John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyjazdowe stroje OK, ale jaki idiota wpadł na ten fioletowy odblaskowy herb...
1
@elmayakos Możliwe.Teraz, ale klub robi mu celowo na złość i sobie zły PR jak traktuje młodych piłkarzy. Można to zrozumieć. Klub zainwestował w niego pieniądze i czas w jego dotychczasowy rozwój.
2
@MarioVeB! Kiepskie prowo, ale jak na Ciebie to i tak dobre. Robisz postępy!
1
@fart On i jego ludzie zwęszyli okazję na zarobek. Nic w tym złego wg mnie. Nikomu nie dają po buzi. Zwykły biznes.
Ja również, wtedy się okaże czy jego żądania były wygórowane czy uzasadnione.
4
Widzę, że na LR wyłącznie tacy, którzy nigdy nie zmienili (bądź nie zmienią) pracy, bo gdzieś mieliby bliżej, lepsze warunki pracy czy stawkę.
"Tu dali mi szansę, ten szef we mnie zainwestował. Tu zostanę!" xD
Moriba chce zarabiać więcej? OK. Żółci na niego wylewać nie będę. Niby czemu? Kariera jest krótka. Każdy piłkarz musi, mówiąc brzydko, "wydoić" z niej jak najwięcej się da. To w większości chłopcy z ubogich rodzin dla których futbol (sport) jest jedyną szansą na lepsze życie. Często nic innego nie potrafią. Taki Leo Messi nie ukończył odpowiednika polskiej podstawówki. W. Kowalczyk ma 6 klas. Niewielu będzie w futbolu takich Hugo Llorisów, matka prawniczka, ojciec bankier czy M. Braithwait'ów, który, co widać po jego biznesach, ma poukładane w głowie. W każdej chwili może się przytrafić Moribie kontuzja, która go wyeliminuje. Już widzę jak pielęgniarki i pracownicy fabryk robią zrzutkę, bo zawodnik, który zarabiał 0,5 mln € rocznie nigdy już nie zarobi 7 czy 8 mln za sezon... Jeszcze te słowa Koeman'a, że "dla 18-latka pieniądze nie powinny być najważniejsze". 18 LAT, przecież to osoba dorosła. Ma zarabiać na siebie. Jest jakaś ustalona granica, że teraz to pieniądze mogą być istotne w życiu? xD Na pewno Koeman jak miał 18 lat to zarabiał w Groningen podobne pieniądze jak jego rówieśnicy murarze, piekarze, itd., na pewno...
4
@BorzyKrzys
1. Życie biurowe (1999). Komedia. O wątku we filmie:
2. Żelazny krzyż (1977). Na ogół w starych filmach wojennych naziści są tymi złymi. W tym filmie główny bohater, żołnierz niemiecki, jest postacią pozytywną. Nie ma tu, tak jak w nowszych produkcjach, usprawiedliwienia Niemców ze zbrodni, których dokonali podczas WWII.
3. Świadek (1985). Mały amisz jest świadkiem morderstwa dokonanego przez policjantów. Policjant (Harrison Ford) wtopiony w ich społeczność go ochrania. Dziwne zakończenie. Aragorn też gra w tym filmie.
Bonus. Ćma barowa (1987). Po tytule od razu wiadomo o co chodzi.
6
Dzisiaj, 20 sierpnia, z wizytą w Moskwie jest Kanclerz Niemiec A. Merkel. Dokładnie rok temu rosyjskie służby otruły Aleksieja Nawalnego.
Na 23 sierpnia zaplanowane jest ukończenie budowy Nord Stream 2, kiedy to wypada 82 rocznica zawarcia paktu Ribbentrop Mołotow. :)
Zbieg okoliczności?
2
Powiedzmy, że Pedri nie dogaduje się z Barceloną ws. nowej umowy.
Jak myślicie który klub będzie się o niego najbardziej starał?
0
@John_Doe Jak to się mówi "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Powtarzający się argument, że nie było "uzasadnionej wątpliwości", co jest nie prawdą bo pomyłka grupy posłów nią jest. Najwyraźniej czytanie ze zrozumieniem szwankuje. Trochę wrzutek na inne tematy i posądzeń, ale to typowe dla środowiska, wręcz zaślepionych, zwolenników opozycji...
