John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napijecie się białego Rosjanina i od razu będziecie wyluzowani jak koleś.
6
@BART97 Nie przeginaj!
0
@Barcanajlepszyteam Wśród ślepców jednooki jest królem.
0
@daniel32778 Spekulują, że może być kandydatką na Prezydenta w 2024... xD
1
@barcelonaLM "Ukraińcy" muszą napaść na jakąś radiostację, a potem to już z górki.
3
Powinni zrobić Clintonową znowu Sekretarzem Stanu. Nikt nie odważy się zanegować jej dokonań w Libii.
0
@BART97 Raczej mnie cieszy, że w Polsce żeby mieć broń trzeba się wysilić, mimo że jestem prawoskrętny.
0
Kto ogląda Fox news to wie. Emily Compagno Top Topów!
0
Odgłosy (1977). Koniecznie na głośno. Muzyka i jaskrawe barwy, z dominującą czerwienią, robią świetny show. Gorąco polecam.
"Poznałam sekret. Zajrzałam za drzwi. Trzy irysy. Obróć błękitny"
0
@patry295 Było nie ściągać sankcji, które nałożył ten "russian asset" D. Trump. Swoją drogą ciekawe. Niby republikanie są prorosyjscy, a jak coś Rosja zaczyna wydziwiać, to w białym domu gospodarzem jest demokrata! Tylko żeby nie włączali znowu tego przycisku reset...
0
@sebasek99 Da da
1
@mcsarna Donald Tusk: "Nie ma żadnej ideologicznej przesłanki, by mówić kategorycznie "nie"
inwestorom z jakiegokolwiek kraju, także z Rosji. Nasi sąsiedzi są również od tego, abyśmy robili z nimi wspólne interesy"
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tusk-nie-ma-powodow-by-powstrzymac-sprzedaz-lotosu-rosjanom,nId,331726#crp_state=1
O spotkaniu na molo nie wspomnę...
0
@Cochise "Nord stream 2 to prywatne przedsięwzięcie"... XD
0
@Kgorecki2500 Wg mnie to miałoby odwrotny skutek. Kolejny powód do jeszcze większego gniewu rosyjskiej opinii publicznej (=poparcia dla W. Putina) wobec tzw. zachodu.
2
@BombowiecKrawczyk Destabilizacja kraju od środka. Ataki hakerskie na newralgiczne/strategiczne placówki/przedsiębiorstwa.
1
@Mads Lepiej z siebie zrobić głupka i dostać wyrok niż robić za mięcho armatnie
0
@kkbarca Jednak ludzie, jak dla mnie niepotrzebnie, giną.
1
@karol130197 Przecież olimpiada, to czas pokoju, nie?
0
Władimir Władimirowicz Putin:
a. Inteligentny człowiek
b. Psychopata
c. Autokrata, wyrachowany polityk
d. Każda z powyższych odpowiedzi jest poprawna.
?
1
@LioMessi10 Działa Navarony, Jak być kochaną (na czasie przy okazji śmierci B. Kraftówny), antywojenne Pluton, Ofiary wojny, Urodzony 4 lipca,
0
@The_Man Dobrze, że coś o nożnej na tym forum... x)
0
@Kgorecki2500 Tak jak napisał @BART97. Agent wywiadu a elektryk. Ciężki wybór.
1
@Mads Bić się za kraj powinni przede wszystkim zawodowi żołnierze, przecież mają za to płacone i beneficjenci 500+.
0
@Uukasz_93 Na szczęście Polska był tylko krajem zaprzyjaźnionym
4
@Kgorecki2500 Zapomniał o "powstaniu" ciemiężonych chłopów ukraińskich przeciwko polskim panom z lipca 1943...
2
@DonAndrzejos Profesjonalny sportowiec trenuje i dba o siebie... Tak, nie może być! Tu musiał coś się stać!
3
@Przemek2323 Teraz Łukaszenko zostanie dożywotnim senatorem republiki zwanej Białorusią.
0
@AdamaTraore JE Korwin*
5
@MarioVeB! Jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie.
2
Zawsze mnie śmieszy jak pokazują wojsko polskie, a tam tyle kobiet. Z tym tzw. równouprawnieniem może i dobrze, że kobiety mają "taste of your own medicine". Może to też zachęta dla mężczyzn żeby się zaciągnąć...? xD