0

@blackhawk94 Ramos teraz będzie "przywracał do porządku" tych, co tkną Messi'ego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@chroma93 Dembele i Coutinho grają za darmo?

4

Donnarumma, Wijnaldum, Ramos i za chwilę Messi. Wszystko wolne transfery, ale jak co to niby szastają kasą na lewo i prawo...

1

@MesQueUnClub96 Pardon, chodziło mi o Son'a.

0

@LuisSalvano Skoro z finansami klubu tak źle, to po co ten Emerson, Garcia i Depay? O tym Renato Sanchesie nie wspomnę... XD

1

@MesQueUnClub96 Nie twierdzę, że Lewemu się nie należy ZP, tylko że gdyby to była nagroda za umiejętności indywidualne Messi wygrałby każdą od 2009, a tak nie było.
Myślałem, że przyczepisz się do Sano ;). Dla mnie technicznie jest lepszy.

1

Teatrzyk. Odpowiedni ludzie pewnie wiedzieli o tym od jakiegoś czasu. Tylko jak to zrobić, żeby nie być zdrajcą czy niekompetentnym prezesem, który puścił najlepszego w historii? Tebas! Reszta to już przedstawienie, żeby tłuszcza (= kibice) myślała, że każda ze stron to właściwie chciała. Messi to nawet z obniżką! A tak piłkarz ma kontrakt jaki mu odpowiada, kilku kolegów i projekt sportowy zdolny do wygrywania. Klub pozbył się z barków kontraktu Messi'ego i nie musi świecić oczami, dlaczego nie wygrał kolejnej edycji LM mając najlepszego piłkarza. Po co niby były te transfery Depaya, Garcii, Emersona i Augero. Nie lepiej było przedłużyć Argentyńczka, a braki w zespole uzupełnić zawodnikami rezerw? Kto wie może by ktoś się wybił. Nikt mi nie wmówi, że w takiej firmie są menadżerowie, którzy tak nie ogarniali przepisów La Ligi, że do ostatniej chwili wszystko układało się cacy i nagle boom dziękujemy za Wszystko i do widzenia!

0

@mercurial2000 Umtitiemu pewnie jest wstyd, ale z drugiej strony księgowa zadowolona

0

@MesQueUnClub96 Neymar, Salah, Mbappe, Mane, B. Fernades, Sterling, Son, Mahrez, wolny od burgerów Hazard. Generalnie każdy piłkarz z topu z umiejętnością dryblingu

1

@Comentateiro Może wkrótce będzie grał dla Juve...

1

@ranger3120 BŁĄD! Wielki Raul Lozano

1

@PatrychoO ;) Prowokacyjny post...

1

@AlexDark00 Gdy to była nagroda za indywidualne umiejętności, Lewandowskiego nie byłoby w pierwszej dziesiątce.

0

@RobiS Bo to teraz poczta Stokrotka...

0

Okładki MD i Sportu raczej słabe jak na odejście najlepszego piłkarza w historii klubu.

0

@Matelel Przyślijcie "Messi'ego z Ząbek" w zastępstwie. ;)

0

To jest mądry komentarz


"(...) chce też widzieć Messiego radosnego i w wielkim projekcie sportowym" Nawet gdyby chodziło o PSG i tego trza mu życzyć.

3

W moim matrixie Messi przedłużył kontrakt z FC Barceloną. Konferencja prasowa była świetna.

0

@Admin030 Malarz kominów z Kaszub

0

Chelsea czy PSG?

3

4

@Kacper1432 Wszystko składa się w logiczną całość! :o

1

@Bykunn City raczej odpadło, skoro szarpnęli się na Grealish'a

2

Mentalnie przygotujcie się na oficjalkę z Paryża...

0

@Katalonbar Źródło TVP Info, M. Kłeczek ;)

0

@michal26 Za sprzedaż 11% udziałów spółki. Kluby Primery i Segundy rezygnują z 11% udziałów w przychodach spółki (m.in pieniędzy z kontraktu z TV) przez 40 lat... Także te dwie stówki dla Barcy to jakaś kpina!

3

Nie trzeba było robić podchody pod Veratti'ego. Od tego wszystko się zaczęło...

0

@kakusus Winni Ci, którzy dali tym zawodnikom kontrakty jakie mają. Głupi nie są, skoro nie chcą zejść z pensji, której nikt im nie wyrówna.

0

Szkoda, że na IO już ni ma recytacji wiersza. Na samej La ramblii tacy artyści, że do 1/8 by się na pewno załapali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?