1

@LeoMessiah Boję się, że wybory wygra PO albo Lewica

1

@pt9 Niektórzy nie ogarniają, że można być mądrym i nie umieć się zachować, a i być osobą z zawodowym i mieć "wszystkich w doma".

1

@LeoMessiah Wyczerpiesz tematy do końca roku zaraz...
Masz wolną wolę, więc co Ty będziesz robił z tym później.

0

@barcelonaLM ZA publiczną. Kto chce iść do prywatnego jego prawo wyboru, selawi. Skoro nie płaci składek na publiczną, to jakby do czego doszło, za wszystko w publicznym szpitalu, 100% płaci, może nawet więcej, bo w teorii zajmuje łóżko temu, co dokłada się do systemu

4

@shinthps Waham się

5

@LeoMessiah Zdecydowane NIE. Trzeba być/mieć mocno... żeby być za adopcją dzieci przez parę homoseksualistów!

3

@LeoMessiah
ZA POZOSTANIEM jeśli UE będzie paktem gospodarczym żeby nie zostać w tyle za USA, Chinami i tym, co tam ma Rosja z Brazylią.
ZA WYJŚCIEM jeśli Polską będą rządzić ludzie, na których Polacy nie głosowali. Co mnie ma obchodzić opinia jakiegoś komisarza z Holandii czy innej Słowacji. Nie dla drugiej wieży Babel.

1

@LeoMessiah Ciepło tu się robi. Tylko gdy zagrożone jest życie matki.

3

@Chakalaka Co Ty nie powiesz...

2

@LeoMessiah Fakt faktem. Bestialstwo i tyle. Szczeniaczek fajny i słodki, ale stare psisko to do lasu...

4

@LeoMessiah Ile więc za zabicie człowieka?

0

@tobiasson92 Za dostanie po twarzy już są ordery? XD

10

Jakaś amnestia była, że tylu powstało z martwych?

0

@natanvip Prestiż klubu!? P$G i City są w miejscu w którym są dzięki ich właścicielom.

0

@maroon Tylko, że wówczas kobiety z NRD, którym, za ich zgodą bądź nie, wstrzykiwano tą chemię nikogo na siłę nie udawały, to był raczej niechciany efekt uboczny. Teraz to psychiczni przejęli kontrolę nad wariatkowem...

0

@agaFCB Jaki tytuł?

0

@Wojtah Dziękuję i na zdrowie, ale nie taki był mój cel...

0

@igor69 Skąd przekonanie, że próbowałem być zabawny?
PS Korzystaj z kodu póki ważny. Za rok znowu szczepienie, bo nigdzie nie wyjedziesz!

0

@BorzyKrzys
1. Rashomon (1950)
2. Rudobrody (1965)
3. Raport mniejszości (2002)
4. Rzeka tajemnic (2003)

0

Względem szczepionek jedno jest na 100% pewne.
Kod QR jest ważny rok! :)

0

@BorzyKrzys
1. Prosta historia (1999). Wzruszający film o staruszku, który jedzie na traktorku żeby odwiedzić swojego brata.

2. Prisoners (2013). Porwanie dwóch dziewczynek. Wielowątkowe śledztwo. Zdesperowany ojciec, który zrobi wszystko żeby odnaleźć córkę. Histeryczna matka. Detektyw. Ludzie, którzy w wyniku rodzinnej tragedii stracili wiarę i zaczęli mścić porywając i mordując dzieci. MEGA FILM

3. Pan Smith jedzie do Waszyngtonu (1939). Młody, kierujący się ideałami mężczyzna zostaje wykorzystany i niemal zniszczony, tylko dlatego, że tam gdzie chciał zorganizować darmowy obóz dla chłopców, politycy chcą wybudować tamę i zarobić.

Bonus. Przeminęło z wiatrem (1939). Historia burzliwego romansu w czasach wojny secesyjnej. Dzisiaj ten film uchodzi za rasistowski XD, więc na amerykańskim Netflixie nie jest dostępny XD. Może dlatego, że to jeden z ulubionych filmów Donalda Trumpa! ;)

3

Wpisuję w google "Mesut Ozil" i pierwsza sugestia wyszukiwania "Mesut Ozil italian model" XD #TaśmyFlorentino

4

@Vebrol Deweloper grający w kopaną

1

@PatrychoO Dziewczyno zakryj się bo Cię owieje!

1

@Criss18Barca Czy pomaga czy dobija człowieka tego też nie wie FDA albo nie chce powiedzieć jak faktycznie jest!

3

Co jest z tą FDA, Agencją żywności i leków? Dziesiątki milionów ludzi ZASZCZEPIONYCH, a oni nadal nie chcą ogłosić, że szczepionki na covid nie mają negatywnego wpływu na zdrowie...

0

@Paradoks ;) Tylko to jest "zabawka" dla dużych dzieci for real...

0

@marcin62 ;) Co zabawne pistolet nazywa się Block 19.

0

Osobiście jestem ZA łatwiejszym DOSTĘPEM DO BRONI u nas w kraju, ALE... Amerykańska firma wypuściła właśnie na rynek pistolet wyglądający jakby był zrobiony z klocków LEGO. Ciekawe jakby się to przełożyło na ewentualną interwencję policji...
https://zapodaj.net/542b68ec0e6cb.jpg.html

PS Ta broń jest PODWÓJNIE NIEBEZPIECZNA. Nadepnąć gołą stopą... ;)

0

"#SzczepimySię i wygrywamy!"... ;) Nie oszukujmy się. Już pół roku stoją wystawione garaże. Kto ma wygrać dawno już o tym wie.

Poza tym absolutny game changer. Nagroda, której i tak nie przytulicie nie podlega opodatkowaniu... XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?