0

@A4ron To niby ostatni międzynarodowy mecz tego sędziego. Mógł wydrukować, że ustawiłby się na resztę życia. Tym bardziej dziwi, że tak dobrze sędziował. Rola eksperta sędziowskiego SKY już nie dla niego...

86

Listkiewicz o Sterlingu: "Teraz pojedzie sobie do Egiptu ponurkować" XD

1

Anglicy gdyby nie klękali mieliby zdrowsze kolana i by wygrali! Takie moje spostrzeżenie. :)

1

@clyde Właścicielem włoskiego sklepu XD

2

Bonucci leży, a na nim Veratti. To taka "nowoczesna" para? XD

3

Graczem turnieju byłby Spinazzola gdyby nie kontuzja

0

Cały świat widział jak sędzia pchał Angoli do finału. To w finale Holender był sprawiedliwy. Nie licząc wejścia Jorginho w Grealisha. To powinno być czerwo. Forza Italia!

0

Jak dla mnie trochę to DYSKRYMINACJA wiekowa.
https://www.money.pl/pieniadze/500-plus-na-szczepienie-dla-mlodych-nowy-pomysl-rzadu-6659354550487616a.html

SZCZEPIONKA ponoć z czasem traci swoje właściwości i trzeba będzie, tak jak na grypę, co sezon przyjść po dokładkę. Szykuje się, więc co rok fucha! XD

2

@MesQueUnClub96 Mowa o zespole, który nie tak dawno temu był mistrzem świata i lał 7:1 Brazylię

1

O proszę NIEMIECKI TRYBUNAŁ orzekł, że prawo krajowe jest wyżej w hierarchii niż prawa traktatowe UE. NIEMCY grają już w kopaną JAK POLACY, a i swoje Przyłębskie też mają! XD

0

@AxelF Poza tym nie przypominam sobie żebyś "tanim donosicielstwem" nazywał taką praktykę gdy to samo robił użytkownik o wielu wcieleniach. Najwyraźniej wówczas ci to odpowiadało... XD

0

@Krzysztof_Katalończyk Włochy, ale wygrają zapewne klękający...

0

@adambądkowski93 Dobrze napisał, ale punkt widzenia zależy od... Gdy Polsat miał prawa na turnieje i komentował reprę Borek był zachwycony, nie krył się z tym, że w TVP droga do komentowania reprezentacji Polski dla innych komentatorów jest zamknięta, bo jest tam Szpakowski. Pana Szpakowskiego dopiero zluzowali Laskowskim i tylko dlatego, że coraz częściej zaczęły pojawiać mu się wpadki.

0

@Janiama Kiedyś Pan Szpakowski będzie musiał "zejść ze sceny". Borek czy Laskowski to nie są jacyś niedoświadczeni młokosi. Kiedy będzie ich czas?

Ja osobiście lubiłem głos i komentarz Zydorowicza, który przy okazji najważniejszych meczy był pomijany, bo Szpakowski, słusznie bądź nie, był wówczas promowany jako nowy Ciszewski.

0

@AxelF "Rzuć kamieniem" jeśli nigdy nie zgłosiłeś komentarza, który nie podobał ci się z jakiegokolwiek powodu.

Nie mam w redakcji LR kuzynów. Chyba, że o czymś nie wiem...

Gdybym był drobiazgowy mógłby iść w zaparte, że nazywanie tego "tanim donosicielstwem" ma na celu, jak to rzecze regulamin, "(...) wywołanie nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych użytkowników". W tym konkretnym przypadku innego użytkownika, czyli mnie! :)

1

@tobiasson92 Czyżby dzięki szczepieniom wirus mutował? XD

1

@norbi77 Ten filmik, to dowód dlaczego kobiety nie powinni zarabiać tyle ile panowie w piłce. Sami Janusze Jojko, tylko ♀

0

@YeastMoss "(...) Właśnie dlatego nauka opiera się na badaniach i wynikającym z nich konsensusie naukowym, a nie na autorytecie. "

Prowadzić niepopularne badania czy może wygodniej "płynąć z prądem"? Naukowcowi X, bez owijania, nie opłaca się prowadzić badania, przykładowo, czy zaszczepienie ma jakikolwiek związek z mutowaniem wirusa. Od kogo by dostał granty na badania? Autorytet? Raczej przypięta łatka. Nie na rękę tym koncernom farmaceutycznym. To zwykły biznes i maksymalizowanie zysków. Coś jak z epidemią uzależnienia od opiatów w USA, tylko worldwide...

0

@FCBurnley Jak to zwykł mawiać W. Pawłowski: "We will say what time will tell"

3

@MarioVeB! @Moderacja @wpwelement Użytkownik nie bezpośrednio nazywa innego użytkownika pejoratywnym określeniem "folia**" .
Złamanie regulaminu 9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
- „trolling”

0

@patry295 Niby chodzi o to


0

@barcelonaLM Wonty ze strony USA to byłaby hipokryzja...

Amerykański oddział telewizji RT jest zarejestrowany w Stanach jako zagraniczny agent. Kiedy właścicielem/sponsorem telewizji jest rosyjski właściciel, to dla Amerykanów agent wpływu. Natomiast gdy stacja jest odwrotna, to nigdy przenigdy, taka stacja nie stoi na straży amerykańskich interesów, nie przedstawia wygodnego dla USA punktu widzenia. Zwycięża uczciwe dziennikarstwo... XD

"(...) Czy rzeczywiście PiS pójdzie na wojnę w tej sprawie z USA?"
Na pewno ze***ją się metr przed kiblem!

0

@agaFCB Wyjątkowo prowokacyjny komentarz. ;)

2

@PatrykBarca Poziom intelektualny Wojciecha Pawłowskiego

1

@NaFazieHitman Gratuluję, ale w finale z Włochami przegrają Duńczycy!

0

Smokowski trzymaj tą butle żeby kamera widziała napis Tyskie... XD

2

No i znowu Anglicy przylecieli sobie na weekend do Europy wschodniej zamoczyć... XD

8

Komentator piłkarski. Wymagania:
- mielić ozorem jak sąsiadki, które dawno się nie widziały
- brak wady wymowy
- znajomość języków
Mile widziane:
- znajomość przepisów gry w piłkę nożną

1

@Ojciec5tkidzieci Skoro lepszy niż Alisson, to LFC chcieli na nim zarobić. ;)

2

Iwański komentuje, to i się nawet dowiecie, co piłkarz lubi jeść na śniadanie, a którego dziadek zmienił nazwisko...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?