John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Będą kupczyć albo zesrają się metr przed...
0
@Transu96 Marcelo trybuny
2
Wyłączaj to @clyde. Natychmiast!
0
@Kamil689 ↑Simp (15 znaków)
1
Gdybyście oglądali rosyjskojęzyczne streamy wiedzielibyście, że obecnie wielu piłkarzy ofensywnych gra z udarem. Podziwiam takie poświęcenie ;)
1
@barcelonaLM
Pierwsza część wpisu w porządku, ale druga...
"Teraz odmawiają zwrotu mienia Żydów, które ukradli w trakcie masakrowania nas" xD Słów brakuje...
0
@arasz1819 Są tacy ludzie, że jak zrobią sobie badanie na HIV i wyjdzie pozytywne, to się cieszą. Pozytywne znaczy dobrze... XD
1
@martin3131 Włącz telewizor, wyłącz myślenie. Tak to chyba leciało.
0
@DaPidejpi No i po h** wchodzić na elektrodę. Na LR wszystko jest.
0
@Criss18Barca Co to jest ping?
1
@Gaucho
Obywatel John Doe (1941)
Pan Smith jedzie do Waszyngtonu (1939)
Uciekający pociąg (1985)
Chłopcy z ferajny (1990)
Ojciec chrzestny I i II
1
@norbi77 Matko Boska..., ale mogło być gorzej.
0
@KrychaFCB Za rok CR7 będzie też wolnym zawodnikiem
1
@Criss18Barca K. Grosicki bez formy/po kontuzji lepszy pod każdym względem od T. Puchacza.
3
@VamosRakieta Ciężki jest żywot kibica Barcy, że cieszy się z rejestracji zawodnika.
0
@MarioVeB! Marny bądź żałosny. Od Ciebie taka diagnoza jak komplement. Pozdrawiam.
0
@MarioVeB! A już zapomniałem, że istniejesz! No cóż...
1
@Herato Tu nikt nie przekręca nazwiska Brazylijczyka, a na notatniku Hazard stał McHazardem...
0
@sedziaoxford Chodziło mi o to, że we Francji takie regulacje są i jest wszystko niby cacy, a u nas lżejsze regulacje i czeka nas druga Białoruś. xD
Osobiście podobało mi się gdy media we Francji były w rękach państwowych czy ich tam lokalnych Solorzów. Analogicznie w Polsce. Analogicznie w UK. Analogicznie w (wpisz dowolny). Nie powinien obcy kapitał kreować obrazu sytuacji wewnętrznej w kraju.
2
@Nazio87 @MesQueUnClub96 Ktoś Ci zabiera content!
5
@Bykunn Dla Ciebie jeśli dany program informacyjny nie pluje przez 30 min na PiS, to dowód że się sprzedał...? xD
0
@puyol_presidend5 B. Rymanowski prowadzący Kawę na ławę a K. Piasecki. Niebo a ziemia.
0
@Peciak https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10488778#comment-10488788
0
@LeoMessi1994 Tak z czerwonymi opuszczonymi w dół. Świetnie pasują do fleka. ;)
0
@portero Zostałem zdemaskowany... Muszę uciekać! Pozdrawiam.
0
@portero Pomyliłeś dyskusję. Tu nie o małżeństwach homoseksualnych!
Ponoć Polka powinna czerpać wzorce z takich krajów jak Niemcy i Francja! Bo inaczej będziemy drugą Białorusią. Naszymi jedynymi przyjaciółmi w UE będą wyłącznie Węgrzy. Teraz to już nieaktualne. Przecież Polska to taki "zaścianek", "ciemnogród", nie to co ten fajny, progresywny zachód.
0
@portero Wyżej mnie tu nazwali betonem... Jest coś takiego jak beton opozycyjny?
2
@Ciule123 xD. Przynajmniej nie musiałbym odpowiadać Mariuszowi! ;(
0
@AxelF "Dlatego PiS pod prąd USA". Wyrwane z dłuższego komentarza. Skoro PiS się stawia USA, zobaczymy z jakim skutkiem, to znaczy że nie jest im podporządkowany.
0
@czarek78 Po co piszesz o tym lawirancie. Ty pisałeś, że mi "upały zaszkodziły" i sobie coś wymyśliłem...