John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puścili na 2 piosenki Vox-u i ŚP W. Paszta. Śpiewane vs współczesne wycie/przeciąganie a la Whitney Houston...
7
Putin jest na wywiadzie w zagranicznej TV. Nie! Nie był to zachodni odział RT.
Dziennikarka pyta Putina: "Czemu Federacja Rosyjska manipuluje cenami gazu?"
Putin: "Ile kosztuje Pani naszyjnik?"
Dziennikarka zaskoczona, nie wie co odpowiedzieć.
Putin ironicznie pyta: "Sprzeda mi go Pani za 5 kopiejek". Odczekuje chwilę i już poważnym tonem: "Rosja, tak jak każde inne państwo, ma prawo decydować za ile chce sprzedawać swoje bogactwa".
1
Założę się, że Władimir Władmirowicz jest świetnym szachistą.
3
@MesQueUnClub_87 Aktor charakterystyczny.
0
@kynio302 Chodzi o analogiczną sytuację. Wojska paktu wojskowego, do którego USA nie należy, u jej granic. Tak jak teraz wojska NATO przy Rosji.
2
@Kgorecki2500 Hipotetyczna sytuacja. Załóżmy, że w jednym pakcie wojskowym są Iran, Korea Pn., Chiny, Rosja i Meksyk. Pakt ten decyduje o ulokowaniu dodatkowych żołnierzy, sprzętu nieopodal północnej granicy Meksyku. Ponadto Kanada nosi się z zamiarem przyłączenia do tegoż sojuszu. USA nie miałoby nic przeciwko? xD
0
@meteo100 Wg Ciebie budowa mięśniowa Bjorgen jest naturalna dla kobiety. Nie jeden murarz wygląda przy niej cherlawo. Cykl za cyklem.
Norwegia to potęga w sportach zimowych, tak jak USA w lekkiej.
0
@meteo100 Ciekawe czemu pozwalali startować i zdobywać medale Marit Bjorgen... Tylko, że to była Norweżka, więc ona może!
2
@amanter Jak kobiecie skończyła się kasa z ugody, to o sobie przypomniała. Jakoś lata temu, gdy sprawa była świeża nic się nie żaliła, że ją zgwałcono...
1
@MesQueUnClub96 Będzie możliwość skorzystania ze stawki zerowej, o ile nie przekraczasz norm "spalin".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Świetny wybór! Michniewicz ma doświadczenie w prowadzeniu reprezentacji, przecież przegrał z Hiszpanią 0:5... Swego czasu 711 razy dzwonił do "Fryzjera". Ciekawe czy wie do kogo teraz ma dzwonić?
0
@KrystianR Dodaj jeszcze chodzenie w butach na wysokim obcasie. Niby noga wtedy ładniej się prezentuje... ;) Ciekawe jak się chodzi po kostce brukowej.
4
@VamosRakieta Daniel Obajtek jest wspaniałym człowiekiem. :)
0
Komentarz usunięty
3
@Bobo25 Kup smycz dla psa i powiedz, że teraz muszą codziennie rano i wieczorem z nią wychodzić. Jak im się nie znudzi po miesiącu, to jesteś w czarnej... Nie masz wyboru.
1
@Kgorecki2500 sugar daddy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kaamil1910 Poniekąd dobra wiadomość. Może City odpuści wikinga.
1
Dziennikarz zadaje pytanie Prezydentowi J. Bidenowi: "Odpowiesz na pytanie dotyczące inflacji? Czy uważasz, że inflacja jest politycznym obciążeniem po wyborach w środku kadencji?
Biden: "Nie, jest wspaniałym zasobem. WIĘCEJ INFLACJI. Co za GŁUPI SUKIN**N."
*
Po odejściu D. Trumpa, do białego domu wróciły wysokie standardy! :)
2
@MesQueUnClub96 Bezdomny jesteś?
0
@Kluivert_P Ronaldo trzykrotny finalista MŚ i dwukrotny zwycięzca. Klose dwukrotny finalista MŚ, raz wygrał.
Klose < Ronaldo
4
@tomek8756 Centrystę nienawidzą ci z lewej i ci z prawej. Centrysta to dla nich leniuch, tchórz... xD
1
@Nano22 Podzielmy się na małe państewka. Potem będziemy się jednoczyć. I tak w koło.
0
@Rewolucja123 Literówka się wkradła! * «
3
@The Game 10 *władz. Skoro w SN na stanowiskach siedzą sędziowie skazujący opozycjonistów w PRL-u.
Sędzia NSA, Irena Kamińska: "Uważam, że to jest zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi (...)"
2
@deyna2018 Moje Szczere kondolencje dla każdego w takim położeniu.
1
@Barca1992 ;) Nie oszukujmy się obcokrajowiec w Polsce będzie się miał lepiej w Polsce niż Polak. Lepiej nie wiedzieć na co ci "uchodźcy" mogą liczyć w naszym nieszczęśliwym kraju.
0
@sokot Oglądałem kawałek obrad komisji sejmowej o wizycie delegacji NIK-u na Białorusi. Było tam, że wyniku, ponoć sfałszowanych, wyborów do Polski przyjechało 230 tyś. Białorusinów jako uchodźcy. Nie zdziwiłbym się, że jakby doszło do faktycznej wojny na Ukrainie, większość kraju ewakuowałaby się do Polski...
0
@Damian11 Putin jak Palpatine równoważy moc