John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuba1794 Nawet jakby pokonali Rosję, to Szwedzi ich tradycyjnie rozdupcą. No chyba, że Czesi będą grali jak na Euro.
0
Ukraina, Szwecja i Włochy. Tak bym to widział.
6
Wpadł mi dzisiaj w ręce egzemplarz POLITYKI. Zwykle tego nie czytam. Pierwsze, co rzuca się w oczy, czyli okładka. Rysunek z opisem, że prawica/konserwatyzm/kibice = NAZIOLE… Rozumiecie?
Wierzysz w indywidualizm. Uważasz, że każdy jest odpowiedzialny za swój los. Stan posiadania, co w życiu osiągnąłeś/aś (bądź nie) tylko dzięki swoje pracy czy talentowi. Chcesz w tym jak najmniej państwa, publicznej pomocy. Inaczej ktoś mógłby twierdzić, że % twojego życia jest własnością państwa. Masz, więc w uproszczeniu prawicowe poglądy. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD
Przez zwrot rodzina rozumiesz przede wszystkim związek mężczyzny i kobiety. Masz, więc konserwatywne poglądy. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD Jeśli chodzisz, mniej lub bardziej regularnie, do kościoła nic już cię nie uratuje, zostałeś/aś sklasyfikowany/a.
Regularnie chodzisz na mecze piłkarskie Ruchu Chorzów, Legii Warszawa czy tam innego Górnika Łęczna. Można, więc stwierdzić, że jesteś Kibicem, przez duże K. Znaczy jesteś… Wróć!!! Na owej okładce nie było niuansu, kibic ze stadionu, kibic kanapowy. Nie było ograniczenia wyłącznie do piłki nożnej. Zapewne sami sympatycy narodowego socjalizmu na meczach siatkówki. ZNACZY JESTEŚ NAZIOLEM! xD
W środku? Więcej tego, co na okładce. Ubabrałem się w tym świństwie po uszy, więc WY nie musicie! Jednak jeden tekst był zdecydowanie trafiony. W PUNKT, jak toby rzekł ten, którego nie ma już z nami. Święć Panie. Krótka Analiza Antoniego Dudka, że kryzys przy granicy to dla PiSu złoty deszcz. Chłodno przyjęty przez opinię publiczną „nowy ład” i bunt w koalicji Gowina et consortes, a tu taka manna z nieba na ratunek. Według badań, bodaj, 54% Polaków zdecydowanie popiera działania rządu w działaniach na granicy z Białorusią, a 38% jest przeciw. Znaczy 62% te działania (m.in. budowa muru) przynajmniej nie przeszkadzają. Poparcie większe niż PiS i Konfederacja razem! Zaspokojenie jednej z podstawowych potrzeb człowieka: BEZPIECZEŃSTWA. Z drugiej strony opozycja nie dostrzegająca czego oczekuje większość społeczeństwa. Nic się nie uczą na błędach. Przed kolejnymi wyborami. Zgoda na przyjęcie 7 tyś. imigrantów, a „(…) właściwe każdej liczby”, jak to pewnie w RMF-ie mówił C. Tomczyk. Subskrypcja do skrajnych lewicowych poglądów, typu genderyzm, małżeństwa jednopłciowe czy zabieg medycyny estetycznej zwany, tudzież ABORCJĄ. Udział w strajkach tych kobiet bez instynktu macierzyńskiego. A wystarczyłby model rzeszowski… Udawać, że się jest takim jak większość. Przynajmniej nie przeszkadzać. Wspólny kandydat opozycji wygrał w Rzeszowie w pierwszej turze, ale skoro wolą eksponować oszołomów, typu Jachira i Starczewski… Mnie to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
Kończąc. Żal papieru, na którym, to wydrukowano. Gdzie się podziali ci wszyscy ekolodzy, co do drzew się przykuwali?
PS Nie zgadzasz się z tym, co wyżej napisane? Znaczy uważasz, że Cristiano Ronaldo w prime był lepszy niż Lionel Messi w swoim. ZP na pewno zdobędzie Robert Lewandowski! Peace!
0
Covid-19. Żeby była większa różnorodność i nikomu nie robiło się już niedobrze. ;) Lek znany już od lat 70-tych...
https://zapodaj.net/fd679ebc88f3a.jpg.html
1
@patry295 Zaawansowana kalistenika
0
@tomek8756 4k mężczyzn i 2k kobiet. No i gdzie to równouprawnienie? Przegrana sprawa...
0
@tristan87 Nie powiesz mi, że wszystko nie było wcześniej ustalone = za jego zgodą!
5
@Ojciec5tkidzieci Na jego miejscu zmieniłbym nazwisko.
