John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@portero Przecież my powinniśmy czerpać WZÓR z Zachodu żeby nie trafić w ręce Putina... xD Dlatego ten przykład Francji! :)
0
@MarioVeB! Po co więc strzępisz kopię, przecież Ty mnie tu już zdemaskowałeś jako domniemanego wyborcę PiSu.
0
@czarek78 Poczytaj sobie, co pisałem wyżej o obecności wojski USA...
0
@czarek78 Gdyby TVP przeszło na ten sam marny model, reklama co chwila, to dzięki zasięgowi (= oglądalności) wyciągaliby znacznie więcej niż Polsat i TVN.
0
@czarek78 Nie powiedział tego? Wymyślił sobie to?
2
Jest już ta opcja o zbanowaniu użytkownika przez użytkownika 3 razy na miesiąc?
0
@MarioVeB! Czy mnie tu gdzieś treść audycji TVNowskich przeszkadzała? Nie. Post rozpoczynający dyskusję był o dozwolonej w kraju strukturze własnościowej w mediach.
0
@MarioVeB! "PRYWATNA tv może robic co chce" Piękne!!! Prywatna telewizja może siać żałosną propagandę. Samozaoranie.
Nie dziwie się, że Polsat i TVN działają mimo braku pieniędzy z budżetu państwa, przecież tam reklama co 15 minut jest. Środki na stawianie p i reklamy piwska...
0
@MarioVeB! Co ma za znaczenie kiedy to prawo we Francji uchwalono? Albo ma... Kiedy rządzić będzie PO z Hołownią wówczas będzie OK, tak? xD
0
@czarek78 Co raz lepsze te deep fejki są...
https://www.facebook.com/onetrano/videos/trzaskowski-mamy-ju%C5%BC-wymagan%C4%85-liczb%C4%99-podpis%C3%B3w-pod-likwidacj%C4%85-tvp-info/1402167946825607/?__so__=permalink&__rv__=related_videos
0
@MarioVeB! Dziwiłem się, że Ciebie nie ma. Nie zawiodłeś!
0
@GrzegorzFloryda Nie wiem o czym mowa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@czarek78 Czemu nie likwidują Polsat? Polsat też po stronie PiSu... xD
W ogóle to jest niezła hipokryzja, że teraz TVN walczy o "przetrwanie". Kto od miesięcy mówi o likwidacji TVP Info i zwolnieniu ich dziennikarzy. Ja się w cale nie dziwię, że u takiego Kłęczka włącza się tryb oblężonej twierdzy...
0
@Kgorecki2500 Dogadywaliby się jak PO, Komorowski z Obamą...
0
@Comentateiro
Polska będzie izolowana zawsze. Istnieją jakieś potężne polskie korporacje, które trzęsą innymi rządami? Nie. Polska ma jakieś zasoby naturalne żeby szantażować brakiem dostaw inne kraje? Nie. Polska ma najliczniejsze, najlepiej wyszkolone i wyposażone wojsko? Nie. Udział w polskim rynku jest tak ważny, że inne kraje dostosowują się żeby mieć spokój jak np w Chinach? Nie. Polacy to taki innowacyjny technologicznie kraj, że nie potrafią za nami nadążyć? Nie. Zawsze będziemy gdzie jesteśmy albo niżej.
Nas inni szanują tylko wtedy jak im klakierujemy albo wykonujemy ich polecenia. Tu PiS niewiele różni się od PO. Dlatego PiS pod prąd USA. Lubię to!
0
@meteo100 Nie ma mediów innych niż rządowe na Węgrzech, a nie przeszkadzało żeby Budapeszt wygrał ktoś z opozycji. Solidarność też jakoś obaliła komunę.
0
@Borneo Reasumpcja była z D, to Ci przyznam. Jakby nie mogli się policzyć przed głosowaniem... ;)
0
@Commandement O Jezusie loty Kuchcińskiego..., który polityk latał rządowym samolotem żeby wyprowadzić psa? Podpowiedź jest teraz senatorem.
W ogóle to będzie śmieszne, że marszałek kraju będzie gdzieś służbowo zapraszana/y za granicę z osobą towarzyszącą, a ta/ten musi rejsowym. Byle nie business class, bo to rozrzutność dla budżetu... xD
0
@Comentateiro Poza tematem mediów. Uważasz, że obecność wojsk USA w Polsce to oznaka, że my takie przyjacioły? My robimy Stanom to o czym mówił R. Sikorski. Jeden kontrakt wojskowy, drugi...
Geopolityka. Wiem, że Polska ma beznadziejnych sąsiadów albo ją atakują albo zdradzają, ale przecież tu ponoć ma być już za chwilę druga Białoruś. Skoro niewysoki Pan z Żoliborza to Łukaszenka 2.0. To Rosja i Władimir Władmirowicz mieliby Polski nie lubić? Zupełny brak logiki
1
@Commandement Prawa homoseksualistów to inna dyskusja. Bez chipsa to nie to samo...
To o braku jakiejkolwiek krytyki PiSu w TVP, to zgoda. TVN obnażał afery PO, bo już wszyscy o nich trąbili, więc czuli się w obowiązku...
0
@meteo100 Określony procent.
0
@tbas Czym się mierzy, że kraj to już Białoruś?
5
@Comentateiro
Podałem przykład Francji, bo to obok Niemiec wzór demokracji... XD
Podobne ograniczenia od polskich są w Austrii i Hiszpanii. Cypr ma gorsze od Francji, ale z uwagi na rozmiar kraju mam ten przykład w "uchu".
Argument, że Francja miała więcej czasu działa w obie strony. Równie dobrze można by powiedzieć, że skoro inni mieli więcej czasu, to ty potrzeba zewnętrznej regulacji rynku.
1
@tbas Wpisałbym identyczny komentarz, tylko że TVN, ale podaruje sobie. Byłoby 9.3.3
2
@barcelonaLM Dlatego, że "nie zmienia się reguł w trakcie gry" ta ustawa nie powstała kilka lat temu. Kilka lat temu to samo można byłoby napisać, że TVN ma jeszcze koncesję ważną, a zmieniają ustawę.
Poparcie USA kiedy w białym domu siedzi demokrata jest warte 0, co pokazał casus Nord stream 2. Jeśli sankcje będą oznaczały koniec stacjonowania jankesów w Polsce jestem jak najbardziej ZA.
27
W Polsce nie ma żadnych ograniczeń na sektor gazet, a w TV dopuszcza się maksymalnie 49% udziału właścicieli spoza UE. Natomiast we Francji w gazetach, radio i telewizji prowadzonych w j. francuskim maksymalny udział kapitału zagranicznego może wynosić maksymalnie 20%.
We Francji jest demokracja, a w Polsce zamach na "wolne" media...
0
@mekston Ja mu życzę 41+. Niech śrubuje rekord
0
@zeko0 Środek i obrona fajna, atak z bezzębny mimo gryzonia
3
@LeoMessiah Gdzieś tam w Afryce dzieci głodują, a Ty jak ten obżarciuch... Ni ma Ci wstyd? Może jeszcze hawajska, co?
1
@Chaoss Stanley Kubrick