0

"Jakiś w Wigilię, takiś cały rok znaczenie." Zatem uważajcie co robicie i miarkujcie, co tam ohydnego macie w zwyczaju robić.

0

@barcelonaLM Pokojowo? Przecież J. Kaczyński mówił, że jeszcze "dorżniemy watahy". Natomiast Prezydent Duda, że "czasami trzeba walić dechą w łeb (...)". Nie! Coś mi się pomieszało. Chyba mi wyszedł dowcip o rozdawaniu mercedesów na Placu Czerwonym.

7

@KucykPony Może to zależy od ludzi, którzy się dzielą.

0

Zachęta czy groźba? Kosiniak-Kamysz (tygrysek; PSL):

"(...) każda osoba niezaszczepiona w Polsce dzisiaj dostała list do domu, maila czy sms-a, a najlepiej te trzy formy komunikacji z wyznaczoną datą i godziną szczepienia"

"Jeżeli ktoś nie chce, to niech napisze, że dziękuje, że nie chce przyjąć darmowej szczepionki, że się nie decyduje, ale musi na to odpowiedzieć"

https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8320221,osoby-niezaszczepione-psl-wladyslaw-kosiniak-kamysz-covid-19-pandemia.html

0

@william_wallace Śmierć Moskalom i innym wrogom ojczyzny! O ile nie postrzelę się przy czyszczeniu broni.

0

U mnie w wspólnocie płaci się czynsz od 20-25 dnia każdego miesiąca. W tym roku sobie uchwalili, że 24 zgodnie z art. 130 kodeksu pracy, bo wychodzi piątek, będą mieć wolne.

Szkoda, że kasjerki/kasjerzy w marketach nie mogą powiedzieć tego samego, bo przecież jakiś studencik, ho ho ekonomii, musi sobie dorobić...

2

@maroon Mamy rok 2021, a nie jakieś lata 50-te. Statystyka zdominowana przez mężczyzn. Pora żeby i tu kobiety były dostatecznie reprezentowane. :)

1

@Barca1992 Prezenty przyniesie tym razem dzieciątko.

1

Najpopularniejsze na polskim ćwierkaczu: #Sejm, #Żydów, #Pierogi i #Hitlera. Dzień jak co dzień...

0

@Colon Si, chyba nawet ulubiony reżyser...

0

Na Metro leci Mulholland drive. Ulubiony film Grzegorza Brauna! :)

0

R. Komean by to wygrał. Opinia, nie fakt.

47

@Djzordon No tak... Taki Vinicius czy Rodrigo już pewnie się nie rozwiną. Valverde gra już na swojego maxa. Camavinga jest przehypowany, że szok! Curtois najlepsze lata ma za sobą. Militao jest słaby jak barszcz, a o Alabie szkoda gadać. Mendy? Kto to w ogóle jest? Do kryminału z tym [domniemanym] gwałcicielem xD x ∞

0

@Barca445 Z Porto! 0:1 dla Atleti. Obie drużyny grają po 10.

0

@kamilop Live/Real

1

@AmigoBlancos Ciesz się, że nie podyktowano karnego za faul na Viniciusie w pierwszej połowie... ;)
"ESCANDALO! Florentino musiał..."

1

@macio_944 Nasze ukochane P$G słabo dzisiaj!

1

@Mixtape Podwójne w źle mi brzmi. W Warszawie czy we Warszawie?

0

@Norbi2021 Dziękuję. Będę! Ale że baby... Tak dobrze się znamy?

0

@Pawel13sz Zawody we Wiśle są transmitowane na TVP1

0

Ten człowiek to modelowy [wpisz dowolne] do kwadratu!
https://pulsmedycyny.pl/adam-niedzielski-powoli-myslimy-o-obowiazku-szczepien-1135200

Pardon za brzydkie słowo.

0

@patry295 Nie przepadam za nim, ale pięknie zgasił.

4

Otóż NIE! Rozstrzygnięcie za 2021 imo nie było sprawiedliwe.

0

@Azi A co jeśli wajcha będzie jeszcze bardziej wychylona... Może to nam będą zazdrościć! ;)

0

@dorkizos Póki co statystki są na jego korzyść

3

@tomek8756 Tak z czystej ciekawości. Ile Twoim zdaniem powinien zarabiać prezes najważniejszej instytucji finansowej w kraju? 3,6k brutto/miesiąc...

1

@pedrixxx Dembele, Coutinho i waham Overmars czy ze względu na cenę Griezmann

2

@tristan87 Ona wyłącznie dzieciom nienarodzonym...

1

@Barca1992 Można i tak. Ja osobiście nie zabiłbym tuńczyka, chociaż mi smakuje. Za mała łazienka.

1

@Kgorecki2500 Zupełnie inaczej smakuje niż gotowe filety ze sklepu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?