John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@John_Doe [edit] Powinno być: "Osobiście wg mnie trzeba pamiętać o ofiarach zbrodni wołyńskiej i domagać się przeprosin za nie." Ale katyńskiej też to dotyczy.
1
@Azacca Rozumiem wg Ciebie ofiary zbrodni wołyńskiej nic nie warte, do kosza, bo prawie 79 lat minęło. xD Za 80 lat od 2022 Rosjanie zostaną ułaskawieni od zbrodni na Ukraincach!
Ukraińcy stali się beneficjentami tego "wysiedlenia" Polaków w 1943. Przejęli chociażby ziemię. Potomkowie nazistowskich oficerów mają się dzisiaj bardzo dobrze w Niemczech. Może to zasługa kapitału uzyskanego przez ich dziadków, pradziadków na zrabowaniu Żydów, Polski, Europy.
1
@Azacca Sam piszesz "Jak ma taki problem, że "prezydent/premier" nie przeprosił za Wołyń to niech napisze do niego bezpośrednio (...)" Dlaczego więc pospolici Rosjanie mają odczuwać na skórze sankcje za politykę W. Putina? Dlaczego mają za cokolwiek, co zrobi Putin, przepraszać? Niech sankcje nałożą wyłącznie na W. Putina, a nie na cały kraj.
0
@Azacca Dlaczego więc wywiera się sankcjami, wycofywaniem się firm z Rosji, bojkotem rosyjskich produktów presję na rosyjskim społeczeństwie żeby tylko zbuntowali się przeciw polityce W. Putina? Przecież powinni się za pośrednictwem social mediów bezpośrednio zwrócić do W. Putina... ;) Ale nie, przecież każdy kto rozmawia (jak E. Macron) z Putinem, to niemal zdrajca. Taki V. Orban to już "kieszonkowy Putin".
0
7 pkt od Serbów, telewidzów dla Ukraińców, więc wcale nie takie onuce.
4
@baryn Napisał, że i Polacy są narcyzami też. Osobiście wg mnie trzeba pamiętać o ofiarach zbrodni katyńskiej i domagać się przeprosin za nie. To, że minęło prawie 79 lat nic nie zmienia. Prezydent Kwaśniewski jakoś przeprosił za Jedwabnem. Polscy Biskupi wybaczyli i prosili o wybaczenie swoich niemieckich odpowiedników. Ukraińcy nie mogą Polaków przeprosić... Może my ich jeszcze powinniśmy przepraszać? xD
1
@BART97 Na wszystko znajdziesz fetyszystę, więc ten twerk Rodowicz może się okazać w cale nie taki głupi.
0
@Criss18Barca ale to defensywny trener przecież X(
1
@pax Wolałbym żeby wybierali najbardziej utalentowanego artystę/kę. Nie możesz ich pokonać, przyłącz się do nich.
0
@barcelonaLM Uuuu Na grząskie tereny wchodzisz... Agent Władimira Putina za 1, 2, 3 ;)
0
@pax Eurowizji nie wygrywa się niestety najlepszą piosenką tylko polityką, kolesiostwem. Żenada, ale taki jest ten konkurs. Skoro Polska od początku inwazji najbardziej pomaga Ukrainie i przyjęła ponad 3 mln Ukraińców "pod swój dach", to można było oczekiwać z ich strony gestu, politycznego, ale jednak.
Uparcie twierdzę, że Polacy to jest t**y naród. Przed obcymi, dla obcych "postaw się a zastaw się", a swojemu, Polakowi jakby mogli to by w r*ja najchętniej dali. Obcy będą ich robić na szaro, a Polak na klęczkach będzie dziękował i prosił o więcej. Smutna rzeczywistość.
1
Grealish jest beznadziejny. Anglia nigdy nie będzie MŚ czy ME. Koniec
0
Imo nie doceniono odpowiednio wartości artystycznej występu Hiszpanii.
3
Jpd 439 Ukraina...
0
Miednica zrobiła show! Byleby Ukraina nie wygrała.
5
@Kgorecki2500 Natomiast Ukraina 11.07.1943 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@clyde Mógł też wziąć miednicę na występ.
0
@Rust_Cohle Ja kawy nie słodzę, ale niech mi w kawiarni nie dadzą saszetki cukru!
2
Nawet M. Sierocki nie krył zaskoczenia głosowaniem Ukrainy, a to przecież TVP.
1
@Kurkmen 3 mln i już są u siebie Paniska. :P
0
Puste będą te kosze na zbiórki żywności dla Ukraińców?
1
Grecja od Polski 10 za serial "Dzikie pszczoły". ;)
0
@Kgorecki2500 Ściągnij ten avatar!
7
Ukraina Polsce 0, Polska Ukrainie 12...
3
Tyle mld poszło na tych Ukraińców i 12 podczas Eurowizji Polakowi nie dali... xD
0
Mówiłem! Hiszpania cztery 12.
0
Rodrygo w końcówce i będzie dogrywka w Eurowizji. Bez LM Real będzie miał tryplet w tym sezonie.
2
#MimoWszystkoBrzozowski
2
Wszyscy myślą że Ukraina wygra, a tu pyk, Australia wygra, jak przystało na europejski kraj.
Mnie się podobał nawet występ Norwegów, tych w maskach szakali, ale prawicowo niech wygra Polska, a co mi tam!
1
@barcelonaLM Factos!