1

@Verema Szantażysta jeden... Już daje!

1

@ProMILs Wczoraj działał profilem ze Spiridonovem na avatarze...

1

@Kielakowy Komu mają kibicować chłopacy z Wa-wy, Mazowsza Legii czy klubowi z miasta oddalonego od Warszawy o niemal 2400 km, którego prawdopodobnie nigdy w życiu nie odwiedzili.

1

@patry295 Twoje pieniądze! Twój wybór!

2

Zwracam się do Kibiców FC Barcelona i sympatyków piłki nożnej aby o ile mogą wsparli słuszną akcję w obronie człowieka z którego robi się kozła ofiarnego!
https://zrzutka.pl/z46mv2
https://zapodaj.net/12b6c74461eca.jpg.html

0

Monika Andrzejczak > Milena Rostkowska-Galant

A która prezenterka pogody Wam się podoba?

0

@John_Doe ;) Patrzę teraz do programu TV, a tam Uznany za niewinnego. Jakby co, to na Kino TV o godz. 21.00.

3

@BorzyKrzys
1. Uciekający pociąg (1985). Uciekinierzy, z więzienia na Alasce, wskakują do pociągu, którego maszynista ma akurat zawał serca.
"Bestia najgorsza zna nieco litości.
Lecz Ja jej nie znam, więc bestią nie jestem"
W. Shakespeare "Ryszard III"

2. Uznany za niewinnego (1990). Prokurator (Harrison Ford) puka swoją współpracownicę. Gdy kochanka ginie jest podejrzanym.

3. Uciec, ale dokąd (1993). Niezły film z Van Dammem. Momentami zabawny film akcji, ale przynajmniej nie ma żadnego turnieju walki organizowanego co X set lat w odciętym od świata mieście...

0

@Survier Zdecydowanie Lewica, ale jak zawsze gdy wybory się zbliżają kreuje się na centrum

0

Kozaki, ci co odmierzają odległość

7

Czemu były piłkarz reprezentacji nie poszedł do więzienia za potrącenie staruszki na pasach? Staruszka zmarła. Czemu pływaczka za wypadek, w którym zginął jej brat, dostała wyłącznie godziny społeczne? Czemu znany redaktor, który jadąc bez ubezpieczenia i ważnego przeglądu potrącił kobietę, nie poszedł do więzienia? Ta kobieta po kilku miesiącach zmarła. Za to on mógł się ładnie wytłumaczyć w telewizji śniadaniowej

Jak jesteś NOŁNEJMEM nie masz żadnego marginesu na błąd.

1

@Ojciec5tkidzieci 88, raczej niechętnie je obchodzi :)

1

@paweldunajecfcb Labirynt (2013)

18

Białorusinka ino przyjechała do Polski już mieszkanie dostała, a Polacy w Polsce kredyty muszą zaciągać i spłacać raty za własne m4...
Do którego innego kraju jeszcze warto "uciekać" udawać opozycjonistę?

0

@Borneo W sumie rada nadzorcza (społeczeństwo) uznała, że zasługuje na przedłużenie kontraktu.

0

@ściah Jak dla mnie proste. Za sport narodowy uchodzi dyscyplina, która nie ma się ni jak do piłki nożnej. Pieniądze jakie są w tym i tamtym sporcie to przepaść. Zainteresowanie kibiców. Wewnętrzna konkurencja. Ile dzieciaków w Polsce marzy żeby być drugim Lewandowskim, a ilu żeby być drugim Wlazłym czy Kurkiem. Mydlenie oczu tą siatkówką, ale może to i dobrze. W Polsce jest ponoć najlepsza liga żużlowa świata, a ten sport nie ma się za dobrze. Dobrze dla dyscypliny, że Polacy w niej nie dominują ;)

0

@JohnnyBarca Zasadne. Skoro FC Barcelonie wolno, czemu Valencia czy Getafe nie może rozciągnąć FFP?

0

Szubienica poszła w ruch...

1

@RobiS Gust do kobiet i w piłkę grać potrafi.

Na marginesie. Gdyby to była jakakolwiek inna kobieta, identycznie ubrana, która udziela się w pewnej branży "rozrywkowej". Post by poleciał, bo logują się 13-latki.

0

@LeoMessi1994 Spać 3h na dobę? Przy dobrym treningu wykonalne

2

@sergio5 Przeszkadza mieszanie do tego piłkarzy. Poznasz taki komentarz po sformułowaniu "kopacze". Stawianie siatkówki na tym samy szczeblu, co piłkę nożna to jakaś kpina.

Przykładowo liczba komentarzy na tej stronie pod artykułem dotyczący sekcji piłkarskiej FC Barcelony a artykułem dotyczącym sekcji (wpisz dowolny). Ziemia a niebo.

0

@ściah Niestety naród, który nie potrafi grać w piłkę nożną, musiał znaleźć sobie zastępstwo.

2

@Kgorecki2500 Namaluj autoportret

1

@Sulimo Piłkarze ustawiają sobie realne cele na miarę swoich możliwości, a nie obiecują ZŁOTEGO MEDALU, po czym odpadają w ćwierćfinale, jak na najlepszą reprezentację świata z najlepszym siatkarzem świata przystało...

0

@Herato Dają fory siatkarzom żeby nadgonili

0

@Sulimo No siatkarze też zdobywali medal olimpijski w "czasach prehistorycznych" , ale wciąż jest 3:1 dla piłkarzy.

Napisz o lidze światowej. Świat normalnie staje w miejscu gdy jest finał...

2

@masa11 Średnia wzrostu dla mężczyzn w Polsce to 1,77, a A. Duda ma 1,82. Statystycznie jest ponadprzeciętny

0

Porównywanie występów siatkarskiej i piłkarskiej reprezentacji jest nie na miejscu. SIATKARZE zdobyli TYLKO JEDEN medal olimpijski, a PIŁKARZE TRZY. Więc z czym do ludu...

0

@barcelonaLM What a shame

0

@ściah Co stanowi zagwostkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?