John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kazbychu prawnicy*
3
@Kwiatek67 Na swojej pozycji na pewno.
1
@karolup Romantyzm ;)
2
@karolup Zawsze o nie chodzi. Daleko nie trzeba szukać... Messi
1
Co by nie powiedzieć, to w Polsce adwokaci są bardzo transparentni
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-09/swidnica-prokurator-spacerowal-nago-po-ulicach-miasta/
3
@karolup Przy tych finansach będzie, co najwyżej Josko Gvardiol
21
Mazurek opowiada dowcip:
Mały chłopczyk coś ogląda w internecie.
Ojciec pyta: "Co, ależ synu to pornografia!"
Syn: "Tak, ale dziecięca" xD
Dzięki @DonMatteo901. Mazurek & Stanowski. Dobry format
0
@Momals11 Bo jego idolem jest CR7
1
@DonMatteo901 Stanowski założył, że Spurek już ponownie nie wybiorą. Wielbłąd. Spurek, Gdual, Sterczewski czy Jachira za te swoje wygłupy mają już zaklepane kilka kadencji.
Niesiołowski przy nich to wzór dobrego wychowania i taktu.
2
@tomek8756 Planeta małp. To się dzieje!
4
Teraz to już na pewno się nie zaszczepię... ;)
Na marginesie. Kobita ma niemal 23 mln obserwujących, a ten głupi wpis polubiło 128 tyś....
11
Ja teraz Balde nie będzie grał, to już nie wiem kiedy
1
@Kondziubarca Jesteś pierwszy na liście poszukiwanych europejskim nakazem aresztowania
0
@domin1515 Zawsze wiedziałem, że tu pełno zakamuflowanych zielonych ludzików.
9
Pedri: "Myślę, że mecz byłby inny bez tego gola z pierwszej połowy"
JA: "Myślę, że mecz byłby inny bez tego pierwszego, drugiego i trzeciego gola"
1
R.I.P. 14 września w wieku 61 lat zmarł Norm Macdonald. Pamiętam jak oglądałem za dzieciaka The Norm Show. W obsadzie był też ten, który grał głowę rodziny w Alfie.
Tu zabawny dowcip z SNLu z nim:
0
@Roobo To na Lewym? Karny na pewno. Rączki pracowały. Czerwo... xD
0
@XXYYZ że jest beznadziejny, ale LR miała wówczas inną opinię.
3
T. Müller strzelił swojego 7 gola w szóstym meczu przeciwko FC Barcelonie w Lidze Mistrzów. Żadnej innej drużynie więcej nie strzelił w tych rozgrywkach. Żaden inny piłkarz nie strzelił łącznie tylu goli Katalończykom w historii tych rozgrywek.
0
Opinia Wichniarka o Garcii dobrze się starzeje
6
@ZiX https://www.fcbarca.com/la-rambla
5
Offsiede, bo L. De Jong jest zbyt szybki na tę dyscyplinę ;)
2
Komu potrzeba nomen omen stream'u. Łapcie
0
Kuchnia mistrzów dalej na Polsacie będzie? xD
2
Teraz tylko czekać jak Alba dośrodkowuje dzisiaj z prawej strony...
0
Rio Ferdinand: "What a horror show" xD
0
Pięknie! xD Lingard, cóż za asysta!
0
@michal26 Pozer
0
@SinMistico Bez Ramosa to dziecko we mgle
0
@Kgorecki2500 Akurat Balcerowicz nie kojarzy się z zabieraniem socjalu, tylko z zamykaniem zakładów pracy bądź oddawaniem ich prywaciokom za przysłowiowe 1 zł.