2

@clyde @Maciasek Nie żal mi kobiet. Kobiety na ogół są bardziej progresywne niż mężczyźni. Mają bardziej "otwarty" umysł. ;) Same się o to prosiły.

Przeciętnie wysportowany mężczyzna udający kobietę, mimo, że przyjmuję tę chemię żeby mu włosy na klacie nierosły, wygra w każdej dyscyplinie sportowej startując z kobietami. No, może poza nielicznymi wyjątkami. Z Agatą Wróbel na rękę bym się nie siłował... XD.

3

Dobrze, że wychodzimy powoli z obostrzeń. Ja osobiście się nie zaszczepiłem i nie mam zamiaru, ale sezon na truskawki jest i dzięki Bogu za te "szczepionki". Idąc na halę nie muszą już się przedzierać przez te sterty ciał leżących na ulicach. Heil medycyna! :)

3

Ten Morata całujący Moreno w głowę, na okładce marki, to przed karnym?
https://zapodaj.net/390afa4623193.jpg.html
Taki pocałunek śmierci... ;)

1

STANOWSKI czyta la ramblę? JESTEŚ WINNY PORAŻKI ZE SŁOWACJĄ!

0

Pogba PAPUGUJE CR7. Wersja dla muzułman! XD


0

@Wilczeq Jest obecnie. Smokowski, Kowalczyk, Nowak, Stanowski

0

Stanowski: Glik mimo swoich braków lider obrony, którego nie da się obecnie nikim zastąpić

Trudno się nie zgodzić

0

@LambiPL Dziwiłem się tym oklaskom dla Moraty...

Fakt. Villa dzisiaj by miał hattricka

0

Hejt Park. O proszę zdaniem Stanowskiego i Nowaka Hiszpania mega słaba

1

Wróżba. Mocno wtopią ze Szwedami i obudzicie się z mokrego snu o awansie! XD

§ Jak przegrają będę maił rację, a jak wygrają i awansują będę też zadowolony

16

"Nie czas lizać się po fi**ach", to najsłabsza Hiszpania za mojego życia. Koniec

1

@MesQueUnClub96 Morata to nie F. Torres, Moreno to nie D. Villa, Keko miałby pełnić rolę Xavi'ego w tej nowej Hiszpanii XD, Pedri to nie Iniesta, Rodri to nie ten najlepszy Busi, para Pau i Laporte to nie Ramos i Pique. Chociaż miel dobre mecze (vide ten z Niemcami), to jest najsłabsza La Roja od lat!

2

Czy chcą czy nie, teraz MUSZĄ wygrać ze Szwedami...

3

Reakcja Deschampsa po bramce dla Węgrów BEZCENNA.
Golcie tych glizdojadów

0

@Colon Dzisiaj 21.00, TVP1. Najlepszy usypiacz.

2

@Rewolucja123 Nie wcześniej. Tak o 22.

0

Tu o śmieci babci, ten piłkarz pisze wiersze miłosne, tamten pośliznął się w łazience.
Obgadywanie, to prawdziwy sport narodowy Polaków, a nie jakieś tam skoki czy siatkówka...

3

@IbrahimAfellay Na tą godzinę, po co bulić za kogoś pokroju Borka czy Wolskiego...

0

Na co ta minuta?

0

Ufff dobrze, że nie ma już "przerwy w transmisji". Mogliby coś innego wymyślić niż urywki z Polska Słowacja...

0

Bramkarz czerwonego krzyża odprowadza bal wzrokiem...
NIE! Jest i zawsze był tylko jeden Przyrowski

2

Wspaniałe stulecie 0 Australia 1

0

Od kiedy Australia gra na euro?

0

@Faun Żeby stać się członkiem NATO, to trzeba mieć ustalone granice... Jak oni niby chcą to zrobić? Bye bye Ługańsk i Donieck

0

Borek z listem miłosnym do Brzęczka ;)

0

Tej reprezentacji brakuje takiego M. Szymkowiaka...

1

To była jednak mega obelga. Cabaja do Szczęsnego XD

0

Nie reklamował Lewy jakiego szamponu znowu?

0

@kamilo0066 Krychowiak przecież od trzech lat nic nie gra. Dobrym kolegą Lewego musi być, że go jeszcze tam trzymają

1

Przydałby się w ataku Wlazły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?