0

@Nihas wyciągnie 13 mln odprawy :P

0

Zdaniem Pique "byliśmy odważni" XD

4

Wygrywają 2:0 na lajcie, a Simeone prosi trybuny o wsparcie!
Koeman, write that down!

0

@tobiasson92 To jest zarzut do treści przepisów, a nie wysokości kar za nie.

0

@clyde Weź się zatem do "roboty". Niech zeszłoroczna inwestycja się zwróci! Stała stopa 500+. ;)

0

@tobiasson92 Kto nie łamie przepisów nie musi się martwić o swój portfel.

0

Te 5 mln zysku w sezonie 2021/2022, to już jest po uwzględnieniu odprawy Koeman'a? ;)

1

@barcelonaLM Więc dziennikarz z gazetą, w której pracuje przygotują serię artykułów, która będzie zapowiedziana na pierwszej stronie. GW nie przepuści takiej okazji, chyba?!

4

@barcelonaLM Odbierz dziennikarzom laptop z kompromitującymi nagraniami żeby ich nie opublikowali

Odbierz laptop z którego grożono śmiercią

1

@Ronmes Ojciec (2020). Obowiązkowa pozycja!

0

@barcelonaLM Konfederacja, jak i Lewica, głosują razem z PiS tam, gdzie ich programy/obietnice wyborcze/światopogląd są zbieżne.

0

@Inclusus Amen!

4

@barcelonaLM Potencjalni terroryści, handel ludźmi, szkoleni w Rosji tzw. "zielone ludziki", ale socjotechnika, że to wyłącznie samotne kobiety z małymi dziećmi uciekające przed wojną... xD

2

Elegancki wynik głosowania!

1

@BART97 Pytanie jaki % z nich stanowią dzieci i czy ci, którzy podają się za ich rodziców/opiekunów prawnych faktycznie nimi są, a potem pozwalamy na łączenie rodzin tj. sprowadzanie ponoć członków ich rodzin do Polski?

3

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid ", nie ważne jakiej Religi, jakiej"

Długo nie będę musiał czekać na dyskusję, w której będziesz dyskryminował katolików albo przyklaskiwał tym, którzy to robią.

0

@IronSanHybrid Typowe, przed obcymi rozkładaliby czerwony dywan, a Polakowi najchętniej daliby w r***!

0

@maroon Niech się coś stanie w Polsce przy udziale tych ludzi i rządzący, nieważne którzy, powiedzą: "Nie ma to znaczenia kto to jest. To nieistotne"... XD

0

@IronSanHybrid Dobrze Wiesz, co!!!

0

@IronSanHybrid Byle nie Polak Katolik, prawda?! ;)

0

@maroon Lekarz, inżynier, osoba wykształcona z kraju w którym nie ma wojny nie będzie się chował po lasach i nielegalnie przekraczał granicę, chyba że ma coś na sumieniu.

0

@IronSanHybrid Drugi kandydat! Proszę bardzo i Ty zaproś Irakijczyka, o którym NIC nie wiadomo

0

@KapitanKnykiec Znalezione w telefonach zatrzymanych, którym udało się przekroczyć polską granicę

0

@barcelonaLM Przyjmij więc do domu takiego Irakijczyka, o którym nic nie wiadomo...

0

@IronSanHybrid Podawali szczegółowo jak odbywa się przywóz pod polską granicę. Co znaleziono w telefonach zatrzymanych, nin: NUMER telefonu DO OSOBY ZATRZYMANEJ na terenie UE za PRZYGOTOWYWANIE ZAMACHU TERRORYSTYCZNEGO. Dowody na szkolenie wojskowe w Rosji. Dziecięcą i zoofilską pornografię. MAŁO? Natomiast z "lewej strony": Hańba, hańba i tak w kółko. To jest definicja chamstwa

0

Zgasił jak Peta! Poseł P. Kaleta podczas debaty nt. sytuacji na wschodniej granicy, cytat: "Lew***wo! Powiedzcie, który z Was przyjmie pod swój dach imigranta, który gwałcił kobyłę!"

0

@TheNekro94 Napisałeś w pierwszym poście, że "homofobiczni ludzie" odrzucają coś co jest według nich wstrętne, a jest czymś (wg ciebie) naturalnym. Użyłem tej samej logiki. Istnieją ludzie, którzy odczuwają wstręt do pedofilii i zoofilii, a przecież dla "tych" ludzi z tą skłonnością to może być coś normalnego.

Raz twierdzisz, że o czymyś decyduje natura, a raz stawiasz granice. Granica wieku. Co to niby znaczy osoba dorosła? Ludzie dorośli nie zachowują się nieodpowiedzialnie? Może o tym czy ktoś jest bądź nie dorosłą osobą powinien decydować jego rozwój, a nie metryka. Nie jeden nastolatek jest bardziej dojrzały emocjonalnie niż 40-kilku latek.

Tak jak można usprawiedliwić homoseksualizm: "seksem jako potrzebą, której celem nie jest rozmnażanie", "występowaniem tego zjawiska w naturze", "prawem natury". Tak samo można tym usprawiedliwić inne odchylenia, pedofilię czy zoofilię.

0

@TheNekro94 Poruszam się w ramach, które sam ustaliłeś.

Może faktycznie o tym decyduje natura, a nie kodeksy prawa czy moralne, vide:
"(...)A kto decyduje o tym co jest zgodne z naturą? Nie sama natura?"

Przecież oni mogą mieć właśnie takie potrzeby, vide:
"(...) Nie - one też robią to, bo mają taką potrzebę. "

Znaczy jeśli dorosły człowiek współżyje z, dajmy na to, dorosłym osłem, to wg twoje logiki wszystko się zgadza. Oboje są dorośli. Check! Stosunki płciowe między różnymi gatunkami występują w naturze. Check! Czysta natura! Natura decyduje, no przecież... XD

0

@TheNekro94 Dla sporej części ludzi homoseksualizm nie jest niczym złym. Jednak Ci sami ludzie odczuwają wstręt na myśl, że dorosły człowiek może współżyć z nieletnim/ą bądź z przedstawicielem innego gatunku. Owi ludzie po prostu odrzucają coś, co jest im obce, wstrętnie i pewnie, dlatego z tym walczą. PEDOFIL inaczej rozumie powiedzenie „wszystkie dzieci są nasze”. „Pies najlepszym przyjacielem człowieka” zwykło się mówić. Dla kobiety ZOOFILKI pewnie i czymś więcej… xD

No, przesuwajcie GRANICE dalej, coraz dalej! Dzisiaj ludzie uważający, że czymś normalnym jest wyłącznie stosunek między kobietą (XX) i mężczyzną (XY) są tymi dyskryminującymi. Jutro granica przesunie się zbyt daleko DLA WAS. Wy będziecie tymi, którzy czegoś nie rozumieją, fobami. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?