John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam Węgry
0
Na TVP Info konferencja ministra z przejścia granicznego
1
@Keson Chwalenie się czymś dla poklasku to pycha. Jeden z 7 grzechów głównych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@BART97 M.in. domagał się zamknięcia Nord stream 1 też, niezależności od rosyjskich węglowodorów, zamrożenia środków prorosyjskich oligarchów z Ukrainy i konfiskaty ich majątków. Wykorzystania tych pieniędzy na odbudowę infrastruktury Ukrainy
32
Morawiecki: "5 tyś hełmów? To jakiś żart!" xD
2
@equwesta "Kłamstwo okrąży świat dwa razy, nim prawda zdąży założyć spodnie" ;)
1
@michal26 Pardon, jeśli było
0
@Mroziu Poniekąd kawałek dawnego ZSRR jest teraz niszczony... :(
1
Zelensky jest skłonny negocjować z Putinem deklarację neutralności. Prawdopodobnym gospodarzem rozmów Izrael.
[edit] [via Fox news]
1
Na dwójce "Dla niej wszystko". Francuski pierwowzór lepszy, ale tą wersję też dobrze się ogląda.
0
@Bykunn Jest jednak różnica. Jeden na froncie, a drugi zza granicy...
0
@BarceloDomo Czy ci, którzy wyjechali zasługują na takie same miano jak ci, którzy świadomie zostali?
1
@Bykunn Żebyśmy się zrozumieli. Wg mnie postępuje inteligentnie, rozsądnie, może nawet sprawiedliwie, ale na pewno nie patriotycznie.
0
@michal26 W amerykańskie tv, co chwila mówią, że Kijów padnie w weekend...
0
Mężczyzna, Ukrainiec, który wyjechał z kraju przed ogłoszeniem obowiązku mobilizacji i nie wrócił po nim, może o sobie mówić, że jest patriotą?
0
@AdamaTraore Nominował nową sędzinę Sądu Najwyższego
2
@kaamil1910 Być mięsem armatnim vs. wyrok za dezercję? Dla wielu to będzie więcej niż prosty wybór!
0
@dafik85 Trzeba iść kupić nowe... No przecież!
0
Jako as szpiegów Putin korzystał z cennych kontaktów. Korzystała z nich również jego gosposia podłączając do nich odkurzacz, tudzież inny sprzęt AGD.
0
@mariosss20 0 inwestycji na Ukrainie.
0
@Kusco15 Po co te nerwy? Zadałem Ci logiczne pytanie! Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć wystarczy "nie wiem" albo je zignoruj. Wycieczki osobiste niepotrzebne.
0
@Kusco15 Rozumiem, że gdyby Rosja ulokowała swoich żołnierzy w Meksyku Amerykanie nie mieliby z tym problemu? XD
0
@Hosh Przy zaistniałych okolicznościach w końcu może pójdą po rozum do głowy!
9
Politycy partii lewicowych nadal przeciwko zmianie nazw ulic i usuwaniu pomników upamiętniających Armię Czerwoną? ;)
0
@Janiama Bóg jeden wie, co by zrobił Prezydent z PO, skoro: https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,28145755,zgrzyt-na-obchodach-rocznicy-zakonczenia-walk-o-poznan-przemawial.html?disableRedirects=true
1
@kaamil1910 Czy taki (nie)mężczyzna powinien być winny cokolwiek takiemu państwu. Tylko zabierać obywatelowi, a nic w zamian...
Tekst "Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju" nie jest zbyt chwytliwi.
0
Jak ja UWIELBIAM pisemka z "Codziennie dokładamy starań, aby nasi Klienci...", "Obserwujemy również zmiany w potrzebach naszych Klientów". Jezu jak się cieszę! ;(
6
Ciekawe, co będzie przemycone w tej tzw. "ustawie o obronie ojczyzny" ;) Procedowanie ma zostać przyspieszone...
2
@MesQueUnClub96 Nie lubię Kubusia Puchatka