a karnym. Prowadzący studio pyta Kenny Miller'a o zdanie, że Ramsey przyszedł do Rangersów żeby zrobić różnicę przecież... ;)

Poniekąd zrobił

10

Człowiek myśli, że ogarnia angielski. Potem do wywiadów podchodzą Szkoci...

0

150 pkt. dla Kamady

1

A gdyby tak karny bronił bramkarz drużyny strzelającego. Trudniej byłoby przecież strzelić. Z pożytkiem dla widowiska

0

@Transu96 kasztelanie :P

0

@Colon "Co wolno wojewodzie, to nie tobie (...)". Każdy się myli.
"Ciężki orzech do zgryzienia"

0

@Peszko07 Kiepska minister klimatu i środowiska.

1

@domin682 Bez nerwów. Uwierz mi, bywają tu gorsze, pozostawione bez reakcji...

0

@kkbarca Hazard, Kaka, Mariano, Woodgate

0

@domin682 Eee Powiedziałbym, że komentarz wagi piórkowej.

1

Laporta kalkuluje. Czy premia dla Dembele i jego agenta, to będzie mniej niż koszt transferu nowego zawodnika na miejsce Francuza + oczywiście premia za podpis dla tego zawodnika i prowizje dla pośredników. Sami sobie winni. Było przedłużać wcześniej umowę, a nie czekać do ostatniej chwili.

Trochę będzie wstyd, że zawodnik za ponad 100ml odchodzi na zasadzie wolnego transferu...

5

Potwierdzam, byłem tymi rękoma.

7

@Kgorecki2500 D. TUSK: "Nie ma żadnej ideologicznej przesłanki, by mówić kategorycznie "nie" inwestorom z jakiegokolwiek kraju, także z Rosji". Źródło chyba wiarygodne?! ;)
https://tvn24.pl/biznes/najnowsze/tusk-nie-ma-przeslanek-by-mowic-rosji-nie-ra165863-4395777

To, że ówczesny premier D. Tusk chciał sprzedać Lotos Rosjanom to niezaprzeczalny fakt. PiS sprzedał 400 stacji paliwowych Lotosu MOL'owi tylko dlatego, że taki był wymóg Komisji Europejskiej przy przejęciu Lotosu przez Orlen. Przepisy antymonopolowe UE... PiS wolał sprzedać Węgrom niż Niemcom czy Francuzom. Co jest zresztą teraz na rękę opozycji! "Ooo widzicie PiSowe sprzedali spółce rosyjskiej!" xD

0

@draxidox To będzie dla "nowych" klientów banku bądź na nowe środki. "Starego" klienta mają w "D".

0

@Emhyr Odznaczyłeś ukaranego banem użytkownika! USUŃ.

1

@YouTuber LFC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?