0

@barcelonaLM Bez różnicy kto właścicielem. Teraz Ameryka.

1

Blisko, coraz bliżej R.I.P. TVN. O martwych dobrze albo wcale. W tym przypadku tylko wcale!

0

@msmsms Podaj definicję "zeszmacić siebie i naród".
Zamach stanu z definicji dokonują Ci, którzy nie rządzą żeby rządzić.

0

@matirix20 PiS przegrał głosowanie o odroczenie posiedzenia sejmu. Marszałek anulowała głosowanie. W wznowionym głosowaniu partia Kukiza głosowała wraz z PiSem.

0

@7black4 Szkoda, że nie wstydzi się tego co zrobił jego kolega podczas DNIA DZIECKA...

2

@ronni37



PS Niby Boniek robi za prezesa PZPN za darmo, tyle że ma kartę kredytową związkową... oczywiście na najpilniejsze wydatki rzecz jasna ;)

6

@MarioVeB! Wolę opróżniać kuwetę jego kota niż stać wśród ludzi, którzy mają Ctrl+C Ctrl+V umysł taki jak Ty! Pozdrawiam

0

@Qlewer Zagłęb się w temat i Ty. O kim Sławomir Neumann mówił "nasze sądy" i "nikogo nie ruszą"!

7

@MarioVeB! Zabronisz? Przynajmniej mam upodobania dalekie od Twoich! :)

6

@MarioVeB! To chyba głos "rozsądku" bliski Twoim poglądom!


0

@Qlewer Znaczy Ci, którzy byli przed nimi to byli sędziowie POwcy? XD

0

Gdzie ten wielki exodus LaRamblowców na stronę PSG?

0

Bonjour!. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o PSG i nie tylko o piłce nożnej

2

Teraz jest pora przyznać się KTO podał skład na sezon 2021/2022 bez Messi'ego przed czwartkiem.

0

@tobiasson92 W przypadku Suareza, to Barca chyba nawet musiała się dorzucić do pensji...

1

"On 10 August 2021, Paris Saint-Germain signed Messi FOR FREE until 2023 with the option of a further year." Zęby bolą

0

@JordiElNino
Figo. To była kradzież.
Messi. Wypadł z kieszeni. Ktoś podniósł i wziął.

1

@Volk KTO? (15 znaków)

0

Leo Messi? Nie kojarzę!

0

Kupił ktoś trykot PSG na 2021/2022? Ładnie się prezentują z bliska?

1

@JimMorrisonFCB Północ północny zachód (1959)

1

Messi/PSG/Messi/PSG/Messi/PSG/..., a taka fajna strona była. O aborcji i marszach "równości" można było porozmawiać. Teraz w GD, tylko o piłce nożnej...

2

@BorzyKrzys
1. Watership down [Wzgórze królików] (1978). Świetny film animowany dla dzieci. ;) Dobry na Wielkanoc, bo o króliczkach. Tylko NIE powiązany z filmem serial Wodnikowe wzgórze!
PS Trudno znaleźć bajkę z podobną dawką przemocy.

2. Wszystko o Ewie (1950). Film o ludzkim wyrachowaniu. W filmie małą rolę ma Marylin Monroe i podczas sceny z nią jest aluzja na temat tzw. przesłuchań do roli. Najwyraźniej "casting couch" już wtedy były modne...

3. Wściekły byk (1980). Film autobiograficzny o życiu boksera J. LaMotty (R. De Niro). W roli jego brata Joe Pesci. Więcej nie trzeba pisać!

Bonus. Wyjęty spod prawa Josey Wales (1976). Western z C. Eastwood'em.

6

F. Perez totalny szef

1

Messi w drodze na lotnisko przypomniał sobie o maseczce. Właśnie wraca do domu. Laporta jedzie do niego z ostatnią ofertą. Więcej wkrótce!

0

@LuisSalvano Zdrowo śmiechłem

0

Messi chciał opuścić Barcelonę Bartomeu, który podpisał z nim zawrotny kontrakt, a rok później chciał zostać w Barcelonie Laporty, tylko ten nie chciał za wszelką cenę przedłużyć kontraktu...

Jak w życiu. Tych przyjaznych się nie szanuje, a tych z krytycznymi uwagami odwrotnie

2

@DonAndrzejos in the rich man's world...

0

@barcelonaLM Czort wie...

1

@koszol Wygłupiać się nie można...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?