0

@msmsms Będą kupczyć albo zesrają się metr przed...

0

@Transu96 Marcelo trybuny

2

Wyłączaj to @clyde. Natychmiast!

0

@Kamil689 ↑Simp (15 znaków)

1

Gdybyście oglądali rosyjskojęzyczne streamy wiedzielibyście, że obecnie wielu piłkarzy ofensywnych gra z udarem. Podziwiam takie poświęcenie ;)

1

@barcelonaLM
Pierwsza część wpisu w porządku, ale druga...

"Teraz odmawiają zwrotu mienia Żydów, które ukradli w trakcie masakrowania nas" xD Słów brakuje...

0

@arasz1819 Są tacy ludzie, że jak zrobią sobie badanie na HIV i wyjdzie pozytywne, to się cieszą. Pozytywne znaczy dobrze... XD

1

@martin3131 Włącz telewizor, wyłącz myślenie. Tak to chyba leciało.

0

@DaPidejpi No i po h** wchodzić na elektrodę. Na LR wszystko jest.

0

@Criss18Barca Co to jest ping?

1

@Gaucho
Obywatel John Doe (1941)
Pan Smith jedzie do Waszyngtonu (1939)
Uciekający pociąg (1985)
Chłopcy z ferajny (1990)
Ojciec chrzestny I i II

1

@norbi77 Matko Boska..., ale mogło być gorzej.

0

@KrychaFCB Za rok CR7 będzie też wolnym zawodnikiem

1

@Criss18Barca K. Grosicki bez formy/po kontuzji lepszy pod każdym względem od T. Puchacza.

3

@VamosRakieta Ciężki jest żywot kibica Barcy, że cieszy się z rejestracji zawodnika.

0

@MarioVeB! Marny bądź żałosny. Od Ciebie taka diagnoza jak komplement. Pozdrawiam.

0

@MarioVeB! A już zapomniałem, że istniejesz! No cóż...

1

@Herato Tu nikt nie przekręca nazwiska Brazylijczyka, a na notatniku Hazard stał McHazardem...

0

@sedziaoxford Chodziło mi o to, że we Francji takie regulacje są i jest wszystko niby cacy, a u nas lżejsze regulacje i czeka nas druga Białoruś. xD

Osobiście podobało mi się gdy media we Francji były w rękach państwowych czy ich tam lokalnych Solorzów. Analogicznie w Polsce. Analogicznie w UK. Analogicznie w (wpisz dowolny). Nie powinien obcy kapitał kreować obrazu sytuacji wewnętrznej w kraju.

2

@Nazio87 @MesQueUnClub96 Ktoś Ci zabiera content!

5

@Bykunn Dla Ciebie jeśli dany program informacyjny nie pluje przez 30 min na PiS, to dowód że się sprzedał...? xD

0

@puyol_presidend5 B. Rymanowski prowadzący Kawę na ławę a K. Piasecki. Niebo a ziemia.

0

@LeoMessi1994 Tak z czerwonymi opuszczonymi w dół. Świetnie pasują do fleka. ;)

0

@portero Zostałem zdemaskowany... Muszę uciekać! Pozdrawiam.

0

@portero Pomyliłeś dyskusję. Tu nie o małżeństwach homoseksualnych!
Ponoć Polka powinna czerpać wzorce z takich krajów jak Niemcy i Francja! Bo inaczej będziemy drugą Białorusią. Naszymi jedynymi przyjaciółmi w UE będą wyłącznie Węgrzy. Teraz to już nieaktualne. Przecież Polska to taki "zaścianek", "ciemnogród", nie to co ten fajny, progresywny zachód.

0

@portero Wyżej mnie tu nazwali betonem... Jest coś takiego jak beton opozycyjny?

2

@Ciule123 xD. Przynajmniej nie musiałbym odpowiadać Mariuszowi! ;(

0

@AxelF "Dlatego PiS pod prąd USA". Wyrwane z dłuższego komentarza. Skoro PiS się stawia USA, zobaczymy z jakim skutkiem, to znaczy że nie jest im podporządkowany.

0

@czarek78 Po co piszesz o tym lawirancie. Ty pisałeś, że mi "upały zaszkodziły" i sobie coś wymyśliłem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?