John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pani S. Dekiert, świetny warsztart dziennikarski i bezstronna. Iwańskiego to TVP powinno natychmiast zawiesić.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Mr8lack W sumie losowanie nie wyszło najgorzej.
0
@Kinginiesta Przecież ci, którzy chcą ZP dla R. Lewandowskiego to "polaczki". Nie obrażaj światowców.
2
@Rust_Cohle W TVP1(od 20.30) i TVP Sport (od xD 19.00).
1
@Survier Znaczy ligue 1 zdecydowanie lepsza od La ligi skoro Messi sobie tam nie radzi, a w Hiszpanii był najlepszy xD
0
@VirtuoZ 50/50
1
Janusz Chomontek był lepszy od Maradony!
0
@AllBundy Polak Polakowi wilkiem
0
@Gonzo349 Pierwszemu zabrali ZP na rzecz Messiego, a drugiemu na rzecz CR7
1
@Pawel13sz Ciekawy byłby atak Haland Isak Vinicius :)
2
Tak jak okradli W. Sneijdera i F. Ribery, tak dzisiaj okradną R. Lewandowskiego.
0
@kaamil1910 Poza pierwszą piątką, a w pierwszej dziesiątce. Za nazwisko.
1
Po jedzeniu żeby Was nie zwaliło z nóg, a przed jedzeniem żeby dostać apetyt.
1
@Peszko07 Wina na pewno PiSu! ;)
0
Piękna historia, że są jeszcze dobrzy ludzie.
5
@kuz "balon d'flat earth" Zdrowo śmiechłem!
0
@Neutral Cały rok bez ostatnich 4 miesięcy... :)
0
@socha To równie dobrze dotyczy Messie'go
0
@Sysia11 Ten turniej jest organizowany czasami co rok. To się nazywa dopiero inflacja.
0
@macio_944 Subiektywna opinia... ;(
3
Drepta po boisku, w ciągu kilku miesięcy dla klubu strzelił aż 4 bramki, wygrał turniej, na którym liczą się dwie drużyny. Najlepszy piłkarz świata!
1
@KmN Lewandowski! Zamykam.
4
@bartas97 Też Ancelotti : "(...) VAR to szansa dla arbitrów na mniejszą liczbę błędów. W ten weekend widzieliśmy jednak pewne błędy." ;)
0
@POLAK12345 Dobry lewy skrzydłowy tak, ale Ronaldinho po imprezie nadal daleko z przodu!
0
Oblak niby najlepszy bramkarz obecnie, ale bramka jaką mu wsadzili.
0
@Encore W klubie jest trener u którego piłkarz ma podstawę za grę/chęci a nie za nazwisko/kwotę transferu.
2
@daniel32778 Już tyle sezonów jest w la lidze. Jakby był słaby, to w pierwszym sezonie by jechał na tym, że go nie znają, a w następnych już byłyby rozpracowany. Jest dobry i koniec.
0
Pięknie pracował w obronie Ocampos! Vinicius Jr. zaświadczy...
0
@tom9001 jak po łysej kobyle... :(
0
@jeyx77x W grze 1 na 1 na pewno obecnie jeden z najlepszych.