2

Komentarz usunięty

2

Kto u Was zabija karpia?

PS Kupowałem ostatnio w małym sklepie rybnym. 19,90 za kilo...

1

@Kgorecki2500 Tego, że jesteśmy w większość odporni na te ich zachodnie idiotyzmy.

0

@Dembele_gora Żeby Lewy miał jakieś tytuły do II miejsca za 2022.. :(

1

@paweldunajecfcb Ktoś przyniesie krzesła?!

1

@michal26 Teraz ten lekarz powinien pozwać ją, że dzięki jego "domniemanemu"zaniedbaniu ta się urodziła i została milionerką. Należy mu się jakiś % przecież.

1

Kobieta, która pozwała lekarza, twierdząc, że nigdy nie powinna się urodzić, wygrała odszkodowanie idące w miliony. xD Evie Toombes urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. 20-Latka twierdzi, że gdyby lekarz powiedział jej matce, że musi zażywać kwas foliowy, aby zminimalizować ryzyko rozszczepu u dziecka, ta pewnie odłożyłaby macierzyństwo. W konsekwencji miałaby w późniejszym czasie całkowicie zdrowe dziecko. Londyński sąd przyznał dziewczynie rację i orzekł, że ta ma prawo do odszkodowania…
https://nypost.com/2021/12/01/woman-who-sued-moms-doctor-saying-she-never-should-have-been-born-wins-case/

Mogła to być piękna historia. Jak dzięki determinacji KAŻDY jest w stanie osiągać sukcesy. Szkoda, że mózg zainfekowany bakterią liberalizmu. Kiedy na to znajdą szczepionkę żeby łagodnie przechodzić?

0

@Persyfl Tyż prowda. Czemu segregowanie nie może być dobre dla segregowanych, jak i złe. Propaganda zdrowego żywienia jest straszna...

0

@Borneo Pomimo "Niestety za późno" mam wrażenie, że aż bije schadenfreude od tego postu.

0

@Danny Gaucho Kazirodztwo mu służy ;)

3

@skakun95 Uważaj taką myślozbrodnią narażasz się na łatkę "foliarza" bądź samoluba, który myśli wyłącznie o sobie... ;)

0

@DaPidejpi Może po prostu gra a'la Messi jest dla większości nieosiągalna. Styl CR7 jest bardziej w ich zasięgu.

1

@Persyfl "Co jest złego w segregowaniu ludzi?" Powiem Ci jedno twój komentarz na pewno źle się zestarzeje! ;)

4

Osobiście, mimo sympatii dla Argentyńczyka, chciałem i życzyłem tego wyróżnienia R. Lewandowskiemu. Trochę sam sobie winny. Bayern to nie FC Barcelona, Real Madryt czy Manchester United, a Bundesliga to nie La liga czy Premier league. Prestiż/PR jednak swoje robi. O czym najdobitniej świadczy złota piłka za 2018 roku. W roku 2021 można znaleźć argumenty na rzecz Polaka i na rzecz Lionela, ale że zadecydowało Copa America… W 2010 nie zadecydowała wygrana w mundialu i Iniesta, zdobywca decydującej w finale bramki, musiał obejść się smakiem. W. Snejder też może czuć się pokrzywdzony. Wybitny sezon klubowy 2009/2010 i finał mistrzostw świata. Wybitny sezon 2012/2013, a F. Ribery’ego okradli na rzecz CR7. W 2014 nie zadecydowała wygrana w mundialu i M. Neuer’a ograbiono na rzecz CR7, a ponoć zrewolucjonizował pozycję bramkarza. Jednak w 2021 zadecydował „wielki turniej”! ;) . Bramka z Chile (wówczas 27 w rankingu FIFA), bramka, kiedy mecz już był wygrany, z Ekwadorem (wówczas 55 w rankingu FIFA), no i oczywiście dwie bramki z potężną Boliwią (wówczas 77 w rankingu FIFA). W finale i półfinale bramek autorstwa Messie’go brak. Przypomina mi się jak po zakończonym Euro wśród nocnych marków, oglądających mecze panowało przekonanie, że drużyny z Europy „zjadłyby” uczestników Copa America. Argument o tym, że Leo Messi zasługuje na złotą piłkę za 2021, kosztem R. Lewandowskiego, bo jest lepszym piłkarzem też mnie nie przekonuje. W takim razie Messi powinien mieć nie 7 złotych piłek, a ponad 10.

Ostateczne rozstrzygnięcie plebiscytu przyjąłem do wiadomości, nie zgadzam się z nim, ale je zaakceptowałem. KONIEC! Co jednak się tu wyprawia na forum… Odmienne zdanie w sprawie rozstrzygnięcia ZP stało się dla wielu okazją to nagminnego używania sformułowania „POLACZKI”, które zawsze ma negatywne konotacje! Nawet jak to nie wynika bezpośrednio z kontekstu. Polaczek, ironicznie o mieszkańcu Polski lub osobie o rodowodzie polskim. Tak jak wyzywanie od prawaków bądź lewaków jest tu na forum, zresztą słusznie, karane. Tak nazywanie kogokolwiek „polaczkiem” powinno być również odpowiednio. Moja petycja do @wpwelement , żeby rozważył, że „SĄ TYLKO POLACY, A POLACZKÓW SZUKAJCIE SOBIE W I INNYCH MIEJSCACH”. Peace

PS Tyłek już poskładany do całości!

0

Zatem ZP to nagroda za grę od stycznia do lipca. To coś nowego.

2

@POLAK12345 ein skandal

0

CR7, ale miał swoją 6. :)

4

Teraz chcą zaległej nagrody za 2020, bo przegrał 2021. Kurła, to jest dopiero poniżające. Takie klepanie po pleckach: "No, nie martw się. Będzie dobrze"

0

Czemu studio? Zaraz przecież wejdzie Ronaldo z ZP dla Lewego i Mazurek. Wiem, bo na LR było!

0

Reasumpcja głosowania. Natychmiast! ;)

1

@Comentateiro "Ostatni będą pierwszymi"

2

Już jutro w Wiadomości: "Piłkarskie elity gardzą Polakami" ;)

2

"Niby człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził" i takie tam... Gratulacje dla Leo Messie'go.

2

ładna buzia, ale deska

0

Widać, że się "dobrze bawił"!

0

@Drozdu7 Dyskryminacja ludzi lgbtq+ poraża

0

Czemu niektórzy są w namordnikach, a inni nie?

1

@Grzbiet Funfel Messie'go

0

O której będzie walka wieczoru?

1

A gdyby tak Donnarumma. Też ostatnie 4 miesiące nic nie gra, a miał ogromny udział w wygranej na Euro. Też z p$g.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?