John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrychaFCB Jasne, bo młoda. Shakira to już starsza pani.
0
@SamuraJack Do albumu, który miał na okładce polską mapę ;)
0
@maroon U nas było jedne przy liceum
3
Za szczyla szliśmy pokopać bal na tartanie przy liceum. Wówczas poblisku w okolicy były wyłącznie betonowe boiska. Nie było JAK TERAZ! Przy każdej szkole, na każdym osiedlu boisko tartanowe. Kawałek drogi trza było iść. Czasami ktoś jechał sobie na rowerku i potem tam na miejscu rowerem jeździł po tym tartanowym boisku. Kilka minut i było słychać: „nie jeździć rowerem”, „rower z boiska”. Dzień dzisiejszy. Idę sobie chodnikiem, a z boku wydzielona ścieżka rowerowa. Z CZEGO? No z tartanu kurła. Oczywiście! Teraz to już się nie niszczy… To chyba jest tak jak z tym kiedyś: „nie siedź za blisko telewizora, bo wzrok sobie zniszczysz”. Dzisiaj natomiast te, niemal przyklejone do oczu, okulary VR są całkowicie bezpieczne… Oczywiście! Czemu ten post ma służyć? Po prostu wk*****ją mnie te ch**e na rowerach. Nie dość, że za****li mi pół chodnika, to ja muszę chodzić po twardej kostce, a oni po miękkim jadą.
2
@kuz Więc Messi jest wychowankiem Newell's Old Boys, a Iniesta Albacete...
1
Widząc, że negocjacje ws. przedłużenia umowy Gavi'ego nie przynoszą skutku, Pique rozpoczął bezpośrednie "rozmowy" z jego rodziną, a konkretniej z mamą zawodnika. ;)
https://thesportsgrail.com/gerard-pique-said-to-be-cheating-on-shakira-with-the-mother-of-pablo-gavi-as-both-are-headed-for-a-split/
0
Nie oglądałem meczu. Znam wynik. Warto obejrzeć mecz dla samej gry? Czy tradycyjna laga na Lewandowskiego...?
2
@nwchades Względem tych darmowych przejazdów. Gdy się okazało, że korzystają z nich Ukraińcy, którzy już od lat mieszkają w Polsce xD, szybko się zreflektowano i teraz Ukraińcy muszą udowodnić, że przekraczali granicę po wybuchu wojny. Mała rzecz, ale jakoś nie byli w porządku żeby płacić za zwykły bilet...
Osobiście bym się zamienił! W Polsce Ukrainiec ma się lepiej teraz niż Polak.
0
@endriuuu2 Imo PO czy Konfa by to lepiej rozegrały. Z zupełnie innych powodów. Na pewno nie machałyby tak szabelką jak PiS.
0
@thorin Bez porozumienia z USA Polska już oferowała, że odstąpi Ukrainie migi. Nie doceniasz naszych.
4
Było? Biden nie zgadza się na wysłanie rakiet dalekiego zasięgu na Ukrainę, mimo żebrów Zelensky'ego.
https://nypost.com/2022/05/30/biden-rejects-ukraine-long-range-rocket-request/
Nie zdziwiłbym się gdyby nasi "umiłowani" rządzący wysłali na Ukrainę wyrzutnie polskiej armii. Wcześniej zakupione po zawyżonej cenie od naszych amerykańskich najprawdziwszych przyjaciół. Jeśli kiedykolwiek dojdzie do konfliktu zbrojnego między Polską a Ukrainą przynajmniej będą JołkiPołki wiedzieć z czego do nich strzelają. Rekompensata od Ukrainy? Całe 0 zł! W hrywnach rzecz jasna.
0
Zdaniem Rio Ferdinanda gol na konto van Dijka. Mógł i powinien szybciej dojść do F. Valverde.
1
@Puskas1 Chapeau bas!
1
Gratulacje dla Realu Madryt.
0
Gratulacje dla kolesia, który zagrał 100ówką po pierwszym meczu z City na wygraną RM w LM.
0
12.03: Dziewczyna z sali 112 dzwoni na 911.
12.10: Dziewczyna oddzwania. Mówi, że jest kilka osób martwych.
12.13: Dziewczyna dzwoni ponownie na 911.
12.16: Dziewczyna dzwoni po raz kolejny. Mówi, że 8-9 uczniów jeszcze żyje.
12.19: Inna osoba dzwoni z sali 111.
12.21: W ciągu telefonu słychać trzy strzały.
12.36: "Strzela do drzwi" mówi dzwoniący.
12.43 & 12.47: "Proszę wyślijcie policję".
!12.51!: Oficerowie wyprowadzają dzieci.
Jezu jak ja się cieszę, że Amerykanie uczą nas tzn. swoich polskich odpowiedników procedur postępowania...
0
@paweldunajecfcb Zdrówka! Btw szczepionki wg najnowszych badań mają 15% skuteczności.
0
Pogoda pod psem
0
@lucas/catalan Trzeba byłoby najpierw ustalić, co oznacza tag banderowca. Banderowca, który mordował Polaków w 1943 czy współpracował z nazistami jak dla mnie ≠ dzisiejszemu Ukraińcowi ślepo zapatrzonemu w mit S. Bandery. Czy idiota, który świętuje w lesie 20.04, maluje szubienicę z gwiazdą Davida jest na równi z nazistą z lat 40tych... Raczej nie.
0
@VbamboeB Zapewne poród wiele cię kosztował.
3
Wszyscy złożyli życzenia swoim osobom rodzącym?!
2
@macio_944 Żyć przeszłością? Tak i nie. Gdyby ktoś Tobie coś zrobił złego, zapomniałbyś z miejsca gdy jemu dzieje się źle? Pewnie nie, dla własnego dobra, gdzieś "z tyłu głowy" miałbyś to w pamięci. Pamiętałbyś na co tą osobę "stać"...
Mamy 2022 rok. Co roku marsze żywych. Czemu Żydzi pamiętają? I więcej, wykorzystują to politycznie. Może i dobrze przynajmniej nikt o tym nie zapomni! Dlaczego Polacy mieliby nie wykorzystywać zbrodni na narodzie polskim? Szanujemy się albo nie. My za swoje mamy przepraszać, a nas nie...
Następne pokolenia Ukraińców nie są bezpośrednio winne, co robili ich dziadowie, ale część z nich jest beneficjentami, a wszyscy uznają ruch UPA i Banderę za bohaterów Ukrainy. Mit założycielski kraju.
3
@AdamaTraore Tego nie powiedziałem, ale warte jest zauważenia jacy byli Ukraińcy w stosunku do swoich sąsiadów Polaków. Dużo Polaków zapomniało o Polesiu.
1
@AdamaTraore A może by tak odnieść się też do wpisu, który skomentował M. Pudzianowski?
1
Zaczyna się konwencja programowa Koalicji Obywatelskiej (KO) na KinoTV. Polecam!
7
@tomek8756 Nitras kuła... S. Niesiołowski przy nim to wzór wychowania.
1
@ArcziArtt Ronaldo, Eto'o, Suarez. W tej kolejności.
3
Całkiem niezła ta Amber Heard. "I znowu zapadła ciemność" na KinoTV.
1
@RosjaninBut Rosja ma 6 tyś głowic nuklearnych. Putin rządzi Rosją właściwie bez przerwy od 2000 roku. Nie użył ich i nie użyje. Natomiast ktoś nowy stanowi niewiadomą. Odsunięcie od władzy Hussein'a było błędem, Kaddafi'ego tak samo.
0
Chcielibyście żeby szejk czy tam jakiś radża kupił polski klub i łamał FFP?