John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Co to takiego?
1
@PatrykBarca Zapomniało mi się o "nie" ;)
15
@DaPidejpi No tak ludzie z prawej strony nigdy nic nie wymyśli i z niczego nie korzystają. Wszyscy siedzimy w jaskiniach...
2
@Pawel13sz O ile nie vege to obojętne
0
@LeoMessiah TAK
0
@LeoMessiah Sammy Hagar- Heavy metal
0
@LeoMessiah TAK, o ile znowelizują ustawę. Wyjątkiem tonik Scheweppes'a.
1
Komentarz usunięty
3
@LeoMessiah TAK. Wiadomo gdy nie było jeszcze tych marszy, to pod ratuszami miast formowały się patrole. Ten z pochodnią, tamten z widłami, a teraz wszystko się skończyło. To były czasy... ;)
1
@LeoMessiah Oczywiście, że PLATFORMA OBYWATELSKA (PO). PiS przynajmniej rozdał wszystkim, a PO tylko swoim.
0
@LeoMessiah NIE, nawet gdyby miało to oznaczać, że nie wejdę do kina czy jakiejś jadłodajni. Na jaki film niby teraz warto iść? Kolejny film o ludziach w obcisłych kostiumach.Oglądałem film Kelnerzy (2005), nie dziękuję! Włosów łonowych w swoim zamówieniu nie chcę!
4
@Gaucho Póki nie chodzi o ludzi, którzy kupili dyplom medycyny, mam to w...
0
@Barca1992 ZUS lubi to.
1
@KapitanKnykiec Korzystaj z kodu QR póki ważny
0
@szkutnik91 Holenderka
1
@Potezne_zakola OK, w porządku... !? Trzym się i bądź zdrów.
0
@Persyfl Chyba pierwszy raz się zgadzamy... Chodź tu Ty byku!
1
@l0Messini Wygląda jakby AstraZeneca źle mu siadła.
0
@marko111122 Za późno niestety... :P
2
@marko111122 LR już nigdy nie będzie taka sama...
1
@Lub567 Napiszę gdy pojawi się w gorących
0
@Persyfl Napisz coś o czym nie wiem.
0
@tadzik447 Upał to jeszcze potęguje. Suche powietrze takie zdrowe dla zatok... ;)
1
@LeoMessiah Jesień i zima. Je**ć te pier***one pyłki!
0
@LeoMessiah Niepraktykujący
1
@LeoMessiah Monarchia. Grzegorz Braun królem, ewentualnie Wojciech Cejrowski.
1
@LeoMessiah Dzisiaj od 20h nie za bardzo
2
@Chakalaka A które łamie 9.3.3? To te drugie.
0
@Szreko Zgadzam się. Przynajmniej Lewica nie przekroczyłaby progu wyborczego!
0
@LeoMessiah RONALDO Luís Nazário de Lima