0

@DaPidejpi Co to takiego?

1

@PatrykBarca Zapomniało mi się o "nie" ;)

15

@DaPidejpi No tak ludzie z prawej strony nigdy nic nie wymyśli i z niczego nie korzystają. Wszyscy siedzimy w jaskiniach...

2

@Pawel13sz O ile nie vege to obojętne

0

0

@LeoMessiah Sammy Hagar- Heavy metal


0

@LeoMessiah TAK, o ile znowelizują ustawę. Wyjątkiem tonik Scheweppes'a.

1

Komentarz usunięty

3

@LeoMessiah TAK. Wiadomo gdy nie było jeszcze tych marszy, to pod ratuszami miast formowały się patrole. Ten z pochodnią, tamten z widłami, a teraz wszystko się skończyło. To były czasy... ;)

1

@LeoMessiah Oczywiście, że PLATFORMA OBYWATELSKA (PO). PiS przynajmniej rozdał wszystkim, a PO tylko swoim.

0

@LeoMessiah NIE, nawet gdyby miało to oznaczać, że nie wejdę do kina czy jakiejś jadłodajni. Na jaki film niby teraz warto iść? Kolejny film o ludziach w obcisłych kostiumach.Oglądałem film Kelnerzy (2005), nie dziękuję! Włosów łonowych w swoim zamówieniu nie chcę!

4

@Gaucho Póki nie chodzi o ludzi, którzy kupili dyplom medycyny, mam to w...

0

@Barca1992 ZUS lubi to.

1

@KapitanKnykiec Korzystaj z kodu QR póki ważny

0

@szkutnik91 Holenderka

1

@Potezne_zakola OK, w porządku... !? Trzym się i bądź zdrów.

0

@Persyfl Chyba pierwszy raz się zgadzamy... Chodź tu Ty byku!

1

@l0Messini Wygląda jakby AstraZeneca źle mu siadła.

0

@marko111122 Za późno niestety... :P

2

@marko111122 LR już nigdy nie będzie taka sama...

1

@Lub567 Napiszę gdy pojawi się w gorących

0

@Persyfl Napisz coś o czym nie wiem.

0

@tadzik447 Upał to jeszcze potęguje. Suche powietrze takie zdrowe dla zatok... ;)

1

@LeoMessiah Jesień i zima. Je**ć te pier***one pyłki!

0

@LeoMessiah Niepraktykujący

1

@LeoMessiah Monarchia. Grzegorz Braun królem, ewentualnie Wojciech Cejrowski.

1

@LeoMessiah Dzisiaj od 20h nie za bardzo

2

@Chakalaka A które łamie 9.3.3? To te drugie.

0

@Szreko Zgadzam się. Przynajmniej Lewica nie przekroczyłaby progu wyborczego!

0

@LeoMessiah RONALDO Luís Nazário de Lima

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?