1
@Majkel34 Napisałem, że "jakieś konsekwencje powinna ponieść", ale dosłownie niszczyć kobiecie karierę przez głupi wpis. U Wojewódzkiego w programie wkładano polską flagę w kupę, i ma się człowiek dobrze w Play'u.
4
PLAY zrywa współpracę z Kurdej-Szatan.
https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/barbara-kurdej-szatan-stracila-prace-w-play-szokujace-doniesienia-mediow-sylban-aa-SoWH-f7gJ-5Dc9.html
Nie jestem fanem cancel culture, jakieś konsekwencje powinna była ponieść, ale żeby aż takie...
0
@Lisek Znaczy Messi miałby ich już przynajmniej 12 :)
2
@MarioVeB! Ile razy będzie trzeba żeby dobrze wsiąkło
2
@tomek8756 Biały supremacista bo w samoobronie zabił dwóch BIAŁYCH, a trzeciego ranił xD
8
Kyle Rittenhouse aka Kenosha kid uznany za niewinnego! :)
https://www.cnbc.com/2021/11/19/jury-finds-kyle-rittenhouse-not-guilty-in-kenosha-protest-shootings.html
[edit] Ława przysięgłych oczyściła go ze wszystkich 5 zarzutów.
7
K-Pax na stopklatce!
0
@Abominacja Zabrakło tych słynnych fakt czekerów, bo ten fake newsów o broni Rittenhousa krążył przez ponad rok w mediach...
0
@Abominacja
Sędzia oczyścił Kyle'a z zarzuta noszenia broni do której nie miał prawa na podstawie obowiązujących w Wisconsin przepisów. Czego nie można powiedzieć o Grosskreutzu.
Potrafisz czytać ze zrozumieniem. Najpierw uderzył Kyle'a ciężkim przedmiotem, a potem próbował odebrać mu broń. Twoim zdaniem Kyle powinie oddać mu broń? Natychmiast wszystko sobie by wyjaśnili i zaczęli śpiewać kumbaja. xD
7
Dwóch zabił, trzeciego ranił. Ława przysięgłych debatuje ws. Kyle Rittenhouse'a aka Kenosha kid.
Jedna z "ofiar", Joseph Rosenbaum, gonił Kyle i próbował odebrać mu broń, bo-uwaga -Kyle gasił pożar, który ten wzniecił. Tak na marginesie Rosenbaum był pedofilem, który spędził 10 lat w więzieniu i leczył się psychiatrycznie. Ofiary tej "ofiary"? Analnie, chłopcy w wieku 9-11 lat.
Druga "ofiara" Anthony Huber uderzył Kyle'a deskorolką. Kiedy Huber próbował mu odebrać broń Kyle strzelił. Huber lubił noże i grozić. Jednemu chłopcu przyłożył nóż do brzucha i groził, że "rozpruje jak świnię". O biciu własnej babci nie wspomnę...
Trzecia "ofiara", tylko ranny, Gaige Grosskreutz groził Kyle'owi pistoletem, co sama potwierdził podczas procesu. Wiadomo na "pokojowe" manifestacje bierze się naładowanego glock'a. Zwłaszcza gdy skończyło ci się pozwolenie...
Zamiast wyroku raczej medal się należy!
0
Na kanale metro leciało dzisiaj eXistenZ. Eleganckie sf. Polecam
1
Komentarz usunięty
8
Marsz niepodległości odbył się bez jakichkolwiek incydentów, a przemawiał ten nazwany przez lewicowe media faszystą R. Bąkiewicz i była delegacja ONR-u. Wystarczy tylko, że ministrem spraw wewnętrznych nie jest człowiek, który "MA TAKĄ KONCEPCJĘ".
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-trzaskowski-o-marszu-niepodleglosci-jest-spokojnie-nie-doszl,nId,5639065#crp_state=1
1
@RobiS ;)
3
Moje prognozy się nigdy nie sprawdzają. Xavi "spali się" jako trener wielkiego klubu tak samo jak F. Lampard i A. Pirlo. You're welcome.
1
@escarabajo Subiektywna ocena załączonego wyżej zdjęcia
1
@Mario96w Rozumiem, że "Piękna (...)" to ironia?!
1
@RobiS Guma arabska? Babcia taki klej miała...
2
@Barwindg Tak było! ;)
0
@Cochise Po pierwszej scenie wiedziałem jaka będzie finałowa gra...
0
@Ls0811 O Różalskim w programie nie było nic
0
@Rastafarnianin Wolę TVP niż telewizję, w której wkładano w programie polską flagę w odchody. Dla przypomnienia, chodzi o TVN