3

Wśród ukraińskich uchodźców mogą ukrywać się rosyjscy agenci. Ciekawe czy będzie w mediach temat weryfikacji tych ludzi?

0

@busquets5 Poprzedni taki rząd w polskiej historii jedyną znaczącą rzecz jaką zrobi to wywiezienie polskiego złota do UK... ;) No i oddał później insygnia władzy II RP Lechowi Wałęsie.

1

@MichalZZZ Z tym "Obyśmy (...)" zgadzam się w 100%.

1

@MichalZZZ Serio?! Myślisz, że byłoby inaczej... Pierwsi tylko do orderów.

0

@Barcanajlepszyteam Co ewidentnie widać na zdjęciu

6

Gdyby takie sceny działyby się w Polsce, kto by nie rządził, już byśmy mieli rząd na uchodźstwie...

0

@mokrychlopiec Ten świat zawsze był i będzie taki. Do teraz przez ostatnie lata trochę dalej on nas.

0

@Arnold1234 Faule, a i za ten tępy uśmieszek też.

0

Marcos Lorente dostał chociaż żółtą? Powinien wcześniej zostać wysłany do szatni.

0

@Sulimo Takie słowa w stosunku do naszych partnerów z UE? Bądź bardziej tolerancyjny. "Für Deutschland"!

0

@Kgorecki2500 "Po co nam lotnisko, kiedy będzie nowe w Berlinie" :)

1

"(...) łatwy w hodowli dla Merkel" xD Piękna laurka dla Herr Tuska

0

@Borneo Bardzo możliwe.

0

@Barcanajlepszyteam Jeśli ma być koniecznie kobieta i nie biała, to wg mnie najlepsza byłaby Michelle Obama, a mężczyzna Pete Buttigieg. Burmistrz Pete głosy LGBTQ+ miałby w kieszeni, a jako weteran wojenny wyłapałby dużo centrystów.

0

@Barcanajlepszyteam Tej materii geriatrycznej już pewnie nie wystawią 2024. Już prędzej Clintonową na rewanż z Trumpem ;)

0

@Kacper1998 Po czasie miała wpływ. Gdy młodzi Amerykanie zaczęli tam ginąć i w mediach wałkowano ile miliardów dziennie to kosztuje podatnika.

Zmniejszenie dostaw będzie miało wpływ na ceny.

0

@Barcanajlepszyteam Chodzi o wybory do Izby Reprezentantów i 34 miejsca w Senacie

10

@Kacper1998 Na pewno amerykański wyborca będzie się cieszył, że więcej płaci za paliwo, bo USA interweniuje w kraju, którego nie potrafi wskazać na mapie...

1

Rosja produkuje 10,1 mln baryłek ropy dziennie. USA sprowadza z Rosji 5-12 mln baryłek miesięcznie. OPEC odmówił zwiększenia dostaw. Zbliżają się wybory w Stanach. Na pewno ostatnie czego chcą demokraci, przy i tak słabych notowaniach Bidena, to podwyżki na stacjach. Sankcje będą miały swoje granice.

1

@Tomo1989 W plebiscycie w tych republikach większość mieszkańców opowiedziała się za odłączeniem od Ukrainy, a Kijów tego głosowania nie uznaje. Zatem autorytarni są Ukraińcy.

0

@Tomo1989 Taka była wola mieszkańców tych republik.

0

@Kgorecki2500 Mogą teraz twierdzić, że z przyłączeniem do Rosji mają zapewnione bezpieczeństwo od Ukraińców. Kraje zachodu i tak jakoś nie ścigały się w ich uznawaniu.

4

Jaka jest różnica między odłączeniem się Republiki Donieckiej i Ługańskiej od Ukrainy a krajami powstałymi po rozpadzie Jugosławii? Tam walczyli o niepodległość, samostanowienie, a na Ukrainie to już niby separatyści, agenci FSB. xD Twierdzili, że są źle traktowani przez prawosławnych Serbów. Podobnie teraz twierdzi mniejszość rosyjska na Ukrainie. Na wschodzie Ukrainy to jednak zdecydowana większość. Jakoś nic nie przeszkadza Polsce, USA i wielu państwom, na złość Serbii, uznawać Kosowo. Czemu niby nie mogło być tak z Republiką Doniecką i Ługańską? Równi i równiejsi są?

0

@stone80 Amunicja jest defensywna?

0

@Sau_Ron Sytuacja odwrotna i Ukraińcy wypięliby się na Polskę, a może i braliby czynny udział, jak już bywało. Zdecydowanie nie.

12

@Peszko07 Ta część o przyznaniu "uprawnień policyjnych" obcym żołnierzom masakra. Jaki szatan im to za suflował...

0

@Lola120 Śpij z rękami za głową.

1

@kubix05 Je Ju Ja. Ogólnie słabo, a maturę z rosyjskiego zdawałem...

3

@FC1899Barca Lewandowski > Suarez. Fakt.

0

@kynio302 Wątpię. Jeśli nawet wystarczy zrobić z siebie głupka i cię nie wezmą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?