Zamykam! Pozdrawiam Serdecznie.
0
@Rafix98 Gdyby w regulaminie było wprost, że reasumuję się głosowanie, bo jego wynik jest taki czy owaki... xD
3
@Nihas @SuperPatsonFCB To jest opinia, która Ci odpowiada! Jej!
0
@msmsms Urocze... Długo nad tym myślałeś?
0
@SuperPatsonFCB Widzisz no to "czekaj dalej aż wrzucę opinię z TVP Info" xD. Podpowiem. Nie muszę wystarczy mi umiejętność czytania ze zrozumieniem vide art. 189 Regulaminu Sejmu
0
@Comentateiro Szkoda, że nadal nic o tej budowie w Puszczy Noteckiej... Celowe?
0
@Explode Tak
0
@SuperPatsonFCB Czekam aż Ty rzucisz na stronę opinię zatrudnionych w TVN prawników... Zapewne będą to ekspertyzy Ci bliskie...
0
@Comentateiro Leśnicy byli zdania, że trzeba usunąć chore drzewa żeby kornik drukarz się nie rozprzestrzenił. Gdzie byli ci przyrodnicy gdy wydano zgodę na budowę Zamku w Puszczy Noteckiej?
Pisał Ci wyżej użytkownik, że punkt 1 jest tak nieprecyzyjny, ogólny, że można podpiąć pod niego wszystko.
Stoję po stronie prawa. Podałem Ci w pierwszym poście podstawę prawną na której oparto reasumpcję. No, chyba że chodzi Ci o takie stanowienie prawa: https://www.facebook.com/AnkaPolskaPL/videos/860295394881892
0
@msmsms @SuperPatsonFCB
I mówią to Ci, którzy na ustach mieli hasła
Kons
Ty
tuc
Ja
0
@John_Doe Podsumujmy więc:
1. Część posłów od Kukiza się pomyliła, co wzbudza wątpliwości.
Punkt 1 Check
2. Wniosek zgłoszono na tym samym posiedzeniu sejmu.
Punkt 2 Check
3. 30 posłów złożyło wniosek o powtórzenie głosowania.
Punkt 3 Check
1
@meteo100 Pomyłka stanowi podstawę do stwierdzenia, że "wynik głosowania budzi wątpliwości".
0
@Chakalaka XD
0
@Comentateiro Punkt pierwszy nie spełnia warunków w oczach opozycji et consortes
5
Zamach stanu mówili... Dyktatura mówili... ;)
Art. 189
1. W razie gdy wynik głosowania budzi uzasadnione wątpliwości, Sejm może dokonać reasumpcji głosowania.
2. Wniosek może być zgłoszony wyłącznie na posiedzeniu, na którym odbyło się głosowanie.
3. Sejm rozstrzyga o reasumpcji głosowania na pisemny wniosek co najmniej 30 posłów.
4. Reasumpcji głosowania nie podlegają wyniki głosowania imiennego.
Źródło: https://www.sejm.gov.pl/prawo/regulamin/kon7.htm
0
@Chakalaka Jest podstawa prawna o której w regulaminie sejmu. To samo posiedzenie sejmu + wniosek 30 posłów.
0
@Chakalaka O ile jest taka możliwość przewidziana w regulaminie PZPNu, to czemu nie?
2
@Kgorecki2500 Slogan wyborczy L. Wałęsy, gdy jeszcze łudził się, że wróci na fotel prezydenta xD
https://wydarzenia.interia.pl/news-walesa-czarne-jest-czarne-biale-jest-biale,nId,779869
0
@Transu96 Albo wpisać: fcbarca.com/user/NAZWA UŻYTKOWNIKA ;)
1
Moim zdaniem najmądrzejszą, najlepiej przemyślaną częścią regulaminu jest ban za odznaczenie zbanowanego użytkownika. Jestem całym sercem ZA.
[edit] PS Liczę na wyrozumiałość moderacji gdy nadejdą "gorsze" czasy.
4
@MesQueUnClub96 Nie dajcie się nabrać MesQueUnClub96 to funkcjonariusz wydziału do walki z wykorzystywaniem małoletnich. Policja szuka na LR pedofilów.
0
@Masti_Real_Madryt Miękka f**a u Norwega. Bał się rywalizacji z za chwilę 36-latkiem...