John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde @Maciasek Nie żal mi kobiet. Kobiety na ogół są bardziej progresywne niż mężczyźni. Mają bardziej "otwarty" umysł. ;) Same się o to prosiły.
Przeciętnie wysportowany mężczyzna udający kobietę, mimo, że przyjmuję tę chemię żeby mu włosy na klacie nierosły, wygra w każdej dyscyplinie sportowej startując z kobietami. No, może poza nielicznymi wyjątkami. Z Agatą Wróbel na rękę bym się nie siłował... XD.
3
Dobrze, że wychodzimy powoli z obostrzeń. Ja osobiście się nie zaszczepiłem i nie mam zamiaru, ale sezon na truskawki jest i dzięki Bogu za te "szczepionki". Idąc na halę nie muszą już się przedzierać przez te sterty ciał leżących na ulicach. Heil medycyna! :)
3
Ten Morata całujący Moreno w głowę, na okładce marki, to przed karnym?
https://zapodaj.net/390afa4623193.jpg.html
Taki pocałunek śmierci... ;)
1
STANOWSKI czyta la ramblę? JESTEŚ WINNY PORAŻKI ZE SŁOWACJĄ!
0
Pogba PAPUGUJE CR7. Wersja dla muzułman! XD
0
@Wilczeq Jest obecnie. Smokowski, Kowalczyk, Nowak, Stanowski
0
Stanowski: Glik mimo swoich braków lider obrony, którego nie da się obecnie nikim zastąpić
Trudno się nie zgodzić
0
@LambiPL Dziwiłem się tym oklaskom dla Moraty...
Fakt. Villa dzisiaj by miał hattricka
0
Hejt Park. O proszę zdaniem Stanowskiego i Nowaka Hiszpania mega słaba
1
Wróżba. Mocno wtopią ze Szwedami i obudzicie się z mokrego snu o awansie! XD
§ Jak przegrają będę maił rację, a jak wygrają i awansują będę też zadowolony
16
"Nie czas lizać się po fi**ach", to najsłabsza Hiszpania za mojego życia. Koniec
1
@MesQueUnClub96 Morata to nie F. Torres, Moreno to nie D. Villa, Keko miałby pełnić rolę Xavi'ego w tej nowej Hiszpanii XD, Pedri to nie Iniesta, Rodri to nie ten najlepszy Busi, para Pau i Laporte to nie Ramos i Pique. Chociaż miel dobre mecze (vide ten z Niemcami), to jest najsłabsza La Roja od lat!
2
Czy chcą czy nie, teraz MUSZĄ wygrać ze Szwedami...
3
Reakcja Deschampsa po bramce dla Węgrów BEZCENNA.
Golcie tych glizdojadów
0
@Colon Dzisiaj 21.00, TVP1. Najlepszy usypiacz.
2
@Rewolucja123 Nie wcześniej. Tak o 22.
0
Tu o śmieci babci, ten piłkarz pisze wiersze miłosne, tamten pośliznął się w łazience.
Obgadywanie, to prawdziwy sport narodowy Polaków, a nie jakieś tam skoki czy siatkówka...
3
@IbrahimAfellay Na tą godzinę, po co bulić za kogoś pokroju Borka czy Wolskiego...
0
Na co ta minuta?
0
Ufff dobrze, że nie ma już "przerwy w transmisji". Mogliby coś innego wymyślić niż urywki z Polska Słowacja...
0
Bramkarz czerwonego krzyża odprowadza bal wzrokiem...
NIE! Jest i zawsze był tylko jeden Przyrowski
2
Wspaniałe stulecie 0 Australia 1
0
Od kiedy Australia gra na euro?
0
@Faun Żeby stać się członkiem NATO, to trzeba mieć ustalone granice... Jak oni niby chcą to zrobić? Bye bye Ługańsk i Donieck
0
Borek z listem miłosnym do Brzęczka ;)
0
Tej reprezentacji brakuje takiego M. Szymkowiaka...
1
To była jednak mega obelga. Cabaja do Szczęsnego XD
0
Nie reklamował Lewy jakiego szamponu znowu?
0
@kamilo0066 Krychowiak przecież od trzech lat nic nie gra. Dobrym kolegą Lewego musi być, że go jeszcze tam trzymają
1
Przydałby się w ataku Wlazły