2

@Majkel34 nie mogłoby być mi żal mniej

6

0

@Kgorecki2500 Na niektórych szkoda nawet sznurka. ;)

0

@patry295 ZA karą śmierci za najcięższe przestępstwa o ile wina udowodniona ponad wszelką wątpliwość.

Trynkiewiczowi groziła kara śmierci, tylko przy transformacji się sk**wielowi upiekło, a casus Komendy pokazał, że sądy są u nas jakie są.

12

W TV było o gościu, który regularnie jeździ w głąb Ukrainy żeby szybciej wywozić stamtąd cywili. Następnie przez kilka dni gości ich u siebie oraz pomaga załatwić papiery i mieszkanie. Tym razem pomógł parze. Są już u niego w domu. Środek nocy, budzi się, a tu jakieś światła i zakuwają go w kajdanki. Okazało, że jego "goście" ;) donieśli służbom, że ma nielegalną broń... On skuty i trzeba było kilku godzin żeby stwierdzić, że to najzwyklejsza wiatrówka. [via Alarm]

Pomaganie pomaganiem, ale jedno jest pewne: "ZA DOBRE PYSKIEM ODPOWIADAJĄ"!

0

@Dankhog Mea culpa, mea maxima culpa

1

@PatrychoO Masz recht

0

NIE!


0

@skakun95 Przecież pierwsza o gotowości do przekazania myśliwców mówiła polska strona, a amerykanie twierdzili, że nic o tym nie wiedzą. Myślisz, że kraj, który nic nie znaczy (jak Polska) powinien tak się wychylać...

1

@barcelonaLM Polska musi zawsze machać szabelką...

1

@Comentateiro raczej bark

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Padolino

1

@Hubsao Mógłby siedzieć na leopardzie ;)

1

@Przemek2323 Wyjaśnij mi lepiej jak on wyrwał taką dziewkę! Chapeau bas Panie Szymonie!!

0

@Nano22 Głupota. Rząd PiSowski pokazał jak groźny jest covid i ile warte są te obostrzenia wyłączając z nich uchodźców, bo wiesz oni nie zarażają... xD

5

@GuerillaAthletic Polska powinna imo grać z następną po Rosji drużyną z grupy h, Słowacją.

0

@Viajero Ja również nie widzę.

0

Rosja jest jak agresywny ex-mąż od którego żona (Ukraina) nie może uciec.

2

@FioletoweOczy Pewnie ewakuują obywateli Izraela i Ukraińców pochodzenia żydowskiego

1

@osa91 To naprawdę zaczepny komentarz. Mógłbym odbić piłeczkę, że Ty masz mózg zapchany kosmopolityzmem.

Czemu nie ma wstępu za free dla bezdomnych czy dzieci z domów dziecka...? Jak dla mnie świetny PR!

0

@Persyfl Przykułem Twoją uwagę i to mi wystarcza! :)

0

@osa91 Popcorn i cola nie za darmo dla uchodźców? Teraz to i oni wyjdą! xD Pozdrawiam

0

@osa91 Właśnie "albo na inny film", a on/ona chciał właśnie na ten konkretny, a tylko po ukraińsku jest, więc wnerwiony/a wychodzi z kina.
Dodatkowych klientów? Nie ma takiego, który nie poszedłby na darmochę. Skończy się ''promocja'' to i straci się klient.
Czemu bezdomnych nie zaproszą na seans? Potencjalny klient, a niech też oderwie się od swojej rzeczywistości...

10

@paweldunajecfcb Zdania ekspertów podzielone ^^

2

@Momals11 W kinach w Polsce filmy tłumaczone na j. ukraiński. Super business plan

0

@Ronmes Za drogi, a Julián Álvarez za chwilę i tak będzie grał dla MC

3

@FC1899Barca Obelgi na Konfederację skuli Brauna i JE Korwina-Mikke nic nie pomogły. Serce się cieszy

1

@UbranyNaBialo *12 (15 znaków)

1

@Kondziubarca Intruz (1946)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?