John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessiah Boję się, że wybory wygra PO albo Lewica
1
@pt9 Niektórzy nie ogarniają, że można być mądrym i nie umieć się zachować, a i być osobą z zawodowym i mieć "wszystkich w doma".
1
@LeoMessiah Wyczerpiesz tematy do końca roku zaraz...
Masz wolną wolę, więc co Ty będziesz robił z tym później.
0
@barcelonaLM ZA publiczną. Kto chce iść do prywatnego jego prawo wyboru, selawi. Skoro nie płaci składek na publiczną, to jakby do czego doszło, za wszystko w publicznym szpitalu, 100% płaci, może nawet więcej, bo w teorii zajmuje łóżko temu, co dokłada się do systemu
4
@shinthps Waham się
5
@LeoMessiah Zdecydowane NIE. Trzeba być/mieć mocno... żeby być za adopcją dzieci przez parę homoseksualistów!
3
@LeoMessiah
ZA POZOSTANIEM jeśli UE będzie paktem gospodarczym żeby nie zostać w tyle za USA, Chinami i tym, co tam ma Rosja z Brazylią.
ZA WYJŚCIEM jeśli Polską będą rządzić ludzie, na których Polacy nie głosowali. Co mnie ma obchodzić opinia jakiegoś komisarza z Holandii czy innej Słowacji. Nie dla drugiej wieży Babel.
1
@LeoMessiah Ciepło tu się robi. Tylko gdy zagrożone jest życie matki.
3
@Chakalaka Co Ty nie powiesz...
2
@LeoMessiah Fakt faktem. Bestialstwo i tyle. Szczeniaczek fajny i słodki, ale stare psisko to do lasu...
4
@LeoMessiah Ile więc za zabicie człowieka?
0
@tobiasson92 Za dostanie po twarzy już są ordery? XD
10
Jakaś amnestia była, że tylu powstało z martwych?
0
@natanvip Prestiż klubu!? P$G i City są w miejscu w którym są dzięki ich właścicielom.
0
@maroon Tylko, że wówczas kobiety z NRD, którym, za ich zgodą bądź nie, wstrzykiwano tą chemię nikogo na siłę nie udawały, to był raczej niechciany efekt uboczny. Teraz to psychiczni przejęli kontrolę nad wariatkowem...
0
@agaFCB Jaki tytuł?
0
@Wojtah Dziękuję i na zdrowie, ale nie taki był mój cel...
0
@igor69 Skąd przekonanie, że próbowałem być zabawny?
PS Korzystaj z kodu póki ważny. Za rok znowu szczepienie, bo nigdzie nie wyjedziesz!
0
@BorzyKrzys
1. Rashomon (1950)
2. Rudobrody (1965)
3. Raport mniejszości (2002)
4. Rzeka tajemnic (2003)
0
Względem szczepionek jedno jest na 100% pewne.
Kod QR jest ważny rok! :)
0
@BorzyKrzys
1. Prosta historia (1999). Wzruszający film o staruszku, który jedzie na traktorku żeby odwiedzić swojego brata.
2. Prisoners (2013). Porwanie dwóch dziewczynek. Wielowątkowe śledztwo. Zdesperowany ojciec, który zrobi wszystko żeby odnaleźć córkę. Histeryczna matka. Detektyw. Ludzie, którzy w wyniku rodzinnej tragedii stracili wiarę i zaczęli mścić porywając i mordując dzieci. MEGA FILM
3. Pan Smith jedzie do Waszyngtonu (1939). Młody, kierujący się ideałami mężczyzna zostaje wykorzystany i niemal zniszczony, tylko dlatego, że tam gdzie chciał zorganizować darmowy obóz dla chłopców, politycy chcą wybudować tamę i zarobić.
Bonus. Przeminęło z wiatrem (1939). Historia burzliwego romansu w czasach wojny secesyjnej. Dzisiaj ten film uchodzi za rasistowski XD, więc na amerykańskim Netflixie nie jest dostępny XD. Może dlatego, że to jeden z ulubionych filmów Donalda Trumpa! ;)
3
Wpisuję w google "Mesut Ozil" i pierwsza sugestia wyszukiwania "Mesut Ozil italian model" XD #TaśmyFlorentino
4
@Vebrol Deweloper grający w kopaną
1
@PatrychoO Dziewczyno zakryj się bo Cię owieje!
1
@Criss18Barca Czy pomaga czy dobija człowieka tego też nie wie FDA albo nie chce powiedzieć jak faktycznie jest!
3
Co jest z tą FDA, Agencją żywności i leków? Dziesiątki milionów ludzi ZASZCZEPIONYCH, a oni nadal nie chcą ogłosić, że szczepionki na covid nie mają negatywnego wpływu na zdrowie...
0
@Paradoks ;) Tylko to jest "zabawka" dla dużych dzieci for real...
0
@marcin62 ;) Co zabawne pistolet nazywa się Block 19.
0
Osobiście jestem ZA łatwiejszym DOSTĘPEM DO BRONI u nas w kraju, ALE... Amerykańska firma wypuściła właśnie na rynek pistolet wyglądający jakby był zrobiony z klocków LEGO. Ciekawe jakby się to przełożyło na ewentualną interwencję policji...
https://zapodaj.net/542b68ec0e6cb.jpg.html
PS Ta broń jest PODWÓJNIE NIEBEZPIECZNA. Nadepnąć gołą stopą... ;)
0
"#SzczepimySię i wygrywamy!"... ;) Nie oszukujmy się. Już pół roku stoją wystawione garaże. Kto ma wygrać dawno już o tym wie.
Poza tym absolutny game changer. Nagroda, której i tak nie przytulicie nie podlega opodatkowaniu... XD